עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

אוקיי

כשאני רואה מישהו משבש שם של דייר או דיירת בכוונה או כשכותבים כאן על הדיירים -"טפש" "פרנואיד" "סכסכן" "מכוער" וכן הלאה, זה סתם מעיד על חוסר מחשבה ועצלנות להרחיב ולהשקיע בכתיבה. אם יש לך משהו לכתוב על דייר כלשהו תכתוב בשפה נורמלית ותביע דעתך בצורה סבירה, ואז זה יעניין אותי. אם אתה בוחר לתאר את הסלידה שלך מגואל באמצעות כתיבת שמו בצורה משובשת וזהו זה, לא מעניין אותי לקרוא. בכל אדם יש טוב ורע, וקל לך לזלזל כשאתה בפורום תחת כינוי, אבל גם לך יש מגרעות ובטח גם לי. אז צריך לתת כבוד לזולת.

dacou194

New member
יהיה טוב וגם טוב ->

הסיבה עיקרית שכתבתי גואל עם ע' היא בעיקר עצלנות. המטרה בהודעה היית להדגיש את התגובות המיותרות של איילה שלא מסוגלת לנהל שיחה נורמלית בגלל העובדה שהיא קוטעת כל הזמן בתגובות מיותרות כמו " כן זה ברור" "כן אני יודעת" וכ'ו. אם ארצה לכתוב את דעתי על גואל כמובן שאכתוב את זה בהרחבה ופירוט, אך זאת לא היית המטרה. ולהגיד שזה מוריד לי את האי קיו בחצי ואני משפילה את עצמי על כך שאני כותבת גואל עם ע' .. כמו ש Crazy Midget אמר ואתה הסכמת . זה כבר מוגזם לדעתי ובכלל לא נכון. אני מקבלת את העובדה שלכתוב את שמו בצורה משובשת זהו זלזול ואשקול להפסיק זאת.
אגב זאת התגובה ה3 שאני כותבת משהו בפורום מוזר שכל פעם שאני מנסה לשלוח זה עושה ריפלרש ולא שולח..=\

אויש נו באמת, אם אתה מקשר את זה לIQ

אני לא רוצה לומר מזה אומר עליך. באמת שזה שטויות במיץ.

עליי? כלום.

עליך? שאתה מתעסק בזוטות ושופט אנשים וIQ שלהם לפי דברים פעוטים ולא רלוונטיים.

אמילי50

New member
איזה רדוד אתה. ה"מישהו" שהוא דיבר עליו הוא

המחזאי, הסופר והפילוסוף הצרפתי הידוע ז'אן ז'נה, ואחיו של גואל כתב ספר שבו הוא מתמודד איתו באופן דמיוני על רקע מלחמת לבנון, שבה השתתף אחיו של גואל. תלמד להקשיב, ואולי משהו יצא לך מהצפיה באח הגדול

dacou194

New member
א. אני בת

ב. אמרתי שראיתי רק קצת (עובדה שלא כתבתי הכל) ג. התייחסתי יותר לעובדה שאיילה קטעה אותו אחרי כל מילה שניה... החלק של גואל לא היה החלק הרלוונתי

אמילי

המחזאי הפילוסוף הגנב ההומוסקסואל ז'אן ג'נה. זה הדרך שבא הוא לפחות קרא לעצמו וז'אן ג'נה רק השם גררר עליו.

אמילי50

New member
יפה, בולי. כך הוא אכן הציג את עצמו. הוא היה

איש מרתק, שבחן כל הזמן את המיין-סטרים. הו, הלוואי עלינו יוצרים שכאלה, שאינם מפחדים לצאת נגד הקונסנזוס.

