עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

Rינגטון

New member
היא שמעה. אבל לדעתי לא הפנימה את המסר

כמו שלא הפנימה את המסר שצעקו לה לגבי גואל.

רותי167

Well-known member
איילה שמעה ,וכשפותנה שאלה אותה על מה את חושבת

איילה השיבה : על אבא שלי פותנה : מה קשור אבא שלך עכשיו? איילה: אבא שלי מאמין לכל אחד,איש טוב שנותן קרדיט,אמא שלי לא מאמינה לכל אחד,בוחנת ,כבדהו וחשדהו ואני הייתי אבא שלי. פותנה: תלכי עם הלב איילה: הלכתי עם הלב,הלב הטעה אותי,טעיתי. פותנה התפתלה,התייסרה,בכתה ונכנסה לאח.

כל הכבוד לזאת שצעקה על בגידה של פותנה../images/Emo45.gif

איילה ממש אהבה אותה ,כמעט כמו אחות וככה פותנה תקעה לה סכין בגב, מגיע לנחשית פותנה להתייסר עכשיו, עם אלין היא רבה כל היום ובסוף שמה את איילה?! בוז לפותנה!

Rינגטון

New member
למרות שאני לא מת על איילה את פותנה אני סולד

הרבה יותר. ובאמת כל הכבוד לבחורה הזו! כן ירבו כמוה!

בטח שפותנה תתייסר, עם איילה היה לה המון במשך

שלושת החודשים, עם סער פחות, אם פותנה היתה הוגנת היא היתה מעלה לגריל את סער במקום איילה שלא מגיע לה, כשיהיה לפותנה רע איילה עמדה לצידה, ואיפה פותנה כעת? שתמשיך להתייסר הפותנה הזאת, סכסכנית רעה,

זה בדיוק מה שאתה לא מסוגל לקלוט אדון שומבלע

דווקא בגלל שהיא הייתה קרובה לאיילה והיא גילתה את פרצופה הצבוע קשה היה לה להמשיך והתמודד מול מערכת של שקרים וצביעות ולכן היא הקיאה אותה מסביבה. כל הכבוד לפותנה שרוצה להמשיך ולהיות בסביבה אמיתית ונקייה. לא שאני אוהבת פתאום את סער אבל הוא הרבה הרבה יותר אמיתי וישר מאיילה

תקרא לעצמך חוסר צדק,כי איילה תמיד היתה==>

לצידה של פותנה,אף פעם לא ריכלה עליה ולא היתה צבועה איתה, פותנה תוקעת סכינים בגב ליחידה שתמכה בה והאמינה בה כל העונה- איילה

efrat20091

New member
אבל, בינתיים, לא להתייאש-כל התומכים של אס"א

לסמס נגד העדריות העיוורת

טונטונה

New member
איך את יכולה לאהוב גם את סער וגם את איילה???

אילה אולי לא מושלמת- אבל סה"כ נערה תרבותית. סער הוא חלאת אדם והוא מתעלל בה נורא. אתמול בלילה ממש הבנתי למה היא מתחילה לרעוד. אני לא ממעריציה אבל ממש כאבתי בשבילה. היא עוברת יסורים נפשיים וכל מה שהוא מצליח להוציא מהפה זה משפטים כגון: "אני עושה כל מה שאני יכול לתמוך בך ואת..." בקול קר ומעצבן וגבוהה בלי טיפת חום.

למעלה