עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3

עמיר הכי נורמאלי שם

ומבחינתי נשאר נאמן לדנה עד רגע זה. היחיד שמתגעגע ומזכיר אותה בחיבה והיה רוצה שתחזור. נופר כבר מזמן לא סופרת אותה.

Over The Limit

New member
כל מי שהולך מוחקים אותו אחרי רגע

מה את רוצה שנופר תבכה ותתאבל על דנה שהלכה לפני חודש וחצי ?

Over The Limit

New member
לפחות נופר לא מטנפת ומרעילה על אנשים שהולכים

כמו המכשפה ונוםר לא הייתה חברה טובה של דנה כמו ליאם ודנה

12westi

New member
עמיר מבחינתי יהיה השלישי הזוכה. מהאמרה:

שניים רבים השלישי זוכה. עדיף ככה לפחות אפשר לבלוע אותו.כל השאר תקועים לי בגרון.

Over The Limit

New member
היחידה שמקומבנת זאתי המכשפה עם הסמים

נראה לי הבטיחו לה תמיליון מראש

didush100

New member
גם נופר מקומבנת חזק ולדעתי זק דלוק על ליהיא

אחרת אין לי הסבר לתופעה הזאת. ליעוז עבד בעבר אצל קופרמן וסיוון לדעתי שם כדי להשאיר את הפוקוס על עמיר

GRANDA83

New member
ברור היא כל היום מסתובבת עירומה ועושה

סטרפטיז לצלמים אז איך לא ישאירו אותה

Over The Limit

New member
לעומת מה שפרידה וליהיא אומרת כל יום זה כלום

שתי מכשפות זבל שבזבלים חלאות אדם המיץ של הזבל מצטרף לאיחול של עמיר

Brotherholic

New member
לא רק זה, הבן אדם חי בסרט שסיון נשארה היום

רק בגללו! זה פשוט גועל נפש!!! שמעתי אותו היום כמה וכמה פעמים (גם לפני כדקה) אומר שהוא צריך לפתוח משרד ליחסי ציבור (ז"א שעשה יח"צ כדי שסיון תשאר- מה שדרך אגב ממש לא נכון!!!). גם מזה שהיא נשארה בזכות עצמה הוא לא נותן לה להנות! זה בן אדם טוב? תעשו לי טובה, היא כל הזמן מחזקת אותו כשהוא מועמד וכשהוא נשאר היא מפרגנת לו. מה קרה? לא יכול לפרגן?? ונמאס לי מהמשפט הקבוע שלו: "נשאר לי רק חבר אחד בבית - את/ה (איקס- כמובן תלוי עם מי הוא מדבר)". באמת שקשה לי להבין אנשים שאוהבים אותו...אני אישית כל כך לא מתחברת. כמובן שכל אחד ודעתו. יש לי תקווה אחת והיא שעמיר יצא לפני סיון מהבית ולא ממש אכפת לי מתי רק כדי שהוא יבין שהוא לא הדבר הכי מושלם עלי אדמות ושסיון לא נמצאת שם בגללו כי זו התנשאות בלתי נסבלת.

עמרי שחצן וגאוותן ופוזאיסט ברמות,זה לא מפתיע

אותי מה שהוא מדבר כעת שבזכותו סיוון נשארה,יכול להיות שהוא צודק,אבל בן אדם צנוע לא אומר את זה. כרגע מה שהוא עושה זה העבודה הרגילה שלו לקקנות. הוא שמע את השרוט של נופר צועק לה מקודם,הוא יודע שלנופר יש 4 מיליון צפיות אז הוא מלקק,אולי הוא חושב שהיצמדות לנופר היא כדאית מבחינתו. ככה גם עם גק'י ופרידה הוא מלקק לכל מוקדי הכוח.

Over The Limit

New member
איזה קישקוש

נופר חברה טובה שלו בבית והוא יושב איתה לשיחה מה הקשר בין זה לחרטה שרשמת ?

Brotherholic

New member
אני דווקא לא חושבת שזה נכון, אני מכירה מלא

אנשים שאוהבים את סיון ולא סובלים את עמיר.

למעלה