עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

צאטמן14

New member
יו, עלתה עליי :)

ידוע שבפורום אנו מקצינים דברים כיף שיש להשתלח במישהו,,,,את עושה זאת לרוב עוברת אורח123 כל עוד עושים זאת בחן,,, זה עובר מסך את מעדיפה את שפרה, מן הסתם כל דעה שלי אחרת לא תמצא חן בעינייך ושלך לא ימצא חן בעיני,, אז אנו מקצינים

אל תשקר

אני לא משתלחת. רק כותבת את דעתי. הדעה שלך לא מוצאת חן בעיניי אך זה לא יגרום לי להסיק עליך מסקנות אישיות כבן אדם (לגביי האישיות שלך למשל), אי אפשר לדעת אדם באופן אישי רק מהכתיבה שלו פה..... אני מעדיפה את שיפרה כן, וגם את לאון, השאר לא מעניינים אותי גם לא בהיבט השלילי, למרות שלעתים הם מעוררים בי גיחוך קל. אז ירדתי :)

צאטמן14

New member
עוברת אורח123

לפחות את מחייכת,,, וכיף לדבר איתך זכותך לאהוב מי שבא לך,,, אנו פה מטיפים אחד לשני את מי לאהוב וזו טעות מבחינתי כל אחד יאוהב מי שבא לו/ה יסמס למי שחפץ/ה ליבו/ה הרי על טעם וריח אין מה להתווכח, רק שהחברות שלך לפורום מכפישות את יוסי ועינב,, זה צורם אנו משיבים אותו הדבר, להראות שאנו "לא שחורים מחוסרי השכלה" ראי את הודעותהן של ליבי וקפרי,,,, "אנו רמי מעלה" הן כותבות מותר לנו דעות שונות-אסור לנו לזלזל אחד בשני בכבוד רב ידידך :)

קפרי

New member
אני מהיום הראשון שלי בפורום ובתגובה הראשונה

שלי שלא מצאה חן קראו "לבנה" (לא חשוב שאמא שלי טריפוליטאית מאשקלון ואני נשואה לכזה), זה מיד עשה לי "סטופ", יש משהוא לא נעים בדיאלוגים כאן (לאור זאת שאני פעם ראשונה בפורומים אפילו נבהלתי מהתגובות), בהמשך מי שכל פעם, ותהיה אובייקטיבי בבקשה גם אם היא אחותך, עינב התחילה עם האשכנזים וכו' וסחפה את כולם. אישית, בחיים לא הרגשתי אפליה (למדתי בתיכון רוגוזין) וגם לא שמעתי מאחרים באופן ישיר, כך שלא נוצר בי כעס אבל גם אם נניח, נניח וכן, למה קשה לכם לקבל את זה שהיום זה שונה, יש משכילים בכל מקום (ונכון יש עדיין שרידי תרבות משני הצדדים מאפיינים) אבל הצעירים.... מה שלא ברור כאן, שככל שמרגישים ממורמרים זה מעיד על תסכול, ולא מוסיף כבוד וגם, נותן לצד השני לחשוב שאתם צודקים (אולי יש למזרחיים בעיה ולכן הם חשים כך?). העובדה שאתה קורה פרידמנים ולא אשכנזים מקוממת גם אותי כי אבא שלי אשכנזי והוא חיי בשלום עם אמא שלי, ועם בעלי אני 28 שנה!!!

קפרי אנו התימנים מרגישים יופי יופי את אהבתם

של האשכנזים (לא כולם) לצבע עורנו ורק תדעי אני נשוי לאשכנזיה נדירה באופיה. היא בעצמה מודה שאני צודק על חלק ממשפחתה במה שאני אומר עליהם.

