עדכוני בוקר/צהריים-יום 88 ה-27.11

אסתי31

New member
זהו לאון חושף הכל

יאשימו אותו בחשיפת המשימה. בצדק כי גם אם חשף הוא צריך לשתוק. הוא מנסה לצאת חכם ובעל אינסטינקים ולהוכיח לכולם שהוא צודק. וככה הוא יפיל אותם. אגו.

EMANUELA XD

New member
יוסי לא רגוע מהמשימה שעינב קיבלה עם שיפרה

פשוט לא מוצא חן בעיניו שהאח הגדול מחבר בין השתיים קשה קשה עוברים על יוסי רגעים מאוד קשים -יוסי מבין שמהיום הדרך החוצה כל כך מהירה כל הפוקוס על שיפרה ועינב וטוב שכך

S n o o k e r

New member
שכחת שכאשר עינב התרחקה משפרה לפני פרשת ש"צ...

היה זה יוסי שלא הבין למה הבת שלו בפייט עם שפרה וניסה לקרב אותה אליה. ובאותה נשימה הציעה לשפרה להתקרב לבנות, שפרה הסכימה עד לרגע ששי וצבר שכנעו אותה שיוסי סתם מנסה לפגוע בה.

jaycom

New member
במשימת העלמת החפצים

הם גילו, אבל זכו בגלל שהאח הגדול רצה מראש שיזכו.. אני מבין שאתה מהתמימים נכון..?

jaycom

New member
באמת טמבל..

שר כל הזמן "יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע" כאילו לא יודעים למה הוא שר את זה.. והעיקר אומר "בואו לא נדבר על זה"

חחחחחחחחח יוסי לאינה

יש לה יציאות באין כניסה והאחות הגדולה הבהילה את יוסי התחיל לתת לה הרצאות על המיקרופון תותח הוא הרס אותי

S n o o k e r

New member
שמתם לב שלאון אכול מקנאה כי הוא לא שותף במשימ

ה ביחד עם עינב שפרה ויוני.

EMANUELA XD

New member
איך לא יקנא כשהו מודח לפינות

כל השירים והריקודים לא עוזרים לו היום הפוקוס על עינב ושיפרה -עינב נהנת מכל רגע בחברת שיפרה מראה שהשולטת בהאח הגדול זאת
שיפרה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifתודה../images/Emo25.gif

סטלן, איך תבין? אתה כל היום בהיי, הראש שלך

רואה את מה שאני וכולם כאן לא רואים, תיגמל ואז תקבל תשובות לכל השאלות שלך, שיהיה לה בהצלחה.

לפי איך שאתה כותב נראה לי שאתה לוקח ספידים.

"שפרה מלכת הלבבות" ממש מתאים לה, היא נראית כמו אחת שטוחנת לבבות בקצב. מה לשים לך בלאפה?

EMANUELA XD

New member
../images/Emo47.gifשפרה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

למעלה