עדכונים מהבית - יום 96 - 18/2

קאראט

New member
ואת מי תצביע פותנה בשבוע הבא? ארז ו..... ?

היא לא תהיה שוב באותה בעיה? הענין הוא כזה שזה נתגלה לאיילה..... נאחס

מתוך גיא פינס:

"מומחה ריאלטי אמר:תופעת אלירז שדה היא חסרת תקדים שלא נראת כמוה במדינה מאז נינט טייב" ואני חושב שהמשפט הזה מסכם את אלירז שדה האיש והאגדה

כולם מוזמנים לקרוא את תוכן 2 ההודעות הנ"ל |לב

איילה חייבת לעוף---לא יעזרו תעלולי קופרמן! אלירז 33333 + אלין 22222 לשניהם בטירוף !

בנאדם אחד שפותח מלא ניקים, וחוזר על אותם

המשפטים כמו תוכי. רואים שזה אותו אחד, לפי צורת הכתיבה.

שן22

New member
פותנה עברה על 1 מחוקי הבית החשובים ביותר

איילה יודעת שהיא העמידה אותה להדחה... פותנה עכשיו בדיכאון יכול להיות שהאח_(קןפרמן|) אמר לה משהו? היא אמורה להענש? זוהי עברה רצינית לא?

Tapudy

New member
היא אמרה בבוקר שמותר לה לדבר על זה

האח אישר לה לדבר על זה כי צעקו לאיילה שפותנה העמידה אותה להדחה מבחוץ והיה מזה עניין. מה שכן, מאז שהיא מדברת על זה היא לא שותקת בקשר לזה כבר יום שלם.

שירי111

New member
מה? זה לא שפותנה אמרה לאיילה שהיא הדיחה

אותה. איילה הבינה את זה מהצעקה אתמול בלילה, ומההתנהגות של פותנה במשך כל היום. על מה יענישו?

SG12

New member
ההתנהגות של פותנה אומרת שהיא אשמה..טעות

של פותנה.. היא הייתה צריכה הגיד לאיילה, כן שמתי אותך להדחה בגלל שיש אנשים שיותר קרובים לי ממך או את שאר הסיבות... מה קרה.. זה המשחק.. אני במקום פותנה לא הייתי סופרת את אילה ולא ניכנסת בכלל לוויכוח על זה!

שירי111

New member
גם אני חושבת שהיא קצת מגזימה. מיררה בבכי

כאילו מישהו מת. אבל זו פותנה, וככה אני מחבבת אותה.

שן22

New member
OK הבנתי תודה לא ידעתי את זה אני לא צופה 24\7

פותנה נראת ממש רע... אם זה לא באשמתה אני לא מבינה למה... היא מתנהגת כאילו היא אשמה ... על ראש הגנב בוער הכובע

אתם יכולים להסביר לי למה פותנה היתה צריכה

לספר לסולית נעל בית שהיא הצביעה עבורה?

שירוש 110

New member
חיפושית אתמול צעקו לאיילה להיזהר מפותנה וכך

נראה לי שהיא הבינה. פותנה שחקנית וטיפשה כל היום בוכה כאילו חלילה מישהו נפטר . לסמאס רק לאלין ולאלירז כדיי שהצדק ינצח.

למעלה