אכן מדהים שבימינו עוד קיימים אנשים כאלה

שניזונים משנאת עדות וממשיכים לבכות על הקיפוח...גיליתי שחייתי בבועה. לא ידעתי שאנשים בשנת 2008, בעיקר כאלה החיים ברמת חיים טובים מצויינת, טובה יותר משל רובינו, ממשיכים לדבר כך... במקום שאנשים יתייחסו אל בני אדם כבני אדם בפני עצמם, הם מתייחסים אל המוצא שלהם, מתוך רגשי הנחיתות ...לא יאמן שאנשים צעירים כל כך כמו עינב, ממשיכים לדבר עם כל כך הרבה רעל וכעס על מה שהיה במאה שעברה וממשיכים להאמין שיש קיפוח... מקרה מגוחך ביותר, כשמדובר בילדה מפונקת שגדלה עם כפית זהב בפה שנוהגת על רכב יוקרה ואבא שלה קונה לה כל מה שהיא רוצה ונהנית מאיכות חיים גבוהה ונהנת מכל הפריביליגיות שלא לאון ולא שפרה ידעו רבע מהן בכל מהלך חייהם...אז על איזה קיפוח היא מדברת בדיוק? ולמה היא ניזונה מן הרעיונות האיומים האלה שאנשים חושבים ש"הם יותר טובים ממנה" כל הזמן? שתאמין בעצמה ותפסיק להאשים אחרים בהתקרבותם או באי התקרבותם אליה שזה בגלל המוצא שלה. הרי המחנה השני היה מורכב גם מערביה וממרוקאי, ולאון היה חבר הכי טוב שלה בהתחלה. הגזענים היחידים בתוכנית הזו הם הבולילים. מספיק עם הבכי המעייף הזה על ה"אשכנזים המגעילים והמתנשאים". איך זה שעדיין קיימים אנשים שמגדלים את הילדים שלהם מתוך שנאה ומעבירים להם הלאה את הרעל הזה במקום לחנך אותם וללמד אותם שהאדם והישגיו האישיים הוא מה שחשוב ולא באיזה שם משפחה הוא נולד? עוד יותר מדהים שצדדים אכן מתלהמים וכותבים נגד אשכזנים פתאום ושונאים את כל העולם. מה קרה לכם, אנשים? אנחנו עם אחד וכל אחד מגיע לאן שהוא מגיע בזכות עצמו.

קפרי

New member
מי שהיה עיוור, לא יתפקח פתאום. מי שרדוד לא

יעריך רמי מעלה. למה? לא מסוגל לראות את זה. וגם, יש שרואי וקשה להם לפרגן.

BEAUTY האחת

New member
קפרי איך את מסבירה את לשונה הגסה ??

שפרע מקללת ויותר מזה משתמשת בלשון גסה כשהיא מתיימרת להיות נקיית לשון יוסי מקלל אבל לפחות לא מתיימר להיות מי שהוא לא להתיימר להיות מי שלא אתה זה הכי פאתטי ורדוד דעי לך

קפרי

New member
לקראי למעלה, אני אוסיף שאילו יוסי ועינב היה

להם פה סגור לגמרי, אולי אולי היה סביר שאת כותבת, אבל גם קצת זה אותו דבר.

BEAUTY האחת

New member
קפרי הלווו זו לא תשובה זו התחמקות ואפילו לא

ממש מתוחכמת תעני לי איך את מסבירה את הפה הלא בדיוק נקי של שפרע? שמראה על נתח באישיות נתח הכי נמוך ושפת רחוב הקיימת בה איך ?

