עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

אתם לא מאמינים איזו מערכת סינון תגובות במאקו

שום קללות, שום מילים גסות. רק תהיות על כנות ואמת. אף אחת לא הועלתה. שאגיד שוב? פראייר מי שמסמס (פראייר רגשי שהתאהב באלירז. אבל פראייר) מישהו יכול להסביר לי הגיונית למה ירדו מהרעיון של לתת לאלירז מליון מחוץ לכיס של קופרמן? מה רע בזה? מה לא בסדר בזה? עשרה שקלים מכל חבר שלו בפייסבוק. זה כל הסיפור. אם יזכה, הכסף ייתרם. לא יזכה - יהיה לו המליון שהוא ראוי לו, מכל המעריצים שלו שעקפו את המערכת הרקובה. איפה הבעיה? (ואל תגידו לי בית-תמחוי, ונדבות וכל זה. זו לא נדבה. זו מתנה מהלב)

אני מחזקת את ידיך ומסכימה לכל מילה אבל כל

קול לאלירז צריך להיות שקול לקול לאלין אין ברירה אחרת משהו מהם יעוף לצערי

שן22

New member
הסצנה של איילה וסער בבגדי החתן והכלה הייתה

פשוט מצחיקה ... ומגוחכת כל סממן שמזכיר לסער נישואים הוא חוטף צמרמורת ואיילה קלטה את זה הוא אמר שהוא רוצה 4 ילדים... אבל אחרי המפגש עם הילדים הוא אמר שאין לו אנרגיות.... הבנאדם הזה לא מוכן להתחתן לא עכשיו ולא אף פעם וזה בעצם לא מצחיק אלא עצוב...

סצנת החתן והכלה היתה צריכה להאיר את עיני

איילה, מי הוא ומהו בדיוק סער, אבל היא לא מספיק חחכמה בשביל זה. אלין שלא ידעה איפה אוסטרליה חכמה ממנה פי כמה

annabrl

New member
האשם היחידי במצב של איילה זה סער../images/Emo239.gif

התיאום הזה כזה דבילי ולא מתוחכם כי עכשיו כל מילה שיוצאת לסער מהפה לאיילה כמו "אני מבטיח לך שנצחק על זה" גורמים לי ולעוד אלפים לSMS לאלין ואלירז בטירוף סער פשוט חשב שבגלל הריב שהיה בין אלירז ופותנה הם יעמידו אחד את השני התוכניות שלו התחרבשו

שירי111

New member
מה היא בוכה? מה לעזאזל היא בוכה?!

מה היא רוצה מהחיים של סער? מה היא רוצה מהחיים שלנו!??! מה?!~?!???!?!?!

gokussj2

New member
אלין תודח

זה ברור מאוד , הרי לקהל יש שני צדדים קבוצת סער ואיילה וקבוצת אלירז , עכשיו כשיש שניים מקבוצת אלירז הקולות בין אלירז לאלין יהיו בבלאגן סביר להניח שאלירז יקבל יותר , איילה תהנה מכל הקולות מהקהל של הקבוצה שלה , ולכן היא בטוח תישאר

gokussj2

New member
תלוי

אם כל אחד שמצביע יתן מלא לאלירז וגם לאלין אז הם ישארו

igal777

New member
אם ההצבעות יהיו אמיתיות . כלומר אם ההפקה

לא תעשה מה שבא לה אלא תלך לפי ההצבעות -אז איילה תלך הבייתה.

איך אפשר לסבול את סער השטלתן ואת אילה

שהיא הנעל האמיתית, בחורה שנדבקת בכוח לבחור אלים שיכול לדחוף לה טישו מטונף לפה, בא לי להקיא
ובכלל לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. ר=אני מאוד מקווה שאלין תישאר, אלין כולה ילדה וחכמה יותר מכמה אנשים שם.

shouldistay

Active member
זה כל כך מעוות שסער יגיע לגמר ואיילה לא.

זה עיוות היסטרי! סער הוא הגועל של הגועל נפש. איש מפגר, חולה, לא יודע לעזור בשעת צרהף רק תוקף.

למעלה