עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

עדידי15

New member
איילה, איילה...

זה מדהים אותי איך אף אחד מדיירי הבית לא קלט אותה עדיין. הבחורה פשוט בהמה! היא מעולם לא שטפה כלים [אלא אם כן זה ליד סער כדי שתוכל להתחכך בו], היא מכינה אוכל לדיירים בזלזול [אבל כשהיא הייתה עשירה זה היה בסדר לבקש בקשות מוגזמות ובטון דיבור כאילו הם חייבים לה משהו] היא גם לא מפסיקה לאכול! תקעה היום כ"כ הרבה אוכל...היא מורחת יותר שוקולד שכבר לא רואים את הצנים. היא דוחפת ידיים לצלחות של אחרים, אוכלת מהסירים. מי זאת שפרה לידה? וכמובן ההתנהגות שלה עם הבנים. תמיד חייבת את הקרבה שלהם. זו התנהגות כ"כ זולה. אני מקווה שהדיירים החדשים כבר ראו מי זאת איילה ויעמידו אותה להדחה.

ayaliar

Well-known member
מחרפן אותי איך שהוא מדבר

למה הוא לא מסוגל לדבר פשוט, רגיל, שוטף? למה הוא מדבר כל הזמן כמו מטפל? לאט, בניסוחים ספרותיים, מתפלספים.. בגלל זה הוא נראה לא אמיתי. שידבר כמו שהוא מדבר כשהוא חוטף את הקריזה וצורח. ושיניח לאלין החרמן הזה.

ayaliar

Well-known member
טוב, אני בשוק ממנו

הוא אשכרה מרצה לה על זה שהיא אוכלת יותר מדי כשהיא מדוכאת. היא............ מפתחת.......... דפוס............ שהיא.........בטח..... שמה......לב...... אליו. גאד! מי לעזאזל הוא חושב שהוא? וואו עצבן אותי עכשיו

eleven8

New member
תחשבי על בועה מעל ראשה שמתארת מחשבותיה:

מה הוא רוצה ממני המעאפן החרמן הזה? כל היום מטריד אותי בשיחות וביכיונים וזה כשהוא לא מנסה למשש אותי, הוא והכינים שלו.

רביטלש

New member
האח הגדול נתן 2 ערכות לכינים לבנות....

איילה רוצה לבקש מהאח להכנס לעשירים לחפוף את הראש..... מישהו צריך לעדכן את הכינים במתרחש!!!!!

ronia3

New member
שני אנשים

שני אנשים שהם חידה עבורי. מה יש בהם בסער ואיילה לפי דעתכם שמונע מכל דיירי הבית לבחור בהם כמודחים? אני מסתכלת על שניהם.עושה רושם שהם כל הזמן בולסים והאופן שבה הם אוכלים לא נעימה במיוחד...הם נותנים תחושה כאלו הם נמצאים במרדף. תנו לי להשכיל...

Buki Sruki

New member
את מציעה שהם יעלו להדחה על רקע האכילה שלהם?..

ובאשכרה את מצפה שמישהו מהדיירים יגיד: העלתי את X להדחה כי אני לא סובל את צורת האכילה שלו/ה??? LOL בערך כמו הסיבה שביילע
נתנה להדחת בנצי.

האם לדעתם יוסף פיתח אסטרטגיה????

כדי שלא יודח? הוא מדבר עם הבנות ומשחק על הקטע הריגשי שלהן

Princess Lotta

New member
יוסף ביקש לדבר עם אלין והיא אמרה לאיילה

ופותנה שאין לה כח לפלצנות שלו וממש לא בא לה לדבר איתו אבל הלכה בכ"ז. איזה טעות של יוסף בזבוז הזמן והאנרגיה על אנשים שבכלל לא רוצים לשמע וישר ירוצו לספר ולצחוק עליו...

למעלה