עדכונים מהוילה יום-34 18.12

Jason2

New member
סבבה

לך תתלונן למשרד הדתות. תן להם לצחוק קצת באותו יום, זה גם טוב.

לא רק במשרד הדתות חבוב אני אשים גם פתק

בכותל ישירות לאלוקים. ואז תראה איך האח הגדול הופך לצוציק ומתחיל לקדש השבת.

SPRING4

New member
כוס יין לקידוש לא נתנו להם-ארוחת חג הרסו להם

השנה מאוד מוזר האח הגדול --- ארוחת חג הרסו עם החצי עשירים עם מפה ואוכל חצי בלי כלום זה היה אחד הקטעים המגעילים שראיתי - הם עברו כל גבול .

לא הכל אפשר להבין..

לאלירז הבן היקר שלנו ---------------------------- שלושה סוגים של בני אדם יש בעולם אלה שגורמים לדברים להתרחש אלה שמתבוננים במה שמתרחש ואלה שתופסים מה התרחש החיים האלה הם שלך תגרום לדברים להתרחש קח את הכוח לבחור מה שברצונך לעשות ועשה זאת היטב קח את הכוח לאהוב בחיים את שברצונך לאהוב ואהוב זאת בכנות קח את הכוח להלך ביער(!?) .... קח את הכוח לשלוט בחייך ....... ההמשך לא ברור.

ליטליקSD

New member
הבנתי עכשיו

יפה! אחרי המכתב, מובן מאליו איך יצא להם ילד מקסים כזה!
------- הבנתי את ה"להלך ביער". הכוונה היא להתמצא גם כשהראות לקויה וקשה להתקדם (בתרגום לתכנית- בתמודדות עם צביעות וקושי). יפה וחכם.

מיק101

New member
אני לא מאמינה למשמע אוזני, שרה אומרת -

"אני אמרתי שזה בנצי או אלירז" לא יאומן כי יסופר..... שרה, אנחנו שמענו אותך והכל מוקלט אצל האח הגדול את אמרת - בנצי סער איילה גואל אלירז ואולי שכחתי מישהו..... אז מספיק לשקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jason2

New member
התגובה הראשונית שלה היתה

אז מה יהיה עם האסימון? הרגע עמדתם במשימה בזכות בן אדם אחד וקיבלתם תקציב מנופח, אז מה עם האסימון??? לא יאמן

מיק101

New member
אי אפשר לספק את האשה הזאת - אז יאללה, הדלת

תפתח ביום שלישי והיא תתגלגל במורד המדרגות ישירות אל זרועותיו של אסי אמן כן יהי רצון

webguy

New member
את קטלנית משו ..

אפשר לזרוק רק אחד בכל שבוע ..!!! אפשר שתתרכזי רק באחד אני כבר לא יודע את מי את מחסלת מידית ..
שרה איילה (מבקש רחמים עליה ...!!) סער ... שחכתי מישהו ..?

מיק101

New member
שמי הוא - מיק-קטלנית-101

השבוע אני מתרכזת בשרה- ביילה כי אני חברה טובה ומתייחסת לבקשת הרחמים שלך... ד"ש לרחמים.... שבת שלום

למעלה