עידכונים מהבית -יום96- 13.3

הוד השרון, רק קופרמן מחליט מי יוצא!לא סמסים צ

צדקת. כי ההפקה מכורה לפי הפרק של אתמול זה התחזק, לפרידה ליהיא. אסור לסמס קופרמן אוהב אנשים רעים

ליהי נסנסית וסכסכנית רוב הריבים בבית

בגלל רצה כמו שפן מחממת את פרידה וגורמת לבלגן, הזדרגגה בלי לעשות חשבון התנהגה כפרחה, לדבר כפרחה זה בסדר גמור כאלה אנחנו הצבריות אבל הפרחיות בגדול נמצאת אצל האמריקקית.....................

נופר רצה לגקי למצלמות ומרכלת ומסכסכת היא זו

שגורמת לאוירה מתוחה, מגעילה, סכסכנית, תחחנית, באמת גורמת לאוירה של דיכאון בבית אלק מנסה להיות חזקה אך סימו לב רק אחרי הגב היא חזקה הכל אצלה אני אני אני ואני מה את נופר כלום, רק צרחנית, ולגרית, אימפולסיבית, פטיל קצר ומאוד, מנופפת ידיים לכל עבר, בסגנון בזוי "ילה ילה ילה" גורמת לחברך הטוב עוגמת נפש, איך לא רואים זו אלימות מילולית כלפי גקי ואלימות פיזית גם ראינו כמו צ'אפחות על הראש לאחר שבטיטו הודחה. דבר נוסף מה יש בנופר ? איזה מסר היא מעבירה? מה אנו רואים בכל יום? חוץ מ- צרחנות, ולגריות, בתקציב "לאחר שהיא מפרה את המשימה) רבה עם כולם על 2 סיגריות אז מי נרקומן? או מתנהגת כמו נרקומנית? מספיק לראות ערוץ 20 כדי להבין הכל ערוץ 22 לא משקף מאומה. ליהי לעומתה, מלאת שמחת חיים, זורמת, מחייכת, מאירה את היום, תורמת המון לכל, הבחורה התאהבה בבחור ושניהם סגורים בבית אז מה שוללים ליהי הלכה עם ליבה, ואני מאחלת לכל בחורה אומץ כזה ש- לא טוב עוזבים, שש שנים הבחור מצא לנכון לצחוק עליה שבועיים לפני הכניסה דפק לה טבעת, ועל מה הוא בא לריטינג אתם באמת חושבים שמעניינת אותו ליהי? אגב 8 חודשים לפני שהה בארה"ב וליהי כאן אז מה הוא עשה כגבר כ ל ו ם? אז די הוא בוגדן לא פחות.

ק ו ל י ת

Well-known member
אני וראה בנופר בחורה חכמה

בחורה רגישה חברה טובה ונאמנה וישרה כמו סרגל. היא חייבת לעבוד על ההתפרצויות שלה אבל לעמוד מול פרידה זה לא קל. הגורילה רומסת את כל מי שחושב אחרת ממנה.

snavgm

New member
ליהי בקביעות מסכסכת ומחממת את פרידה

ההפקה לא מראה את זה בשידור הערוך בערוץ 2 אבל מי רואה את שידורי ערוץ 20- הלא ערוך- רואה את ליהיא -כמו שהיא באמת- : רכלנית, סכסכנית, גסה וולגרית,אוהבת להיות בכל ריב - רצה לסכסך ולחמם את פרידה שכמו בולדוזר תצא על מישהוא..(דנה.. מירב.. נופר.. ג'קי.. ) העיקר שיהיה על מישהוא להוציא את הוולגריות ובתוקפנות האלימה של פרידה!! ליהיא ופרידה- דתיהן רכלניות וולגריות גסות. נופר אמנם קצת חמומת מוח-אבל יחסית לפרידה ולהיא היא אמא תרזה!!

רונדו10

New member
המשחק לא מכור לטובת אף אחד

כון שנופר היא חביבת ההפקה(יורם זק) אבל רק הסמסים שלכם קובעים כולם שווים פחות או יותר ולכולם עוזרים איפה שאפשר תסמסו לדייר שלכם אם אתם לא רוצים לה יות מופתעים כמו אתמול או כמו בהדחה של דנה .לא להיות שאננים

../images/Emo243.gifלסמס = לממן את המשכורת של יורם זק../images/Emo243.gif

אם ממש חשוב לכם לממן אותו - זה עניין שלכם. אבל אם לא - חבל על הכסף שלכם. פנקו את עצמכם. קנו לכם משהו. קנו מתנה לאהובים עליכם. תרמו לצדקה. אל תבזבזו כסף על דמויות טלויזיוניות שאין לכם שום קשר אמיתי איתם. אני שונאת את פרידה, אבל אני לא אבזבז אפילו שקל אחד על התוכנית הזאת. אל תהיו פראיירים!!!

ברור ../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

איזה כיף זה אחרי שתי עונות של סימוסים.... אלירז בעיקר הרס לי ת'כיס.... תענוג לא לסמס, ובכלל, כשלא מסמסים גם לא מתעצבנים לגבי המודחים. שיעוף מי שיעוף, לא משנה כבר...

נכון מאוד תותי. ולא חשוב מי הדייר שאתם אוהדים

רק קופרמן מחליט והוא החליט כבר על פרידה וליהיא

dafna78

New member
אובייקטיבית

אם פרידה או ליהיא לוקחות את המיליון. אז אין מה לעשות בארץ הזו. אפשר להגר לארץ אחרת.

nogaash

New member
צודקת בהחלט!

העונה הזאת סימסתי רק פעם אחת ורק בגלל שזה לא היה הכסף שלי.. נשאר לי יום אחרון לנצל את הבונוס שקיבלתי מפלאפון ולא היה לי על מה... אז סימסתי לכל הדיירים חוץ מפרידה והילה.. כי רציתי לראות את שתיהן בחוץ!! לא הצליח לי.. פרידה הרעה עדיין שם ואני לא מצליחה להבין למה... http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1922140&r=1

עד כלות1

New member
איך יועים שעמיר החליף את נופר בסיון? הוא משתמ

בדאודורנט של נופר ומזכיר לנופר ללכת למקלחת אגב בקשר למטלות הבית נופר כמו סיון מעניין מה יכתבו תושבות הפורום מאוהבי עמיר

klapim

New member
בואו שעה נפסיק לריב

ניתן קצת כבוד למשפחה שנרצחה אני יודע שזה קשה תתאמצו קצת עכשיו בדיוק מתחילה הלוייה שלכם.

למעלה