קפרי

New member
את טועה כי לשפרה אין שפת רחוב אלא לעינב ויוסי

וזה בולט גם לסתומים בנינו (הרי לכן היא נראית לכם כביכול מתנשאת כשבעצם עינב מפונקת ומרגישה שכולם חייבים לה וזה יותר גרוע), שפרה מקללת וגם לעיתים הבנים שלי (משווה אותם לאיתי וצבר וגם לשפרה), אנחנו בני אדם, אבל מאפיל על החיובי שבה וגם אני אם הייתי בסיר הלחץ הזה, ובין יוסי ועינב המתנשאים כן, כי הם יודעים שההפקה איתם, יודעים שההשארות שלהם מהקהל שלהם ושיש להם זה את זו ככוח כפול), גם אני אם הייתי ביניהם מלאי תחכום (שרק שפרה רואה), הייתי משרבבת את לשוני. עכשיו, לא משנה כמה שפרה קללה וכמה יוסי קלל, יוסי איש גדול, אמור להיות זקן העדה שמשמש גורו-גורו ובכן, מדבר בנעימות ולא בציניות וקורה שרמוטה לבחורה שנכנסת עם בחור שאוהבת לסויטה. ואין לעומת, זה כמו לבגוד פעם או מליון פעם, זה אותו חטא! אדרבא, יוסי גגורו שונה בגיל ובאופי אמור לתת את הדוגמא הטובה ביותר ומבחינתי עשה את ההפך, צחוק מעצמו תמורת שרות להפקה. מעדיפה שפרה עם 10 קללות ולא יוסי עם קללה או עינב עם צרחה.

BEAUTY האחת

New member
חלש קפרי ממך ציפיתי ליותר שנינות

עדיין לא ענית לי על שאלתי וד.א גם אם אני הייתי ולא משנה באיזה מצב לעולם לא היית שומעת אותי מקללת ובטח לא קללות קשות כאלה המקסימות שאני יכולה לקלל זה - טיפש או משהו דומה שגם זה לא בסדר אבל בשום מצב בשום מצב לא הייתי מוציאה רפש כזה כי זה פשוט לא חלק משפתי ומסתבר שאצל שיפרע זה די שגור ואפילו בשני שפות ואת ילדיי אני לא שומעת מקללים לפחות בין קירות הבית הם לעולם לא מקללים אז אולי יש בנינו הבדל

צאטמן14

New member
עזבי אותך יפה

הן נעולות על שפרה אנו מעדיפים את הפשטות של יוסי ועינב,, מאשר את היופי ,האינטלגנצייה, ההשכלה, השפה הגבוה ודיבור עם הידיים, להדגיש, להתיפייף להתנשא וכו,,,,, בת שרמוטה של יוסי נשמע כ- ברכה, לעומת שאריות אדם, ויהודים יד שנייה לא נשכח ולא נסלח

היי ביוטי - אשתדל לענות לך

לומר 'לך להזדיין' או מילים דומות, מבחינתך זה 'פה לא נקי'. זה בכלל, אבל בכלל לא מראה על כל נתח באישיות. ממש לא. אנשים פולטים קללות, או מביעים כעס על מישהו אחר על ידי קללה, אין שום קשר לאישיות או נתח נמוך באישיות כהגדרתך. אדם יכול להיות הכי נאור בעולם, עם כל ה'אישורים' שתתני לו כדי שבעינייך הוא יהיה בעל אישיות מדהימה, ועדיין לקלל. מה תעשי? תאמרי שהוא נמוך? לא נראה לי. נסי לחשוב על אנשים שאת אוהבת בחיים שלך, אם אף אחד מהם לא מסנן קללות מדי פעם.... אזי אני מורידה בפנייך את הכובע. ברצינות. יום טוב

BEAUTY האחת

New member
עוברת אני נשבעת לך כשאנחנו או אני כועסים

ובשיא חרון האף לעולם לעולם לא אומר מילים כאלו זה פשוט לא חלק מהשפה שלי אני יודעת ומכירה את המילים האלה אבל הן לא שגורות בפי לעולם וזה כן לדעתי אומר משהו על הבן אדם למרות שנכון אדם מורכב מהמון צדדים וכ"ו ברור אני דיברתי רק על נושא של ניבול פה בצורה הנמוכה ביותר כי דרך אגב ישנן המון דרכים לנבל את הפה יותר או פחות מתוחכמות אבל שפרע פשוט מנבלת את פיה בצורה הנמוכה ביותר וזה כן מראה על משהו לפחות חלק מסוים באישיות ובטח זו לא התנהגות של אצילות נפש סורי

למעלה