עידכונים מהבית -יום96- 13.3

אורקנט

New member
אלירז הוא הסיבה לכך שצופים בכלל בעונה הזו

לפעמים הוא צודק ולפעמים הוא טועה בניתוח השנה אבל תמיד מרגישים שהוא מדבר מהלב ועל זה אני עדיין אוהבת אותוונהנת לצפות בכל תוכנית שהוא מופיע בה

לא סלב

New member
איזה לב - הכל אצלו פקה פקה

סתם מדבר שטויות כל הזמן בשיטת מצליח . שהיה מלצר אף אחד במסעדה לא היה שם לב אליו.

נופר

אני ממליצה בחום לשנות את השם כי אם את אן אתה מתבוננים לעומק היית רואה שנופר מקסימה חכמה ועושה שמח לא כמו פרידה הבהמה שכל הזמםן אוכלת וטוענת שגונבים לה את האוכל איכס מגעילה את הנשמה

הבהמה היחידה זאת נופרחה.../images/Emo228.gif בחורה צעירה

קריזיונרית, אלימה, (רק אתמול ראיתי אותה מכה את ג'קי שוב) חוצפנית אין לה כבוד למבוגרים, עצלנית, נצלנית, נרקסיסטית., נרקומנית של סיגריות. בטח שכחתי עוד כמה תכונות "טובות" .

פרידה

אתה באמת צודק פרידה עדינה כל כך עד שאלעד אמר לה אתמול שהיא מכאיבה לו

אליק 31

New member
מי שמביך אותי הוא ג'קי, עוד לא יצא לי לראות

אדם סמרטוט ברמות גבוהות כאלה, איפה הכבוד העצמי? איך הפכת להיות אסקופה נדרסת ברגליה של אמ-זונה לכלוכית, גסת רוח. רק בגלל ההורמונים שלך? להתעלק ולהסתחבק על אשה שאינה רוצה בך? זה יותר מדוחה, אתה מעליב את כל קהיליית הגברים אתה מוכר את נשמתך בעבור מיזמוז משפיל. צא מזה, או צא את "האח הגדול" האם שרידותו של ג'קי אומרת משהו עלינו? אנו שמסמסים לו? האם עד לתחתיות האלה הגענו? אמנם יש פה ושם הכרזות שבעצם מדינת ישראל מורכבת מרוב של פשוטי עם ולא ממש אנשי תרבות, אנחנו כלומר, ואחינו הלא חכמים מסמסים ברמות מוזרות כאלה, לאותם רדודים כמו ג'קי, מה כל כך אינטליגנטי ושנון אצל אדם שממציא מונח מגעיל כמו: "התחת שלי במים"? ולמה מונח כמו "בייגלה", צריך להפתיע אותנו, כאילו מדובר בהברקה של משורר? ( אם כי איני מאמין שהקהל קובע, אני חושב שההפקה קובעת מי יצא ומי ישאר.)

נופר. חוץ מלרבוץ במיטה ולצעוק ולקטר ולעשן ו

לזרוע רע היא לא עושה כלום הבחורה -בושה לכל המסמסים לה אני בטוחה כי ברובד האישי אף אחד לא היה רוצה להיות בקירבתה אז תפסיקו ושים חול בעיניים ותראו טוב טוב את הוולגריות שבבחורה הזאת -דוחה

נופר. חוץ מלרבוץ במיטה ולצעוק ולקטר ולעשן ו

לזרוע רע היא לא עושה כלום הבחורה -בושה לכל המסמסים לה אני בטוחה כי ברובד האישי אף אחד לא היה רוצה להיות בקירבתה אז תפסיקו ושים חול בעיניים ותראו טוב טוב את הוולגריות שבבחורה הזאת -דוחה

נוקי111

New member
עכשיו נופר שוב צורחת בגלל הסיגריות

באה בטענות לפרידה ולליהיא, ודורשת שיעשנו את הסיגריות ביחד איתה. לג'קי היא כבר לקחה קופסא. כמה דקות לפני כן היא צרחה כי עמיר לא נתן לה תשובה מדוייקת מה מזג האוויר בחוץ. אין, אין סיכוי שהמטורפת האגו-מניאקית הזאת תזכה. יש ליורם זק שבוע להראות לצופים מיהי נופר. זה לא יכול הימשך ככה.

REMICUBE

New member
נופר מטורפת, צעקנית, אובססיבית, רשעה

והיא רק בת 22 המסכנה. לפני שמישהו חושב להתחתן איתה הוא צריך להסתכל טוב טוב בשידורי ערוץ 20 כדי להבין כמה פרצופים יש לילדה הזו, שההורים שלה צריכים להמליץ לה דחוף על טיפול פסיכולוגי. ולקורפרמן ושות. אם אתם בונים עליה אותו פורמט שבניתם לאלירז אז אתם חושפים עמצכם לתביעה רצינית מפני שהיא לא צפויה ולא מקבלת מרות ורק תזיק לכם בהפתעות המטורפות שהיא עלולה לעשות לכם.

העניין הוא שאני מתבוננת כל הזמןןןןןן ומה

שאני רואה זה שנופר יצור דוחה מעין כמוהו וולגרית גסת רוח נרקססטית נצלנית עצלנית לא תורמת בכלום לבית יש בה רע היא לרוב צועקת מנצלת. במיוחד מנצלת ריגשית את גקי מכוערת מבפנים כאדם אותי ואת כל אלו שסביבי בעבודה חברים משפחה היא דוחה!!!!

איבונה3

Well-known member
פרידה ../images/Emo190.gif הרסה לי את העונה הנוכחית,

כל כך נהניתי משתי העונות הקודמות וגם סמסתי (לשפרה שעונה1 ולאלירז בעונה2) הפעם אני לא צופה בערוץ 20 כל עוד הבהמה נמצאת שם, אני לא יכולה לראות את הפרצוף המכוער שלה ואת ההתנהגות הבהמתית והגסה.....להוק גרוע ואני רק מקווה שקופרמן וחבריו למדו לקח ולהבא ילהקו אנשים נורמלים ולא נרקומנים וסטלנים חולי נפש...

נכון אז קדימה

נכון מאוד אז קדימה לסמס לאחרים על מנת שפרידה תעוף לתותי שלה ביום רביעי קדימה אני ממליצה בחום רב על נופר וגקי קדימה לא לבזבז זמן הלוואי ופרידה תעלה במדרגות ביום רביע אני מוכנה גם לעזור לה לדחוף אותה בכל הכח החוצה די נמאסה כבר לגמרי

איבונה3

Well-known member
שרון עוד לא הבנת שתותי סמרטוטי

מסמסת לפרידה
כמו מטורפת רק כדי שתשאר בבית רחוק מימנה כי גם לה נמאס מפרידה
אחרי שראתה איזה בהמה היא,

למעלה