עידכונים מהבית -יום96- 13.3

למה רק פרידה???עונה שנראה שמחכים לסיומה

כולל המנחים שנראו אתמול מנסים לייצור מתח עניין. ליהוק גרוע ביותר,עונה של סמים ,סקס אלכוהול .

כל הכבוד בייבילס - עונה מבישה - פרידה הייתה

צריכה לעוף מזמן בגלל האלימות הפיזית והמילולית שלה . פשוט חלאת אדם . אל תסמסו - מי שנותן במה לבהמיות הזו ישלם !!!! בעונה עם אלירז סימסתי כל הזמן , שם הרגשתי שנעשה צדק ומשחק נקי מאלימיות נמוכות כל כך .

klapim

New member
ואת הצטרפת לעדר השוטים שסמסו לאלירז אהבל

עכשיו את קוצרת תפרות של סמוסייך

אלירז היחיד בתוכנית ריאלטי שגרם לי לסמס לו

ונכון להשפיע על עוד המון חברים לסמס לו,ולא לא מאוכזבת ממנו בגלל הניתוחים הדיעות שלו,מכבדת אותו.. העונה אין מצב שיזכו ממני לשקל אף 1 לא ראוי לזכות,ולא בגלל ההפקה העריכה וכו'...עונה כושלת ליהוק גרוע.

גם אני סימסתי שנה שעברה המון לאלירז

באהבה גדולה ואני שמחה שאלירז מצליח וימשיך להצליח בעזרת השם ,והשנה לדעתי לאף אחד לא מגיע את המליון למי שהכי הגיע יצא אתמול מהבית וחבל

אורקנט

New member
האמת ההצבעה השבוע נועדה כדי לסחוט מאיתנו

עוד כסף יכלו להוציא ישר 2 במקום לסחוט עוד שבוע של סמס אני אסמס כי לא רוצה לראות את הפייבוריטים שלי בחוץ אבל טעם רע נשאר והחיים זה גלגל בגלל הטעם הרע שנשאר לי השנה ע"ר הבימוי הצמוד של נופר וגקי ראיתי השנה חצי ממה שראיתי בשנה שעברה וסביר ששנה הבאה אצליח להיגמל בכל אופן אסמס ב15 שח 5 לליעוז 5 לליהי ו5 לפרידה

Mierky

New member
אני מסמסת רק בגלל המזל (מאמינה בשטויות)

הכל התחיל בגלל ליאם שרציתי שתתעופף ומאז כל מי שרציתי עף אני מסמסת 3 לכל מי שאיכפת לי ממנו (השנה אין לי ממש פייבוריט) העונה לא איכפת לי מי יזכה- העיקר לא סמל הרוע והניצול נופר. אתמול סימסתי 3 לליהיא 3 לפרידה 3 לג'קי

klapim

New member
אתם מצחיקים אותי עם העריכה

כאלו איזה במאי אומר לדייירים מה לומר העריכה מראה בדיוק מה שמתרחש רק היא מחיליטה מה להראות ומה לא הרי אי אפשר בשעה וחצי לא כולל פרסומות לראות מה שהיה בדיוק 4 ימים

אורקנט

New member
כשדיר נמצא שעות באח הגדול ויוצא משם עם

טקסט שאותו הוא נואם בדכ לעציצים שבבית (גקי בדכ לסיוון) נופר בדכ לסיוון או עמיר ואת חלקי הטקסט הזה מביאים בערוץ 2 סימן שהכל מבוים

klapim

New member
איזה קונספרציה יש לך

את כבר יודעת מה אומרים למי מתי ואיך ואחכ את חושבת שהו מתנהג בגלל שאמרו לו לזה קוראים קונספרציה

אורקנט

New member
בטוחה שהסמס קובעים, אבל גם ערהלכך שמנסים

לעשות על הצופה מניפולציה בעזרת ביום חלק הממועמדים ואחכ כמובן עריכה מגמתית שמטרתה כרגע להעמיד בסיום את גקי מול נןפר

klapim בתור עורכת וידיאו אני שמה לב לדקויות

שהם מראים לדוגמה המכות שפרידה נתנה לאלעד הראו אתו ישר צוחק וממשיך להתווכח אז זהו שלא אלעד אחרי המכות של פרידה היה מושפל כמעט שבכה ואני יעלה את הקטע שהם הראו ואת הקטע המקורי ואז תראי איזה הבדלים יש במה שהם מראים

klapim

New member
חחח התרגלתם שכולם פה בנות

אז יש לי הפתעה יש גם גברים ,לא הרבה אבל יש ואני אחד מהם

כדאי שתפנימו,אלעד בחוץ בגללו ולא בגלל פרידה,

אלעד הצבוע שמעמיד את סיוון בערב שבת מול האח בשידור ישיר, ואומר שאין לו קשר ריגשי אליה מתחילת התוכנית ,אך למוחורת עושה לה נעימים כל היום. גם לא חסר לו פה המלוכלך , וחוסר הרגישות שלו כלפי אנשים. חושב שאם הוא מוגבל יחוסו עליו,אבל הוא אמר שהוא תחמן וניסה להעיף את סיוון ללא כל סיבה מוצדקת. מגיע לו!

snavgm

New member
כל קטעי האלימות של פרידה נערכו וצונזרו בע. 2

זה כל כך מגמתי- למשל - 1. שהיא שאלה-"אם הדג מדבר"!!??? היא ממש תפסה את אלעד והעיפה אותו באלימות על שרפרף לעמוד מול הדג ולדבר!! בערוץ 22 זה שודר- קטוע בלי הקטע האלים!! 2. היה יום שהיא שיחקה כדורגל ורצתה לשבת בספסל בחוץ- ודרשה לאלעד שיקום כי "היא זקנה ממנו ב 26 שנה!!" אלעד סירב כי הוא גם רצה לנוח- והיא העיפה אותו כמו שק תפוחי אדמה מהספסל!! בערוץ 22 - זה לא שודר!! 3. פרידה צורחת בית שחם ושיסגרו את המיזוג- ומעיפה כוס זכוכית שמתנפת על עמיר- לא שודר בערוץ 22!! ההפקה מראה את פרידה במינון אלימות מוגבל- שיראה סביר ואולי חביב.. אבל מסתירה את עוצמת האלימות. זה קשה לצפות .

12westi

New member
היא גם מחברת קטעים בצורה שנוח לה. מקדימה

זמנים ומשנה אותם. ראינו את זה יפה בעונה הקודמת גם. העריכה גאונית נותנת לנו לראות את מה שהיא בדיוק רוצה שנראה ובדר שהיא רוצה שנראה.שם המשחק הוא עריכה.

למעלה