עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

dacou194

New member
למה ?

הוא פשוט מגעיל אותי ואני רוצה שידעו את הדעה שלי עליו בלי שאני אצטרך לכתוב את זה במפורש. קיצור דרך יעיל ביותר =]

קרייזי, מסכימה איתך, את צודקת בקשר לגואל

אין ספק, האיש נורא חכם, ובעל תובנות מעניינות איש ספר, מורכב ועמוק מעין כמוהו תמיד השיחות איתו מעניינות אותי למרות שמבחינה אינטקלטואלית אין מי שישתווה אליו... וחבל... היה צפוי לנו שיחות מעניינות מאוד,

dacou194

New member
באיזה שהוא חלק ממה שכתבתי...-->

הבנת שאני לא חושבת שגואל איש חכם ואינטליגנטי? אבל, העובדה שהוא צבוע מגעילה אותי. ולדעתי זה גם לא חכם שהוא צבוע לדיירים כי הוא שוכח שהקהל בבית רואה הכל הוא רק בונה על זה שהדיירים לא יצביעו לו. הוא שוכח שברגע שהוא עומד להדחה יש סיכוי מאד גדול שהוא יודח.

ר בת מלך

New member
שיחה בין סער לאלירז במטבח

אתה מתלכלך זה לא יפה ולא מתאים לך גאון האלירז הזה גאון ירד לו מסער בטוח כי גם אם איילה היא כל מה שסער אמר(מה שממש לא נכון) היא לפחות לא מרכלת על האנשים הכי הכי הכי הכי הכי הכי קרובים אליה בבית היא לא מרכלת על מישהו שרק לפני פחות משבוע התכרבלה איתו במיטה אין על אלירז

דנה791

New member
זה לא נקרא לכלכלך ,היא שיתפה על הריב

היא מעולם לא דיברה עליו והסיתה נגדו בצורה שהוא נוקט כרגע

מנו 7

New member
דנה, אהבתי את ההגנה שלך על איילה, הגזימו

כאן עם הלכלוכים עליה. כל מה שהיא עושה לא טוב. רקדה הבוקר, אז כותבים שהיא עושה למצלמה. כאילו אפשר לעשות משהו בבית האח בלי שהמצלמה תראה. מבאס היחס הלא הוגן כלפי איילה בפורום.

dindan60

Well-known member
יש כאן עלהום על איילה-קצת מניפולטיבית ופוזאית

יש לה קטע של כוסית צפונבונית..אז מה? יש רבות כמותה בתל אביב והיא נראית לא רע בכלל. אם רק תפסיק עם ה"או קיי" "או קיי" של עלק בלעה את כל החכמה בעולם(והיא לא טפשה) ותהיה קצת יותר קואופרטיבית בעזרה בבית היה מצבה טוב

סער אמר משהו מאד נכון,

ואת הפרט השולי הזה הם לא סיפרו לאלירז כדי לא ללכלך סער אמר לגואל שאיילה הייתה באה אליו ומתלכלכת על אלירז בגלל אביב, חופשי מתלכלכלת, ואחר כך הולכת אליו עם החנד'לה שלה בכל פעם שהם-סער והיא- מתרחקים. אבל הם לא סיפרו לאלירז. וחבל מאד. כי ראיתי בשיחה שאלירז מאד נפגע, למרות ששיחק אותה, הוא לקח את זה קשה, וניסה לתרץ שאיילה כזו גם בחוץ וכו' וכו'. סבבה. אלירז רגיש, ולא משנה כמה הוא משחק אותה עבאדן.... הוא רגיש. ולדעת שבחורה יפה מתקרבת אליך כחלק מטקטיקה... זה לא נעים לשמוע....

חבל על אלירז, גם יומו יבוא!

קבל טיפ חשוב מסער. אבל כנראה שמניסיונו של האחר הוא לא לומד. עיניו של אלירז כרגע עצומות וסער ניסה לפתוח לו אותם ללא הצלחה. נראה לי שבקרוב מאד אלירז יבין שסער רצה לעזור לו השאלה אם זה לא יהיה מאוחר מידי לגבי היחסים בין סער ואלירז... יום יבוא יום יבוא במהירה הוא יבוא ....

t0mer

New member
לאלירז יש חכמת חיים הכי גדולה בבית

ובכלל אחד האנשים עם אינטיליגנציה ריגשית הכי טובה שראיתי

s7m42

New member
לא הבנתי

למה הוא אמר עליו שהוא מתלכלך? את יכולה לפרט בבקשה מה היה בשיחה?

היא כן לכלכה

סיפרה לכולם על הריב וכמה שסער לא בנאדם, וכו' וכו'. בשלב מסוים גואל אמר שיכול להיות שידיח את סער. איילה: "אף אחד לא ידבר איתי ככה...".

eleven8

New member
יש בו איכויות של אינטלקטואל, אך התאכזבתי ממנו

מבחינת חוסר הידע שהוא מפגין בתחומים רבים ובפרט בתחום התרבות בו הוא אמור להתמצא. בנוסף, שפתו אינה חפה משגיאות שלטעמי אינן טריביאליות כשמדובר באדם שהמילים הן כלי עבודתו העיקרי. לדעתי, לגיטימי מאוד לצפות זאת מאדם שהגיע תחת התווית "אינטלקטואל/איש תרבות", בדיוק כפי שמצפים מיוסף שהגיע לבית תחת התווית הרוחנית להתנהג באופן מסוים. אין הדבר אומר שאנו מצפים מהם להתנהגות מושלמת , אולם זה טבעי לשפוט אותם גם לאור זאת. ולבסוף, נראה לי שהסתייגותם של האחרים ממנו נובעת מתכונות אחרות הבאות לידי ביטוי בהתנהגותו. אישית, על אף הנאמר לעיל, אני נהנית להקשיב לגואל ובמקביל מסתייגת מדפוסים מסוימים בהתנהלותו.

כל-כך נכון. אני איתך ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ואני יכולה להוסיף שכשאני קוראת הודעה כזו אני מתעלמת לחלוטין מהתוכן, מפני שאוטומטית אין לי חשק לקרוא אותה. וזה באמת מביך עבור מי שכותב כך. זה מעיד על הכותב עצמו

למעלה