עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3

עמיר מגעיל אותי.היום הוא אמר תמותי..

לכיוון פרידה וליהיא,כמה דקות אחרי שאלעד הודח, לפני השידור הוא אמר לגק'י בחדר שרות שהלוואי וליעוז פרידה או ליהיא יעופו. ואחרי זה הוא יושב בחברותא עם ליעוז וצוחק איתו,יושב עם פרידה ומנשק אותה,יושב עם ליהיא ורוצה להיות שותף לדירה שלה. הוא מגעיל ודוחה ברמות,עצוב לחשוב שזבל כמוהו יגיע לגמר. לא מגיע לו בשיט. כל העונה הזו זבלים אחד אחת. אני מאוד מקווה שיורם זק ישדר את מה שעמיר סינן לעבר פרידה וליהיא התמותי. מאוד מקווה.

בוףברכה

New member
חבל שלא..הוסיף..גם...עכשיו... פרידה..כל יום

מקללת אותם....ה.."...הלוואי תחנקו...היום..לפני מחר..".. ...הלוואי...ולא תתעוררו".... .."הלוואי שהשבת לא תעבור עליכם..".. הלוואי..תמותו.."... הרבה לילות...שמעתי אותה מרללת ומקללת...

לא שמעתי אותה בחיים אומרת הלוואי שתמותו.

תעלה קטע כזה,ואם אין תודה בטעותך ובהוצאת הדיבה שלך חצוף בוף.

בוףברכה

New member
קוסטנZה...אתה יכול להיות בטוח...כל מה שאני

רושם..או..מצטט.."...זה דברים שראיתי לייב...לי אין קטעים ואני לא שומר... ..כל 1 ואחוזי...הצפייה שלו.. אבל בכל זאת אני ינסה לשחZר.. היה לילה שפרידה ..ישנה...כולם היו בחדר עשו קצת צחוקים.. ואז פרידה..היתחילה לקלל אותם..ולהיתפוצץ עליהם.. הלוואי תחנקו...שלא תקומו בבוקר...שלא תזכו להיתעורר.. .. זה היה בכמה לילות שונים.. לילה אחד היא גם אמרה להם שיסתמו והלוואי..תמותו..כולכם..תנו לי לישון.."...

זה שני מקרים שונים.מה שפרידה אומרת משינה..

נחשב בעיניך כאמת? זה מין סלנג לא ראוי ונאמר לא מצלילות הדעת. מה שעמיר אמר היום התמותי נאמר ברציונליות גמורה. זה היה אותנטי לחלוטין. ושבחור צעיר כזה אומר זאת על אישה שיכולה להיות אימו זה עצוב עצוב מאוד. אם הייתי הבן של הכט היית מאוד פגוע. זה עוד סימן שמראה על אופיו הנלוז של עמיר.

Over The Limit

New member
המכשפה שלך אמרה שנופר צריכה להיות זונה

ועל כמד מוגבל בן 21 היא אמרה שיש לו רוע בעיניים והשרוע יוצא ממנו כל פעם

לא מדוייק. היא אמרה שנופר מפונקת מאוד.ושהיא

יכולה להיות זונה של גבר. שיפנק אותה. היא לא אשת עבודה. לגבי אלעד יש בו לעיתים רוע בידורי מצידו שאחרים רואים כרוע כמו הילה וליהיא שלא אהבו את הירידות שלו עליהן. רק בגל שהוא גמד הוא מרשה לעצמו מה שאנשים גבוהים לא מרשים לעצמם.

אלי היא באמת אומרת את זה

ההבדל הוא שהיא אומרת להם בפנים ולא מאחורי הגב. וחוץ מזה שהיא אומרת את זה כולם צוחקים כי מכירים את הסגנון שלה ויודעים שהיא קיצונית בהתבטאות שלה, היא לא מסתירה מי היא בניגוד לכמה דיירים שם...

בוףברכה

New member
קוסטנZה... אתה חי באספמיה...

.."...מזכיר לי את פרידה.."..הפרח הזה כ"כ...אנושי..".. שאני יחדד לך...היא עדיין לא ממש נרדמה..ואפילו הרימה את הראש.. המצלמה הייתה עליה מלמעלה... גם היום עמיר היה ניסער מההדחה... ..ב(אם כבר אתה אומר בצלילות הדעת".. אל תייפה דברים שלא ראית...(ואני מאלה שמאמין שפרידה תגיע לגמר.... ...סתכל בהיסטוריה של ההודעות שלי...תחפש...מתיי זה היה.. הקלדתי.. על זה הודעות כשזה קרה....

מצב שינה ולקראת שינה,לא דומה למצב עוררות.

צר לי לבשר לך עובדה מדעית זאת. עם כל הכבוד ואין.

GRANDA83

New member
דווקא לי נראה שאתה כן הבן שלה ואנחנו רק

לא יודעים את זה

dindan84

New member
חוץ מתמותו-אמרה כבר הכל.אישה שטן../images/Emo190.gif../images/Emo190.gif

didush100

New member
עמיר חבר של זק תשיכח מזה

עמיר מקומבן חזק מאוד ולקקן מקצועי ביותר אבל עדיין לעומת היצורים שם הוא בערך כאילו קצת קצת קצת נסבל עוד איכשהו חחח או שבעצם לא

למעלה