עדכונים מהבית- יום 95 ה17/2

izmeral1

New member
גם אני לאיילה לא בכוח השאר ירמוס את הטוב=

מסמסים בכיף לאילה בעניים סגורות כי היא בסדר=והמטעים פה לא יעזור להם=כולם שם מלחמות עשו.. כדי להגיע עד עכשיו. מה ובמי איילה נלחמה לא ראינו דבר= אמת מהיום המחנה של אלירז מתחילים לאכול
אחד את השני= ולי חבל שאלירז בחר בדרך זו. באמת ועוד אמת אילה הנעל" ואלין מלאה בעורה ערמומית. זו שבכתה ימים ולילות היום על הגובה הגובה לא מתאים לקחת בכוח את הדברים הטובים. לא הקול החמוד של אלין קונה אותי. גם לחשוב חעבור את אלירז חשבה על ואמרה זאת לכולם . פותנה כך נראת
חחח על כולם צחקה הנחשוניתה

אביבית96

New member
חחח גם אם כן איילה למטההההה

חחח ואת בטח חברה של איילההה כי לא סובלים אותהה

חבל שאין לך אפשרות ליותר מבחירה אחת

אני הולכת לסמס לאלירז ואלין שווה בשווה. טובים השנים מהאחת!

22zivziv

New member
נמאס לראות כל הזמן אותו הדבר את מי מעניין הבכ

הבכינות לא מעניינת אף אחד הכל הצגה לאח הגדול ומחוץ לבית שיבינו שצריך לבזבז הרבה כסף וגם סער מנסה לעודד אותה על ידי רמזים וארז המגעיל לא מגיע לך לנצח לרגע חשבתי שהשתנית אתה זבל מבחינתי אני רוצה לראות את אלין מועמדת להדחה וצוחקת זה הרבה יותר נעים לראות אותה ואת אלירז על המסך מעכשיו עד שבת לא נפסיק ליראות את השרלילה יש גבול התוכנית הזו שתגמר כבר ולא יהייה האח הגדול כי הם גזלנים פשוט גונבים כסף מכולם כדי לממן את המליון ולתת אותו לדפוקה איילה

אלירז חמוד, אבל למה זה מפתיע אותו?

כשאמר ליוסף "אל תדאג, הכול יהיה בסדר השבוע", והצביעו נגדו "כי כולם מצביעים", וכמו שפותנה, עלק, חברה של איילה, ותוקעת לה סכינים בגב, עכשיו גם הוא עובר את זה. העיקר, שיהיה איזון. ארז למיליון!!!!

leer57

New member
איילה הטביע את האמבטיה בדמעות תנין זה ממש

לא עשה לך את זה גברתxxx

דבורה59

New member
לאלמנה-טוב עשית עם הצבעתך.גם עושה כך אצביע ל-

לאלין 2 ולאלירז 3 וכך תעשו כולם ובמוצא"ש נחייך כשאיילה תצא מבי האח הגדול

schmoopy

New member
אלין ואלירז-חצי בחצי בסימוסים יותר נכון

סימוסים כפולים. אין לייני בלי אלירז ואין אלירז בלי לייני. הם נשמות תאומות ולא ניתן להפריד ביניהם.

xxxka8xxx

New member
אלירז:עשו עלי קומבינה ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה