עדכוני בוקר/צהריים-יום 88 ה-27.11

ruti711

New member
האח הגדול לא ביקש להקים אוניברסיטה בתוך הוילה

אם עדיין לא הבנת..... לפחות הם אנשים חמים

כרמלית10

New member
ואם היה מבקש להקים

אוניברסיטה אזי אינה היתה הסטודנטית היחידה. אפילו צבר לא למד באוניברסיטה. ושפרה בסך הכל בוגרת בצלאל.

חח סהכ בוגרת בצלצאל

אי בטוח שאותך לא היו מקבלים לבצלצל. לידעתך,בצלצל זה רמה אונברסיטאית ש ל אומנות ועיצוב אצלך זה סהכ חח תהיי בטוחה שאת עינב את צאנס קטן שיקבלו אותה לבצלאל. ואגב גם על המקצוע שלה אתם לועגים "כולה מלצרית במטוס" דיילת אל על נו אין לי מה להוסיף. חבורת פאטתטים.

וולגריות וגסות אינן בהכרח שמחת-חיים. "כנסו

דרך אגב, אני רוב היום בערוצי חדשות בקשר למומבאי והחב"דניקים בני הערובה, אז לא מעודכנת במה שקרה היום. יודעת מאמש על "אדונים ומשרתים". יש עוד משימות? מה זה הדומינו שלאון ושפרה בונים ? קשור למשימה?

חיימלס

New member
האח הגדול קרא לשפרה

ונתן לה משימה במסגרת האדונים-משרתים. לשבת חצי שעה, רק שלושתם בז'קוזי. אם מישהו אחר מצטרף אליהם, בכל רגע נתון במסגרת חצי השעה, הספירה מתאפסת ויש להם שעתיים להשלים את המשימה. מה שכן - נראה באמת שהאוירה שם הפכה להרבה יותר חברותית בין כולם, וגם כאן, בפורום, צריך לזכור לפעמים שזה רק משחק... (לא סותר את זה שאני סומכת עליהן שעוד יהיו עקיצות ולכלוכים מאחורי הגב
).

Sימה2

New member
חברותית בעל כורחה - לא אוהבת אותה את שפרע

ביסודה מכשפה

כרמלית10

New member
הבחורה הכי חכמה בבית זו

אינה. היא גם חכמה, גם אינטלגנטית, גם עדינה, גם חברותית ו... הכי יפה בוילה.

Sימה2

New member
שומבלע שומבלע - יצאת מהכלים , היתחלת לדבר לא

לענין . הניק שלך זה מפתק שהוצאת מהכותל ???

EMANUELA XD

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gifSימה2

היום גילינו כמה עינב חלשת אופי -יוסי האבא
והיה יכל להדיח עינב הבת היה עושה את מזמן כרגע היא מבינה שבדיוק זה לא זה ברגע הנכון ובתיזמון האפשרי האבא שלה קושר
לה את הרגל שלא תרחיק לכת משהו משתבש אצל יוסי -גם המצאת השירים כבר לא פועלת לו אוי
יוסי
יוסי
שיפרה את
מלכה

ואת עמנואלה הופכת לסגניתה של מלכת הלבבות שלנו

כל הכבוד לך, כל מעריצי מלכת הלבבות שפרה, נמשיך על היום האחרון לאח הגדול להאדיר את שמה, ימותו הקנאים,

למעלה