עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

ExsoTic Cop

New member
התחלתי לשתות הרבה תה ונס ולאכול טוסטים..

פשוט הציפיה עליהם אוכלים עושה אותי צמא-רעב אז תמיד שהם דופקים טוסט או שותים נס זה עושה לי חשק לזה גם אצלכם זה ככה?

nikename

New member
לגמרי

הבעיה היא שהם אוכלים יותר מדי וזה לא בדיוק בא לטובתי.

eleven8

New member
לגמרי.זה כבר בגדר עובדה סטטיסטית, שבזמן

האח עולות מכירות הנס ובזמן הישרדות הקוקוס.

Princess Lotta

New member
../images/Emo6.gif כן, אני אוכלת ביחד איתם!

והם אוכלים הרבה. למזלי אני רזונת ולא משמינה, ויהי מה! |שיבולות|

Princess Lotta

New member
יוסף וסתיו משוחחים על הצביעות של שאר הדיירים

שהעמידו אותם להדחה, על "העדר" שנוצר ועל חבורה של כל אלה ש"חברים של כולם". הם אומרים שזו לא חוכמה, שזו טקטיקה להיות חברים של כולם. אבל הם משתמשים במילים עדינות יותר, מבלי להכפיש. פשוט מבהירים זה לזו שהם "אחרים" ולא חוששים לבטא את השוני והדיעות שלהם. גם במחיר "מקובלות". ושוב, הם היו הרבה יותר עדינים בניסוח. אני מסכימה איתם וכל הכבוד להם. מקווה ששניהם יישארו.

Princess Lotta

New member
זו הייתה השיחה שלהם מקודם - הראו במצלמה

הראשית, הראשונה, ושוב עברו לחבורת הבולסים הההורסים

nikename

New member
אני מופתעת לראות שסער עדיין בחיים

לא יצא לי לראות אותו כבר שלושה ימים

אפרופו ביצים...

איך זה שחבורת הזבל לא מתמרמרת על העובדה שארז אוכל 15 ביצים ביום, בעיקר את החלבונים ואת החלמונים הוא זורק לפח, האם זה לא ביזבוז משווע? למה אף אחד לא פותח את הפה על הדבר הזה? אבל כשיוסף המסכן בסך הכל מבקש לעצמו קצת סילאן או דבש או שיבולת שועל או בכלל כל מזון בריאות שהגוף שלו זקוק לו כי ככה הוא חי כבר שנים, אז על זה יש למפלצת שרה מה להגיד, אבל על בזבוז של כל כך הרבה ביצים אין לאף אחד מה להגיד? ואני בתור מעשנת מוכרחה להעיר על זה שמאז שיש להם תקציב אקסטרא הם מעשנים בשרשרת, מדליקים סיגריה אחרי סיגריה ואל תגידו לי שזאת מחלה והם מכורים. אני יודעת מה זאת התמכרות לסיגריה. הם פשוט משועממים ולכן הם מעשנים. במקום לאתגר את עצמם בשיחות או משחקי חברה הם מעשנים את עצמם עד מוות. חבל שיש להם כזה תקציב ענק. הלוואי ויפסידו במשימה הבאה ויחזירו לתקציב מינימום. מגיע להם. כולם שם חארות מלבד סתיו ויוסף.

למעלה