עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

מיק101

New member
ראיתי גם ראיתי, אכן גדולה../images/Emo230.gif

ולעומתה הטמבל נשאר טמבל

ziva551

New member
הילוש הנסיכה, תמיד שנונה ושובת לב../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

Ninaz

New member
נופר בחורה טיפשה ללא חינוך מינימלי

ילדת רחוב שבמקרה הכירה חברה מקושרת ובזכות החברה היא הגיעה לתכנית.

אמא ואבא שלה חינכו אותה , לא שמעת את אמא

שלה בביקור ? כאילו היא מקריאה לה טקסט מוכן , וכמובן בקול מתלהם , ולסיכום גם אמרה לה שהיא בסדר ולא נורא מה שהיא עושה , שהיא גאווה לעדה , מעניינן מה העדה אומרים על כזה דבר ? בושה לעדה , למדינה , ולבנות ישראל \בפרט עם כל הסיפורים שצצו עליה כאן , בגדה בחבר , הרסה משפחה ויצאה עם נשוי , ויש לה מישהו בחוץ , וג'קי בפנים . בושה !

Ninaz

New member
אבא?לא שמעתי על אבא תמיד זה רק אמא

אולי זו הסיבה שהיא מחפשת גברים מבוגרים

אוהבת יושר על אזה חינוך את כותבת

נופר תת רמה גסת רוח חסרת חינוך בסיסי וערכים נצלנית ברברית כפייתית קנאית רכושנית לא נאמנה (בן זוג בחוץ ובכלל) שום כבוד למבוגרים ובכלל התפרציות זעם בילתי נשלטות רכלנית ממדרגה ראשונה סכסכנית גזענית מפחיד לחשוב שאחת כזו תיקח את המיליון ויותר חשוב אזה מסר יש לה להעביר לאנשים

אוהבת יושר זה ממש לא בציניות

אני פשוט לא יכולה לשמוע את נופר יותר כל פעם שאני שומעת אותה הלחץ דם שלי עולה ואני רצינית אני יושבת ליד המחשב עים מכונת לחץ דם מתחילת העונה ואני מתבישת על התת רמה העונה

bigsis7

New member
כנראה יש מישהו בהפקה שרוצה לשחק לה עם

הב***** במקומות מוצנעים...

lotaria

Well-known member
לא חינכו אותה. פשוט מאד.היא ילדה לא מפותחת ח

חושבת רק על עצמה. שחצנית. מפונקת. בקיצור כלומניקית.

7babels

New member
ואת מחנכת לסמים ואלימות כמו פרידה ?

המודל הנערץ עלייך. אני מבין שהחינוך הנפלא שקיבלה פרידה הוא הדוגמה שלך . נקווה שצאצאייך יגדלו להיות כמו פרידה גם במראה וגם בהתנהגות

bigsis7

New member
הנפלא בפרידה זה כח הרצון וההצלחה להתגבר

ולהצליח להשתקם, זו הצלחה.

7BABELS מספיק פרידה פרידה

כל היום פרידה בפה שלכם "סמים נרקומנית" תפנימו אים היא רצתה לא הייתה מספרת על העבר שלה מי המודל שלך נופר, בושה בחורה תת רמה כל 3 חודשים לא שמעתי שיחה אחת שלה מעניינת מרגשת עים תובנות או מוסר ועומק רגש רק ריכולים לא מביאה שום דבר מעצמה לחשוב שאחת כזו תיקח את המיליון פשוט בושה

7babels

New member
פרידה מבחינתי מחרידה בגלל אופייה !

כוחנית אלימה מפרגנת למחבלים ומזלזלת בכל הערכים והמוסר שיש לנו כעם יהודי אם זה לא מספיק לך , אז להעריץ אשה כזו זה שיא הבושה שאדם יכול להגיע אליו.

למעלה