בעיקרון אמילי

הוא העמיד את החברה על ספסל הנאשמים וטען שהחברה זאת שעשתה אותו עבריין שהזכירה לו כל הזמן שהוא גנב והחברה עושה את זה על מנת לנקות את עצמה כי לכולנו יש מחשבות עברייניות מלגנוב שוקו ועד לרצוח בשנייה שהיא מתייגת מישהו כעבריין היא גורמת לנקיון נפשי ומצפוני אצל כל השאל. תאורית התיוג עובדת פה מאוד חזק בפורום הזה אחד תייג דייר וכל העדר אחריו בעיקר את איילה תיגו פה ומהדקה ששמו עליה תג מסויים אף אחד לא מנסה לבדוק מה האמת ולנסות ולראות צד אחר שלה. אגב לכל האנשים סתכלו על סער לא זז ממנה כמו שומר ראש היא יצאה לחצר עם גואל והוא מסתכל כמו שומר ראש מפחד שמישהו יגיד לה משהו

אמילי50

New member
נכון, בולי. מסכימה לגבי איילה

והראיה האחרונה היא שיחתה עם אלירז שהסתיימה ממש בדקות אלה, שבה אפשר להבין שהיא איננה מודעת לחלוטין לתדמית ה"שרלילה" שלה, כי כל רצונה, כמו שאמר אלירז, הוא ליצור קשר, לא להיות לבד, ליצור דיאלוג. אהבתי את שניהם בשיחה הזאת, ובכלל - ככל שהזמן עובר אני מוצאת באיילה יותר ויותר, וסולחת לה יותר ויותר. ובכלל, סער הוא איש המיין-סטרים שאני ממש לא מסמפטת, בוק ופחדן. אם הוא יעמיד את איילה להדחה - אני מקווה שהקהל יעשה לו מה שעשה לערן מהעונה הקודמת

אמילי

מבחינתי אלירז היום בשניות אלא ממש התגלה כבוגר כרגיש כאכפתי לאלו שהוא מחבב בבית . להבדיל מסער שצעק כל היום שיש לו מישהי בחוץ וכל דקה התכרבל איתה וחיבק אותה ונישק אותה ובכה שוב יש לי מישהי בחוץ עד לפעם הבאה , אלירז אמר לה את אישה מושכת(וזה נכון) ותו לו יש לי מישהי בחוץ הוא התגלה כגבר נאמן שלא מאשים את זה שהוא חודש וחצי בבית ואת החרמנות שלו כאילו הוא ילד בן 16 שלא למד איפוק מה הוא. ונראה לי שכל מה שסער עשה היום חוזר אליו והוא פוחד מזה הוא הבין שלא הצליח לשבור את גואל-איילה ואלירז . אלירז התגלה כבנאדם אמין שדובק בחברים שלו ולא מפנה להם גב ודוקר יותר חזק. יש דברים שהוא אומר שקשה לי איתם יש לפעמיים שהוא קצת "ערס" קצת מלנכולי אבל בשורה התחתונה הוא מתגלה כאיש טוב באמת שאותי הוא קנה שלא נתן שילכלכו על בחורה מאחורי הגב שלה שהיא שרמוטה. גם עם אלין אגב הוא דאג לה ואיך שהיא מתלבשת רואים שאיכפת לו מנשות הבית בעיקר הצעירות

s7m42

New member
מה היה בשיחה בין אלירז לסער לפני כמה דקות?

מישהו ראה? זאת הייתה שיחה באזור המטבח

shouldistay

Active member
ממה שהבנתי

אלירז אמר לסער שלא כדאי לא לפתוח דברים נגד איילה, כי אם היא תגיב בחזרה, ייצאו אז מסער דברים מאד קשים שהוא עצמו לא יאהב שייצאו ממנו.

dindan60

Well-known member
אלירז מלך!! בחברויות-ממשיך להיות נאמן ולא נסח

נסחף אחרי כל דבר שאומרים לו.

ראיתי חלק

את הסוף , הם כמובן דיברו מאוד בשקט בכללי אלירז אמר לסער שהוא מתלכלך זה לא יפה שהוא דיבר עליה ככה ושהוא ממש לכלך עליה הבוקר עם כולם

למעלה