עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

רותי167

Well-known member
אלין ליוסף החכם "אתה אומר מילים שאנשים לא

מבינים וזה מעצבן אותם " ... מה יותר פשוט מלשאול כשלא מכירים מילה? רדודים ולא מספיק חכמים לרדת לעומק חוכמתו של יוסף.

webguy

New member
אנשים לא באו לאח ..

ללמוד עברית .. ללמוד תזונה בריאה .. ללמוד על אנרגיות ... זה טוב מאוד לדעת את זה ...אבל זה לא המקום ... יוסף נמצא במסגרת שיתופית עם אנשים שהעניין שלהם לא ממוקד במה שיוסף ממוקד ... ובגלל זה יש פערים ..!! את יכולה להגיד שהם רדודים .... אבל יוסף צריך להתאים עצמו למסגרת או לעזוב למקום שמתאים לו ... אל תצפי שכל הנכנסים לשם יתאימו את דכיהם אליו גם אם הוא צודק בדרכו ..!!

ביטניקט

New member
אלין ליוסף: אתה מדבר כאילו אתה בא ממקום טהור

אבל אתה בן אדם כמו כולם, אתה לא יכול לדבר עם אנשים כאילו מלמלעלה. יוסף: את צודקת, אני יודע שזו בעיה קשה אצלי שאני נוטה לעשות מכל זבוב פיל. בקיצור: אלין לא אומרת ליוסף שום דבר שהוא לא יודע על עצמו כבר, וזה רק מוכיח שהבחורה לא ממציאה שום דבר לגביו, כל מה שהיא אומרת לגביו זו אמת. עובדה שאפילו הוא בעצמו מסכים לגבי זה.

אלין בושם כדברי אלירז לא יכולה להסריח

אפילו משיחה כזו יוסף והיא יצאו עם חיוך ולא בזכותו

ביטניקט

New member
עכשיו הם עוברים לדבר על ההרגשה לפני ההדחה

יוסף אומר לאלין שהוא מרגיש שכמו שהקהל תמך בו ועמד מאחוריו, כך יש מצב שלאותו קהל כבר נמאס ממנו ומהתנהגותו ויחליט להדיח אותו. אלין אומרת שהיא דווקא שמחה שהיא מועמדת, אך עם זאת מתרגשת וחוששת מזה ושאם הקהל ישאיר אותה בבית היא תראה בזה מתנה גדולה. השניים נפרדים באיחולי הצלחה אחד לשני.

Better Man

New member
השיחה הזו עשתה טוב לשניהם

בהתחלה יוסף היה בלתי נסבל כתמיד, אבל לאט לאט התרכך. ואלין אמרה דברי טעם.

בא לי לסמס ללייני../images/Emo214.gif

אבל הבטחתי לעצמי שאני יותר לא מסמסת לתוכניות ריאליטי.. אני מאמינה שמספיק אנשים הספיקו להכיר אותה ולראות מבעד לבלונד ולסגנון הדיבור ושהיא תקבל חיזוק חיובי מחר, מגיע לה. נשמה טהורה...מעניין אם זה יעבור לה עם הגיל

LPyahali

New member
חחחחחחח יואו גם אני הבטחתי לעצמי את זה

שמעי..אנחנו מסכנות

ביטניקט

New member
אל תשכחי שכל קול קובע....

ומתמודד יכול למצוא עצמו מודח על חודו של קול או מספר קולות בודדים בלבד.

ביטניקט

New member
לא להאמין שארז הדפוק הזה שם את אלין להדחה

ועל מה לעזאזל? על שקית חלב שהיא ביקשה ממנו כראש הבית שיוסיף לתקציב? זה נימוק בשביל להדיח בן אדם? הארז הזה פשוט מחוק. ואיך שהוא מדבר עם האח הגדול כאילו זה אח שלו, פשוט אין דברים כאלה.

מיק101

New member
איילה המתוקה, מוכנה ללמוד ערבית כדי למצוא

חן בעיני אלירז.... איזו מתוקה........

Tapudy

New member
לא הייתה היום משימה חדשה לבחירת ראש הבית?

ואם לא, מה הם יראו מחר בתוכנית? הדבר היחיד שנשאר להם זה הקטע של ארז וחברה שלו שיש להם גג חמש דקות חומר ממנו.

למעלה