עדכונים מהוילה יום-34 18.12

ביטניקט

New member
הערב אלירז קיבע סופית את מעמדו לגמר

ומה שהכי יפה, עשה את זה בטבעיות גמורה. הבן אדם פשוט
והכי מגיע לו העונה לזכות בגמר. אין שם אפילו דייר אחד עכשיו, אולי חוץ מסער הבוק, שלא נראה לי ייעז להדיח אותו, שלו אוהב את אלירז. מה שכן, אני במקום אלירז, רק על החוצפה של לגרום לי להישבע באמא שלי ועוד ביום הולדת שלי, בלי שום קשר אם אני מאמין בזה או לא מאמין בזה, הייתי שם את אדון סער על הגריל, שגם אם הוא לא יודח בסופו של דבר, שלפחות ירגיש את הגחלים הבוערים מתחתו.... והאמת, שזה ממש לא יפליא אותי אם זה גם מה שיבחר לעשות מחר בערב אלירז.

דינה128

New member
אמן ואמן אלירז בגמר וסער ממש לא מעניין

גם לגואל ירד כבר מסער..והוא מתקרב לאלירז.

THILA9

New member
אלירז צנוע מאוד,אבל למה גואל נדבק אליו

נראה לי גואל דלוק עליו

כמו שהוא היה דלוק על סער...גואל הוא כמו איילה

קופצים מדייר לדייר, נדבקים אליו וטוחנים לו ת'מוח

laVita

New member
גואל לא נסבל מיום ליום.. לאט לאט הפרומו מובן

הפרומו שלו מובן לאט לאט... בהתחלה זה היה נראה כאילו הוא עבד על ההפקה ומסתבר שהוא עבד על כולנו.. לקקן ורכלן בצורה גועלית

workitout

New member
אוחחח גואל בדיוק אמר לאלירז שהוא חייב להגיד

לו משהו ומי נכנס בדיוק בשיחה? איילה....והיא שאלה אם היא מפריע אז גואל אמר לה שלא והיא אמרה שטוב מאוד כי גם ככה לא הייתה עוזבת אותם חחחח אוףףף

idanoosh17

New member
"משיכה מינית הייתה?"- גואל שואל את איילה על

אביב. "אני לא יכולה להגיד שהתאהבתי בו, לוקח לי הרבה זמן להתאהב." "משיכה מינית הייתה?" "אני לא מעוניינת לענות על זה..."

spinning1

New member
אלירז תוהה על קנקנה של איילה

אלירז: נמשכת מינית לאביב? איילה: לא יוכולה לענות על זה (עלאק, את נגעלת, הכל אצלך הצגה) חבל שגואל מפריע שם: עזוב אותה אלירז: בחוץ היית בוחרת את הגבר שלך ביתר קפידה גואל: היית מסתכלת על גבר כזה בחוץ? איילה: לא

לדעתי אלירז צריך להיזהר

גואל עובר מאחד לאחד מלכלך על השני ועכשיו הוא דובק באלירז בשנייה שימאס לו הוא יתחיל ללכלך עליו עם אחרים השבוע זה סער ושרה הוא נכנס בהם בכל הכוח עם כולם

למעלה