עדכונים מהבית - יום 96 - 18/2

nik name

New member
../images/Emo6.gif

איך הוא אומר לאיילה,תשאלי את גדליה, איילה עושה לו ,את מי?

SG12

New member
כן, היום אלין פתחה איתה את כל הקלפים..פותנה כ

כמובן לא הבינה אותה, ולמה היא פגועה ממנה...

lotaria

Well-known member
כמה טוב שערוץ 10 עושה את העבודה לאלירז.כל

הכבוד לערוץ 10.לפחות לא מעוותים את דמותו של אלירז כמו ההפקה של ערוץ 2.ברדיו 103 מתים על אלירז. האחות הקטנה מתה על אלירז. כתבות בתקשורת בעד אלירז.רק ערוץ 2 לא רואה לא שומע לא מדבר.

SG12

New member
פותנה חושבת שלאלין אין כבוד.. והיא טעתה בשיקו

בשיקולים שלה להדחה.. היא לא קולטת שאיילה ניצלה אותה ואלין כן אמיתית איתה, היא פשוט ניפגעה ממנה..

workitout

New member
שמעתם מה אלירז אמר לפותנה?

אמר לה בזמן שחיבק את גואל שאם לא היה לו ולו סוד גואל ופותנה היו זוג יפה חחחחחחחחחחחחח

../images/Emo243.gifנחשו מי מוגדרת המאמי הלאומית החדשה?../images/Emo41.gif

אלין לוי הדיירת שכבשה את כולם, אהובת כול האמהות במדינה ועכשיו רשמית אהובת כול הילדים
לבטח ירצו אותה לערוץ הילדים כי היא ממש מתאימה לשם
. כול הילדים אוהבים אותה והילד מאתמול ממש מתגעגע אליה ונקשר אליה, והוא אמר שהוא אוהב אותה ומחכה לה ומקווה שהיא תגיע לגמר.
הצביעו לאלין החמודה כי הקרב הוא בינה לבין איילה ואני פוחד שאלין הקטנה, הדיירת הכי חמודה ומלאת חן בכול שלושת העונות תלך... לא רוצה עדיין אני לא שבע מלראות את אלין. היא מנחמת ודואגת לאלירז כול כך ולא מסתכלת על עצמה למרות שהיא עצמה מועמדת והיא זאת שבסיכוי ללכת כי הקרב למעשה הוא בין אלין לאיילה. בבקשה תצביעו גם לה..
היא חייבת את העזרה שלנו אבל חייבת. שלחו את הסיפרה -2 ל-2020 למועמדת אלין לוי והצילו אותה מהדחה!!!! הקליפ של אלין- צפו ותתאהבו- http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3536325 שלחו את הסיפרה -3 ל-2020 למועמד אלירז שדה והצילו אותו מהדחה!!!! הקליפ של אלירז-צפו ותתאהבו- http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3535438 אתמול שאלירז היה המון בחדר האח: אלין אמרה למצלמה- ' האח הגדול, אתה יכול לומר לאלירז שאני דואגת לו? הוא כבר הרבה זמן בחדר.. ' אלין כול כך דואגת לאלירז.. מי ידאג לה? אסור לנו לנטוש אותה, אסור !!! גם דידי הררי אומר לכולם להצביע שווה לאלין ולאלירז כי הוא אוהב את שניהם ושניהם שווים בעיניו...
וגם דודי מליץ פירסם שצריכים להצביע לאלין ולאלירז שווה בשווה

nik name

New member
חמודים../images/Emo99.gif

תעשו טובה ואל תגרמו להם להיפרד,עד לגמר!

annabrl

New member
משהו יכול לשאול את איילה למה כואב לה כל כך../images/Emo35.gif

למעלה