עידכונים מהבית -יום96- 13.3

lori3

New member
פרידה לא צורחת מעודף אומץ. מי שלא פוחד

דבריו בנחת נשמעים.

12westi

New member
פרידה כמו הפינצ'רים(כלבים) הקטנים שנובחים בלי

סוף. רוטווילר לא נובח, זה ידוע רק פחדנים קטנים נובחים.

snavgm

New member
נשמה קטנה בגוף של קינג קונג..../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

פרידה

כן פרידה פחדנית כן מי שצועק ולא יודע לדבר ורק יודע לאיים עם האצבע הוא בנאדם חסר בטחון שרוצה שרק ישמעו אותו מתחילת העונה עוד לא שמעתי אותה מדברת רק צועקת ומאיימת די נמאס היא מגעילה

רונדו10

New member
אבל גם נופר צעוקת ומאיימת עם הידיים

אז גם היא פחדנית? גם נופר חסרת ביטחון?

lori3

New member
ועוד איך נופר פחדנית. הפה הגדול שלה מחפה

על ההשתפנות שלה.

ימית49

New member
פרידה אמיתית ואומרת מה שיש לה בפרצוף נופר

פותחת את הפה שלה א-לה-יסטו איך שאומרים כמו בשוק יש לה התנהגות שחבל על הזמן ויודעת לנצל ולסובב את ג'קי לפי מה שמתאים לה - בייגלה בייגלה כל פעם לפי צורת הבייגלה נצלנית וצרחנית בלי כיסוי של כלום היתה צריכה לעוף כבר מזמן לא תורמת שום דבר חוץ מאשר צרחות בבית

edna923

New member
ברור שפרידה פחדנית רונדו

אם זכורה לך המריבה של פרידה עם יגאל, צעקה וצעקה.. ורק יגאל פתח את הפה בטונים גבוהים יותר היא היתקפלה עם הזנב בין הרגליים, בקושי ענתה והורידה טונים, פרידה גיבורה על חלשים ממנה, זאת לא דוגמא לאומץ.

../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif מסמס? פראייר!!! ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

אני שונאת את פרידה, אבל אני לא מתכוונת לבזבז על השנאות שלי אפילו שקל אחד. פנקו את עצמכם ב
. מה יוצא לכם מזה שאיזה טמבל שאתם לא באמת מכירים (גם אם נדמה לכם שכן, כי כבר חודשיים וחצי אתם נכנסים לו לקישקעס) יזכה במיליון ש"ח?

איבונה3

Well-known member
רונדו אתה ממש תמים, המשחק מכור לפרידה ../images/Emo190.gif

היא נמצאת בחובות של 700.000 ש"ח וההפקה הבטיחה לה שהיא תזכה כדי להחזיר את החוב, אין הסבר אחר להשארותה בבית האח, מי בכלל מסמס לבהמה ?????

חנית 57

New member
אל תשכחו שפרידה מפרגנת למחבלים

נשחטו ע"י מחבלים 3 ילדים קטנים כשבניהם תינוקת בת 4 חודשים,פרידה מפרגנת להם ומחבקת אותם !!! לא לסמס לה ,אפילו אם לא התכוונה ,ברגע שראיתי את הפיגוע משום מה פרידה עלתה לי בראש !!!

נוקי111

New member
אורקנט, אצלנו כו-לם מסמסים לפרידה ולליהיא

הוספנו אתמול את ליעוז, כי חשבנו שהעציצה תלך סוף סוף הביתה. זו ההדחה מספר 14 של פרידה והיא שרדה אותה כמו גדולה. היא הכוכבת הגדולה ביותר של התוכנית, ושווה כל סימוס.

למעלה