עדכונים מהבית- יום 95 ה17/2

yael424

New member
אלין פירקה את השרשרת ובגללה ארז לא מודח

חבל עכשיו יהיה קשה ואלירז חושב שגואל או פותנה העמידו אותו להדחה סרטים חבל"ז לא טוב כולם לא להיות שאננים להצביע לאלירז ואלין שהשרלילה תעוף יהיה קשה נעבור את זה אל תתנו לאיילה להשאר

yael424

New member
סער ואיילה וארז תכננו הדחה על אלירז בדוק

מה קרה שהפעם ארז לא הצביע ל גוווואללללל יש פה מזימה על אלירז אחרת ארז היה מצביע גואל וחבל שאלין פירקה את השרשרת והצביעה פותנה היא הרסה וארז לא יעמוד להדחה וחבל לתת את פותנה זה מודח שלא יהיה מודח כי אף דיר לא ידיח וזו סתם החמצה של מועמדים שהיו צריכים להיות מועמדים לחזק את אלירז שלא יפול וחבל

wrh

New member
נכון מאוד אבל נעיף את איילה

הם מבינים שאלירז מהווה סיכון. הם יקבלו את זה בהפוכה כשהכלה תצא הבייתה. יעשו שבת חתן בנפרד

אורית502

New member
מעניין הפורום הזה - רובו למען הצמד שצריך לעוף

אלירז ואלין ! מעניין שכל מה שאיילה תאמר תעשה הוא לא נכון ולא טוב ומה שהצמד יעשה במיוחד אלירז הוא הבסדר - תמיד יש הצדקה למעשיו ולדבריו זה כל כך לא ראלי - אלירז בכה גם ויותר גרוע מאיילה היא לפחות הייתה אמיתית - דמעות ודבריה הוא רק בדק מי העיז להעמידו להדחה - חחחח כעס ורגז - ותכנן נקמה !! דבריו באמת מצביעים על "טמבליות" כדברי הוד מעלתו הפשפש אלירז ! והבכי שלו יותר גרוע משל איילה למרות שזה לא לווה בדמעות אך היה גרוע פי מאה !! נחש ארסי מתחת לקש . יאללה אלירז ואלין הבייתה !!

../images/Emo243.gifלאלי יש הרגשה מוזרה בבטן../images/Emo243.gif

והיא שסער מאוד יהנה אם איילה תעוף הביתה וזה בגלל שחסר לו לראות את איילה בוכה וסובלת סער בתוך תוכו רוצה שאיילה תעוף ולא תגיע לגמר אלי אוכל בדרך כלל הרבה יוגורט פרו ביוטי והרגשת הבטן לא נובעת מהחמין של אשתו של אלי שתחיה אמנם החמין נשאר כבר שבועיים במקרר ויש עליו קצת ירוק בקצוות אבל אין שום קשר להרגשת הבטן אלי נשבע לכם בחמישה מנויים לבלוג

../images/Emo124.gifאלי עזריאלי יש לך כשרון חשבת אולי

לפתוח בלוג? תראה את אדי היה נהג מונית פשוט היום יש לו בלוג בתפוז!!! והוא נשאר צנוע ועניו למרות התהילה נשאר נהג מונית. איזו צניעות

SG12

New member
אלירז ואלין בשיחה יפה במצלמה 4

אלין אמרה שמחר היא תאכל כרישה כל היום

andy181

New member
ואלירז קלט שגואל מקנא בזה שצועקים לו מבחוץ

אבל אמר את זה במילים יפות:)

SG12

New member
ממה שאני זוכרת בגדול(ממש בגדול):

אלין אמרה: זה כרישה וגיחחה ואז היא אמרה ממחר אני אוכלת בארוחת בוקר כרישה ובארוחת צהריים.. ואז היא אמרה איזה סצנה גואל עשה, (אם הדלת או משהו..) ואלירז אמר שגם לה לא חסר סצנוות אלין כזה שתקה.. ואמרה אלירז! והוא אמר: נכון אין לך על שטויות כאלה.. ואז אלירז אמר שכולם פה קופצים על כל שטות, ובחוץ כבר לא יתעצבנו על כלום(גם עם מישהו יגיד לו שהוא חותך לו את האוזן..) אחרי זה אלירז אומר לאלין, אל תישכחי שאת במשחק. היא לא ממש הבינה(תמימיה שכזאת..), והוא המשיך ואמר שכולם הבינו שהם במשחק ובגלל זה הם ככה... ואז הוא הסביר לה את הקטע עם משחק ואוהדים..

frinat

New member
אלירז לא מתפרץ מכל שטות

רק אתמול הוא אמר לפותנה לגבי הלכלוך במטבח שהיא לא אומרת לאיילה

SG12

New member
חמודה אלין.. התכוננה ל30 שניות, כי היא יודעת

שהיא תהיה מועמדת להדחה...

