עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

dacou194

New member
אני שמעתי את פותנה אומרת השמאלניות פשטה רגל?

ואז היא אומרת : כולנו בני אדם (אני לא יודעת אם זה להתייפיף אבל אם היא באמת מתכוונת לזה כל הכבוד למרות שהסתכלתי ובזמן שהיא אמרה היא הפנתה מבט מאלירז (והוא התסכל ישירות עליה.) ומסתבר שאיילה היית סובלנית פעם :p

סער מנסה

להוציא את איילה שוב חרא בפניי אלירז מה קרה לפני כמה שעות אמר שלא נעים לו לדבר על זה ומאותה דקה לא סתם את הפה שלו ורק לכלך עליה אלירז אומר לו תשחרר תעזוב את זה למה הוא מנסה להרעיל אנשים נגדה , אמרת מה שהיה לך להגיד תשחרר תפסיק ללכלך עליה ממשיך לדבר וממשיך לדבר שיעזוב תבחורה בשקט , הוא מרעיל בכוח אנשים אומרים לו דיי מי משחק הוא או היא גועל נפש של בנאדם משחק עם ילדה בת 25. הולך ומלכך עליה כמו כלום אומר שיחות אישיות שלה איתו אם היא תפתח שיחות אישיות שהיו לה איתו ותדבר עליו זה הסוף שלו

סער לא גבר-הוא שיחק באיילה../images/Emo67.gif

בינינו, הוא נתן לה להתקרב אליו, הסניף אותה,חיבק אותה במיטה, וכו' בחורה אשכרה נדלקה עליו, אבל אז הוא נסוג- יש לי חברה וכל הבולשיט שמסביב- בעינינ סער דוחה ולא גבר!

איזה מתוק אלירז!גואל וסער רשעים!

אלירז כל כך אמיתי ונשמה טובה גואל ערמומי וסכסכן סער מנסה לשחק אותה ואיילה באמת אמיתית אבל האמת שלה לא נעימה להיות לידה בשל האף למעלה וכו

Jason2

New member
סער שוב עם השטויות

"אם אתה רוצה לנצח, תשב בשקט שלא יעמידו אותך להדחה, כך תנצח" שפרה ובובליל עמדו להדחה הכי הרבה ולא שמרו על פרופיל נמוך. דודי מליץ כמעט היחיד שעמד מול חבורת הפסטיגל. הוא ממש לא יודע ולא מכיר את המשחק. תשמור על פרופיל נמוך ותשאר בדיוק עד ההצבעה הכללית הראשונה של הקהל.

shouldistay

Active member
סער באמת תינוק. לא מודה שהוא מקנא

זה עצוב! סער מחוק אצלי לגמרי.

מה פתאום! הוא מסיט אותם ומטפטף לקהל ככה

את מה שהוא רוצה להעביר הוא ערמומי שחבל על הזמן אני לא מאמינה לו בכלל הוא מגעיל ברמות שלא מן העולם הזה לעומתו אלירז יודע איך להסתכל על הדברים איילה באמת אדם כזה, ולא כולם אוהבים את זה

אשכרה,סער עושה לאיילה תרגיל של ג'

אישית לא סובל את אופי של סער,הוא תוקפני וילדותי רכלן ברמות וסכסכן..

בתיה46

New member
על איזה אמת מדובר?????

כנראה האמת עליו: מעניין למה הבחור עדיין רווק, באמת מעניין. אין לילדון הזה מושג איך מתנהגים עם אישה יפה וחכמה. הסירובים שלה גרמו לו לאבד כל הגיון, עכשיו הוא מחפש חברים שיהיה לו שמח?! הרי בלי יחס מצד איילה אף אחד לא מסתכל עליו, כאילו הוא אוויר. תמיד אבל תמיד מי שמפסיד זה מי שמבשל את הדייסה (ילדון לא?!) אני מחכה להתרסקות שלו ואז נראה מי יתייחס אליו. אני כמובן ממשיכה לתמוך באיילה המתוקה.

s7m42

New member
תשאירו בבקשה את סתיו

היא מקסימה, אינטיליגנטית וכשהיא תיפתח אז בכלל יתאהבו בה.

../images/Emo47.gifסער! אתה מלך!!!! ../images/Emo47.gif

זיהית את איילה האמיתי!!! כל הכבוד!!! תמשיך להאיר את עיניי הדיירים האחרים!!! מצוייןןןןןןןןןןןןןן

shouldistay

Active member
איילה האמיתית:

איילה האמיתית התאהבה בסער! סער שיחק איתה, והתנהג בצורה מחפירה! אח"כ היא קצת נדלקה על אלירז, משיכה יש שם! זהו. במה איילה פשעה?

למעלה