עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

Better Man

New member
שבוע הבא זו עונה שונה לחלוטין

כמעט חדשה. שלשום בנצי הלך, היום כנראה סתיו תודח. 2 מתמודדים שלא תרמו כלום לתוכנית ולא נרגיש בחסרונם. בנוסף, שבוע הבא מצטרפים 6(או 7?) דיירים חדשים. כך שיש עוד הזדמנות לעונה הזו. נראה מה יהיה, מעניין.

המודח בשבוע הבא הוא אלירז כן אלירז.

אתם בהלם?אלירז מודח שבוע הבא וחוזר לבית בשעת טובה. אז תנצלו את ימים אחרונים לראות אותו. אחרי זה הוא יעלם מהחיים. סתם אני צוחק /tapuzforum/images/Emo6.gif‏ חברים. כנראה שהוא יגיע לגמר. בטח חלק מהפורום כמעט יתעלפו שישמעו שהוא עף. אך זה לא יקרה. אבל אם נגיד הוא יודח מה תעשו?

laVita

New member
אני בעד אלירז אבל..

אף אחד שם לא מחזיק את התוכנית.

אלירז נחמד לא יותר מזה,הוא קצת אתמול סיכסך

בין פותנה לשרה בקשר לנר,הוא הולך בין הטיפות עם כל הדיירים כדי שלא ידיחו אותו הוא נחמד ולא יותר מזה,אני חושבת בגלל שיש שם דיירים לא מענינים מאוד לכן כולם ניטפלים לאלירז. ארז,אלין,סער, סתיו,הם מאוד נחמדים לא רק אלירז

laVita

New member
הוא לא סכסך

הוא האחרון שלדעתי חושב על ההדחות.. הוא אוהב את פוטנה מאוד ונותן כבוד לשרה שרה מאוד רצתה את הנר שאלירז עשה לפוטנה בהזמנה.. הוא ניסה שכולן יהיו מרוצות.. מה רע בזה? להיות מנומס? אני הייתי נוהגת כמוהו.. בלי קשר למשחק

בתיה46

New member
אלירז פשוט ענק

אלירז גבר שבגברים. סער תכניס את הראש עמוק באדמה , אתם עושה בושות למין הגברי. אני מאחלת לו לצאת בשבוע הבא.

מכולםםםם שם הוא עצום

הוא אמר לגואל תדבר הכי נכון סער יש לו רגשות אליה לאביב יש רגשות אליה היא בחורה מושכת יפה , לי יש אהבה בחוץ מבחינתי היא חברה שלי וזהו ויש לנו חברות טובה וזהו כל הכבוד אלירז , אתה יודע לקרוא את המפה הבנת נכון יותר טוב מכל מי שבחוץ ובפנים היא חברה שלך ומתייחסת כמו חברה ואתה גבר אמיתי שאומר שיש לו אהבה בחוץ ויודע למרות כל היצרים לשלוט בעצמך ולהתנהג לאישה שמולך כחברה ולא כאובייקט מיני . סער יצאת קטן . עכשיו אתה מפחד שיגידו לה משהו שמישהו יפנה אליה ויגיד לה מה שאמרת לא זז ממנה כמו שומר ראש פוחד שמישהו יגיד לה משהו

דנה791

New member
וואי יפה אלירז!

לדעתי זה ניתוח יפה של המצב! הבחור הזה הוא הכי בוגר בבית

ברגע זה ממש

אלירז קנה אותי בשניות. לא אמר שסער אמר לו דיבר איתה יפה בלי לתת שמות הוביל אותה להבנה לבד במי מדובר. בנוסף אמר לה את אישה מושכת ותו לו ואהבתי כי הוא נאמן לזאת שבחוץ שניהם רואים עצמם כידידים . מבחינתי אלירז יצא עכשיו מלך אמר לה דברים שכולכם אמרתם בשפה מגעילה בשפה יוצאת דופן בנקיות שלה לא הסתיר כמו שאר הצבועים והוכיח שהוא יודע להיות חבר אמיתי כל הכבוד אלירז

../images/Emo45.gifאלירז לא התאפק,לא יכל להיות צבוע עם איילה

מישהוא אמר שבטח גואל יספר לה על הסתות של סער, אבל אני קוויתי שזה יהיה אלירז, רציתי לבדוק את הכנות שלו מול בחורה שכבר שבוע הוא מתנהג איתה כידיד טוב, שמח שדווקא אלירז ניסה להזהיר אותה בפני סער. על גואל אין לסמוך זה בטוח...

דנה791

New member
חשבתי שגואל יספר לה כדי ללכלך על סער

כי הוא קצת יורד על סער לאחרונה.. אחרי שראיתי איך אלירז התנהג אליה קצת אחרי השיחה שלו עם גואל וסער(נראה שהיה לו לא נעים להתנהג איתה רגיל),הבנתי שהוא באמת אדם שקשה לו להיות צבוע עם אנשים שהוא קרוב אליהם. עכשיו אני מעריכה אותו אפילו יותר. נסכים או לא נסכים לגבי איילה והאופי שלה,סער יצא קטן!

שן22

New member
איזה עקיצה שרה דפקה עכשיו...

אין לנו אוכל כמו רסק אבל יש לנו עלים ירוקים עקיצה ליוסף כמובן.... על יוסף אני לא מתה אבל היא מכשפה עם קבלות...............

ערסחבק

New member
באמת מכשפה עם קבלות - אינשאללה תלך מהר

לכן צריך לסמס לארבעת המועמדים 1,2,3,4

למעלה