בצל האח

New member
נפשו של אלירז

אנשים אהבו את הפוסט הקודם שלי על הדמויות באח הגדול, אז כתבתי פוסט חדש בבלוג שלי. העתקתי אותו גם לכאן. בעונה הזו של האח הגדול הכול, או לפחות כל מה שבאמת מעניין, מרוכז באדם אחד : אלירז, המלצר הצעיר, נער הפרברים מגבעת אולגה. וגם הדרמה של העונה מתחוללת בעיקר בנפשו של אלירז. הוא קרוע בין שתי מחויבויות. אין כוונתי לבר לעומת אלין. כנראה שבדילמה הזו הוא נאמן לחלוטין לאהבתו מהבית. מה שמתיש את אלירז הוא הצורך להכריע שוב ושוב בין אמת לשלום. מצד אחד, הוא אדם נעים הליכות שקשה לו עם עימות ומלחמה, מצד שני, הוא אינו מסוגל להשלים עם שקרים וצביעות, שלעתים הכרחיים לשמירה על השלום. הדילמה שלו ייחודית בבית. האחרים נטלו צד מזמן. סער בוחר בלי היסוס באמת שלו, ילדותית, מופרכת ומטופשת ככל שתהיה, וגם דורסנית ככל שהיא. בכך הוא דומה לשרה, שכבר סולקה מהבית בשל אופיה המרושע של האמת שלה, ולעדנה, שהאמת שלה לא ספרה אף אחד אחר ממטר, אם כי לבשה לעתים אופי מוסרי נעלה. איילה? ובכן נראה שביחסיה עם האמת, בניגוד ליחסיה עם סער, היא זו שתוחבת לצד השני טישו משומש לפה. פותנה? שקט במטבח והיא לא תוטרד משום דבר אחר. גואל? לגואל כנראה יש אמת פנימית, אבל הוא מעדיף לשמור אותה היטב לעצמו, ולא רואה כל צורך לאוורר אותה בטיול בחוץ, שם היא תפריע ליחסיו המתהדקים עם יריבו משכבר, עורך הדין הלוחמני. אצל ארז, בעיני עצמו מספר אחת באמיתיות, כה מטושטשים הגבולות בין אמת, הצגה, שיגעון פשוט ואינטואציות כוזבות, שלא אעיז לפסוק דעה בעניין ללא סיועו של איש מקצוע. אלין היא אמיתית להפליא, אבל היא עדיין בוסרית מכדי שיתהווה אצלה קונפליקט שצורתו מעניינת כפי שהיא אצל אלירז. כשאלירז בוחר בשלום, הבית שקט, ואחר ההתרגשות ממחוות הפיוס הראשונית, נעשה משעמם לנו, ואנו, צופי ערוץ עשרים ומאקו לייב צריכים להסתפק בזמזומים של איילה ובמזמוזים של סער. כשאלירז בוחר להילחם, הוא נאמן לעצמו ולנו, אבל הוא נשחק נפשית. הדילמה של אלירז היא דילמה שכולנו נתקלנו ונתקלים בה. אישית, אני, כמו רוב האנשים, איני מעז ברוב המקרים לבחור באמת שלי, וכשאני חושב על אנשים שהולכים עם האמת שלהם בעקשנות, הם מצטיירים בעיניי כקיצוניים ובלתי נסבלים (זוכרים את מנחם בן?). במובן הזה אלירז מספק דוגמה אישית מרשימה מאוד, ואני אשמור אותה איתי הרבה אחרי שהאח הגדול יגמר ומשתתפיו, רובם ככולם, יסיימו להשתכשך בדקות התהילה שיוקצו להם. כי הגם שלעתים קרובות אלירז בוחר בצד של האמת, וחוטא לשלום במידה כזו או אחרת, גם אז הוא עושה זאת בחן ובקסם אישי. התנהלותו היא דוגמה לכך שאמת, כשהיא נקלעת לידי האנשים הנכונים, עשויה להיות דבר נסבל בסופו של דבר.

למעלה