עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

reiter5

New member
../images/Emo151.gifסמיילי היא צריכה לחכות שיצא היא חוגגת כ

כל הזמן על הדם של כולם ועד מתי רשעים כמוך וכמוהה יעלוזו

reiter5

New member
||../images/Emo151.gifסמיילי כן ברור אנחנו זה מה שאתה

לא אוהב ....אבא שלי פרופסור אמא שלי רופאה ואחותי מנהלת תיקי השקעות ואחי זה יוסף ואתה מה ???????....

reiter5

New member
../images/Emo151.gifסמיילי היי מתוק יש לך סתימה לשלוח לך

את בנצי חחחחחחח

רוני11110

New member
יוסף יחגוג את יציאתה של שרה מהבית בגדול

וכולנו נחגוג איתו, וכל דיירי הבית, כולל איילה הצבועה שמשחקת אותה חברה שלה.

reiter5

New member
../images/Emo228.gif לנאה דורש לקח לה שבועיים לארוז לכניסה

|כך היא סיפרה אתמול בשיחה לא מענינת איתה בחצר ברור ...קשה למצוא בגדים ישנים כמו שהיא לובשת מלפני 10 ו20 שנה בבוידעם בוא נקוה שלא יקח עכשיו שבועיים אלה רק שעתיים ויאלה

נסקפהחם

New member
../images/Emo18.gifהבלוג של סתיו../images/Emo89.gif../images/Emo26.gif../images/Emo90.gif

כאן אמיץ ומרגש
כל כבוד על הפתיחות, סתיו. עושה רושם שמדובר בבחורה כנה ואינטליגנטית. למה לא שומעים אותה יותר שם בבית? חבל. היא יכולה לעשות שירות גדול לטרנסקסואלים, כי הרבה אנשים לא מבינים מה זה בדיוק. כשמבינים מה האנשים האלה עוברים, מפנימים שאף אחד לא *בוחר* לעבור תהליך קשה כזה; פשוט אין לו/לה ברירה אחרת... אני מאחלת לה הרבה אושר.

bamba38

New member
סתיו לצערי התחברה עם הנחש גואל שהורס לה,חבל

תצביעו לסתיו וליוסף שישארו בבית

Princess Lotta

New member
סתיו בתכלס נאמנה לעצמה ולא מורעלת בקלות

עובדה שלא הצביעה להדחת יוסף ולא מלכלכת עליו בעצמה - חלק מהסיבה שהיא פחות "חלק מהחבר'ה" ומועמדץ להדחה בעצמה.

bamba38

New member
מעניין שאביב לא אמר אף מילה לטובת שרע |מכשפה

על כל אחד מהמועמדים הוא אמר משהו אבל על שרה שום מילה טובה כנראה שהוא קרא את כל הפורומים והבין שהסיבה העיקרית שהוא עף מהבית זה בגלל שרה שלא עזבה אותו עד שהוא עף כאילו הגנה עליו . מה שבעצם היא רצתה להעיף אותו מדרכה כי הבינה שהוא איום עבורה בבית.

bella522

New member
הבנות!

אביב הבין מי זאת שרה , למרות התנהגותו הילדותית שכל יש לו.

למעלה