עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

bibaso

New member
איפה כל אלו שאמרו שגואל ופותנה יתקעו סכינים ?

איפה כל אלו שקיללו את פותנה בטענה שתדיח את אלין ? הם עשו את זה גם השבוע וגם בשבוע שעבר, איפה הם עכשיו ?? איפה ??

Shy127

New member
ההפקה תראה שאין הצבעות לאילה ותחשוף תאום הדחה

בטוח שזה מה שיהיה כי הם רוצים לשמור עליה ולכן כדי להטות את הכף יעמידו גם את סער ואת ארז בהמשך....

../images/Emo124.gif ב-4: פותנה וגואל מבקשים מהתומכים שלהם

לסמס לאלירז ואלין !!

gokussj2

New member
רק אני ראיתי אתמול בלילה שאיילה

כשהיא הייתה עם סער במיטה הזיזה את היד שלה אחורה ואז ראו תזוזה חשודה בשמיכה , ואז הזיזו את המצלמה?....

ואזנה

New member
אוהדי אלירז - מצביעים רק לאלירז !!!!!!!

1. בחורה צעירה שהרחיקה לכת במשחק. הגיעה לשלב מתקדם בצורה מעוררת כבוד אבל עדיין לא בשלה להגיע לגמר. 2. יש לאלין לא מעט מגרעות והגם שאני מאוד לא בעד פותנה לא אהבתי את הדרך בה לעת צרה היא מתרפקת עליה וכשאינה מעוניינת היא בועטת. 3. כמה שזה נשמע מוזר הליכתה תיתן פוש נוסף לאלירז והסיטואציה בה הוא יהיה משוחרר ממחוייבויות לפותנה/גואל הנחשים או לפתאטיים סער/איילה תקרב אותו לארז ואז ייצא הקרם דה לה קרם שבו או לא. אבל בכל מקרה נוכל לעמוד באמת על קנקנו (ותפסיקו כבר עם האתרוגנות....). בכל מקרה אני חייב לציין שאני בעד שארז יזכה - זו תהיה הבחירה הערכית המוסרית והראויה. אלירז בהחלט יזכה ולו מתוקף התמיכה העצומה שיש לו בחוץ והדלתות שיפתחו בפניו. אזהרה : אל תתפתו להציל את אלין יעני למען אלירז. זה לא יפעל לטובתו. מי שבעדו שיצביע בעדו בלי חישובים שיעלו לו בהמשך ביוקר. אלין ----------------> הביתה !!!

שירי111

New member
לא אמרת שאתה כבר לא בעדו?

יאללה, עודף עוף אתה ובעל האינטאיציות שלך. קוף!

חנפושה1

New member
סער לארז: "אני לא סופרמן אני בן אדם"

אז זהו! שלא! סער גם בן אדם אתה לא! ועכשיו גם איילה מקבלת זמן מסך עד שבת נראה אותה מייבבת כמו כלבה אולי העם ירחם עליה ויסמס לה... אז זהו.... שממש לא! אלין ואלירז לגמרררר

ORLYCOHE

New member
אבל ארז כן! אז אולי הוא יעוף ויקח את איילה אי

איתו!!!! קבוצה של פטאטים,שקרן,צבועים,גנבים ואגואיסטים

Jason2

New member
ארז אוהב לדבר על הנושא המרכזי ביותר בחייו

שזה ארז. אני אמיתי, אני ווינר, אני עד הסוף, אני ואני ואני.

workitout

New member
אלין היא הסיבה היחידה שאלירז מועמד ואסביר מדו

ע כיון שאם היתה שמה את האגו הקטן שלה בצד לרגע , היא הייתה מעמידה את ארז ולא את פותנה ואז ארז היה מועמד....אבל הקטנוניות הורסת ויכול להיות שאלירז גם תקע לעצמו ברגל לפני יומיים אין לדעת....אז לכל אוהבי אלירז שתדעו לכם שרק בגלל אלין הוא מועמד כי זה יכל להיות שונה לחלוטין העמדה הזאת

XXXRONXXX

New member
אם אלין הייתה מצביע לארז

ארז היה מועמד בנוסף לאלירז - לא במקומו.

ayaliar

Well-known member
זה היה מוסיף את ארז

אבל לא מוריד את אלירז לארז היו 2 קולות ולאלירז 3

למעלה