עדכונים מהבית- יום 95 ה17/2

LolliPopDance

New member
מישהו רואה את אלין ואלירז במצלמה 4?

לאלין נגמר מגואל לגמרי. אמרה "מיזה בכלל?" חחח

SG12

New member
אלירז אמר שהצעקות בחוץ משפיעות על הדיירים

ויש מצב שהם מושפעים מיזה.. והוא דימה את זה למשחק של אלישי.. שבמשחק מעודדים אותו... ואת השאר לא.. הם מקנאים לאלין, על הצעקות אתמול, והם בלחץ!!

ORIANESTER

New member
דבורה צריך:

אנשים!!!אין ברירה כאן המקום לעשות מעשה! צאו לרחובות-צרפו את הכתבות\תמונות \דעותיכם וספרו את כל האמת!!!! היה תיאום הדחה של סער,איילה וארז!האח כנראה התעלם. תעשו כל שביכולתיכם להשפיע על הקהל-על האנשים התמימים הצופים בערוץ 22 בלבד ואינם יודעים את כל האמת ספרו על מעשיהם הטובים של אלירז ואלין ועל גניבת הסגריות והמעשים השפלים של איילה הפיצו ברשת סרטונים לטוב(אלין ואלירז) ולרע(איילה) אין מקום יותר לשאננות והתבכיינות פה בכותלי הפורום רק רעש בחוץ וברשת מצידנו-הקהל שצופה בערוץ 20-עם הוכחות!!! רק זה יוביל להדחתה של איילה!

xxxka8xxx

New member
כן תצאו לרחובות תעמדו עם שלטים בצמתים אסתר

תארגני חבר'ה שיעמדו בצמתים עם שלטים ענקיים

sivan1237

New member
../images/Emo243.gifאלין גואל והכרישה

אני מעתיקה תגובה שלי מהשרשור הקודם: אתמול בשיחה של אלירז ואלין עלתה כמה פעמים הכרישה..אלירז אמר איך הם מורידים גבנ"צ בשביל כרישה..? כלומר,בזכות הכרישה היא הבינה מי הוא גואל..ובאמצעות הכרישה היא הוציאה את זה החוצה.. הכרישה עשתה לה סוג של פלאשבק לשיחה שלה עם אלירז אתמול.. יש סיכוי גבוה, שאם הייתה אותה סיטואציה שבוע שעבר..שגואל הזמין כרישה והוא שואל אותה את לא שמחה בשבילי? היא הייתה אומרת לו ברור שאני שמחה בשבילך..

למעלה