עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

פותנה מקשקשת,חשבתי שהיא תדבר על מקרה אלין

והניחום המפתיע של איילה.מקרה ממנו פותנה יצאה "מ-ז-ו-ע-ז-ע-ת".גואל ציפה לתשובה יותר פיקנטית מזאת חח

cheelly33

New member
כמה שתיאום הדחה יכול להיות שקוף ../images/Emo2.gif

וואו, שקוף כמו מים מה שקרה היום. ארז , שיורה על אוטומט את השם :"גו-אל" בחדר האח הגדול במעמד ההדחות כבר 3 חודשים (גם כשלגואל היתה חסינות כשהיה ראש הבית
) פתאום אין לו אינטראקציה עם אלירז?! אלירז שהיה היחיד שפקח לו את העיניים בצורה אמיתית ואמר לו שהוא אגואיסט , הדבר שהוא (ארז) הכי מתגאה שהשתנה אצלו בתהליך שהוא לא מפסיק לדבר עליו. אלירז שארז כל הזמן אומר לו כמה הוא אוהב אותו אלירז שארז הקדיש לו כמה וכמה שיחות בוקר למצלמה ואמר שהיה מת להוציא אותו מהבית כדי להראות לו כמה שהוא אהוב (מה שקרה בסוף
בלי קשר לארז). פתאום הוא אומר שאין לו אינטראקציה איתו?!
מה זה אם לא תיאום הדחה אחרי שטיפת מוח מסער?? איך זה שאלו השלושה שהצביעו בדיוק את אותו הדבר? אם לזה אין ריח מסריח אז לדג יש ריח של בושם יקר !

למה איילה מתחנפת לאלין?

העיקר מדיחה אותה ואז מתחנפת. פוי, צבועה. הנחש שבא לטרוף את האפרוח.

ayaliar

Well-known member
כי היא יודעת שרק שם היא תקבל

איזשהו סוג של חום והבנה. הן מבינות אחת את השניה, יודעות מה העמדה אחת של השניה ובכל זאת, רק אצל אלין היא תקבל עידוד כלשהו. מן שותפות גורל כזו. סער דוחה אותה ולא מסוגל לרדת מהאגו הנפוח שלו גם כשהיא בכזה מצב רגיש ולהבין שהוא פוגע בה כל הזמן. חוזר על המנטרות של גן הילדים "אבל גם את" "אבל את מתחילה" "שאני אתחיל להגיד לך מה את עושה לי?" "אני אספוג הכל, כמו תמיד". אפס מאופס. הדבר היחיד אולי שיכול להציל את איילה כרגע, זה אם היא תתפוצץ על סער ותעיף אותו לכל הרוחות אחת ולתמיד. כולנו יודעים שזה לא יקרה ורק על זה מגיע לה לעוף

laVita

New member
אנחנו מטומטמים שהתרגשנו מהשיחה של אלירז וארז

היום בבוקר ארז שרף את עצמו...דביל..החבר הכי טוב שלו-סער סיבך אותו. טמבל...

s7m42

New member
באמת! ועוד אני חשבתי שהוא מדבר על גואל

והוא בכלל דיבר על אלירז! ואלירז ענה לו בהקשר של גואל!

למעלה