עידכונים מהבית -יום96- 13.3

רונדו10

New member
איבונה.מישהי אמרה שהמשחק מכור לנופר

עכשיו את אומרת לפרידה .לא יודע למי להאמין:( זה לא אמור להיות מכור לטובת אף אחד .למה נותנים לנו לסמס אם זה מכור ואגב אני מסמס לפרידה .מקווה שאת לא כועסת

איבונה3

Well-known member
רונדו תמשיך לסמס חביבי, רק ההפקה תתעשר,

ומי שיזכה יקבל את המליון ואתה? אתה תשאר עם חור בכיס....אז תמשיך לסמס חמוד......כל עוד זה לא על חשבוני כי אני בטוח לא מסמסת.......

איבונה3

Well-known member
הוד, שמתי ../images/Emo23.gif כלום כבר לא

מפתיע אותי השנה, ההפקקט (ההפקה) על הפנים....

Mierky

New member
איבונה את בטוחה שההפקה הבטיחה לפרידה

את המליון? קראת את החוזה? אני הבנתי מפרידה שאח שלה שהוא רואה חשבון פרס לה את החוב לתשלומים רבים והיא מחזירה כל חודש. לעומת נופר שצריכה הרבה כסף לקורס לקוסמטיקה ובהמשך לפתיחת מכון להורדת שיער.

המשחק מכור להפקה כולם בובות שם

מקבלים תדרוכים לא תמיד בשביל לעזור להם עריכה שיקרית מורידים שניות קרטיות מורדים משפט אפילו של מילה שיכול לשנות את כל התמונה

snavgm

New member
וגם כי חברת UNICELL גנבים ורמאים!! לא לסמס!

אני לא מסמסת שקל!! העונה- גם כי ההפקה מרמה והכל מוטה וגם כי חברת UNICELL רמאים-וגנבים גבו ממני נאות שקלים בטעות על סמסים שלא שלחתי ולא רצו להחזיר!! בחיים- לא מסמסת יותר לאף תוכנית!! חסמתי להכל תי ז ה ר ו - מUNICELL!!

פרידה

אז קדימה לפוצץ את הפורום ולשכנע אנשים לא להצביע לפרידה אולי יהיה לנו שבוע רגוע בלי צעקות הרמות אצבע ואלימות אילו אלעד המקסים הזה אמר שפרידה אלימה

Mierky

New member
חוץ מילדות זהות חוטם לא נראה לי שבר דעת

מצביע לנופר השלוחית

נופר וגקי

שניהם מקסימים ואף אחלד לא הורס מי שמתנהג זוועה זאת פרידה ואם פרידה תודח תראו איך ליהיא פתאום משתנה ומצתקרבת אל נופר כי נופר אמיתית מקסימה אזקדימה כולם לסמס 4 לנופררררררררררררררררררר

פרידה

אז קדימה לפוצץ את הפורום ולשכנע אנשים לא להצביע לפרידה אולי יהיה לנו שבוע רגוע בלי צעקות הרמות אצבע ואלימות אילו אלעד המקסים הזה אמר שפרידה אלימה

itzik551

New member
אני מבין שלפני זה לא סימסת לפרידה

אז מה ההבדל עכשיו ששוב את לא מסמסת אני מציעה שתסמסי למישהו אחר רק לא לפרידה ככה נפתר ממנה כולם אבל האמת השנה לאף אחד לא מגיעה שם מיליון

חנית 57

New member
לא לסמס לפרידה שמפרגנת למחבלים ששוחטים ילדים!

מי שמסמס לפרידה הוא כמוה ,אל תשכחו 3 ילדים נשחטו בשנתם ע"י מחבלים שפרידה מפרגנת להם!!!

למעלה