עדכונים מהבית- יום 37- 21/12

לא סנובית כי אותי אישית היא לא כ"כ מעניינת

יותר פאקצה כזאת שכל יום יוצאת לברים ושותה על חשבון אנשים... בגדול אין לי בעיה שתשאר בתוכנית רק שתעזוב את אלירז במנוחה!!!!!!! שתספק לנו עניין עם סער בלבד!

מנו 7

New member
אני מתרשם שדווקא אלירז נדחף אל איילה ,

לפני 5 דקות הוא ממש התחיל "כאילו" לעסות אותה בכתף, "עיסוי" שנמשך יותר מדקה. הגזים.

Buki Sruki

New member
ובכל זאת היא תואשם ב"הדבקות".

גם איילה וגם גואל, שאלירז במפורש מחפש את קרבתם ומעביר איתם הרבה זמן ביוזמתו - מואשמים משום מה שהם נדבקים אליו. לך תבין. כאילו לבחור אין את הרצון או היכולת לבחור - הוא רק נבחר.

misch

New member
האח שאל את איילה אם היא רוצה פסיכולוג היא

השיבה בשלילה

sivan1237

New member
אלירז אכל את איילה בלי מלח

בהתחילת השיחה היא הייתה כמו בלון מלא אוויר לאט לאט הוא התפוץ ואז היא התחילה לשתוק ואפילו התאימה את עצמה לדעות שלו ופתאום "אי אפשר לסמוך על חברות" וברור שהן משקרות לפעמים".. רק שהוא נכנס לאח, היא שינתה טון ומיד תקפה את אלין החלשה שעליה היא יכולה, ואומרת לה"אני לא רוצה להשמע מתנשאת אבל לך אין חברות אמת כמו שלי.." יאללה עופי עופי.. בן אדם שיטחי ורדוד שרק בגדים ומועדונים מעניינים אותה

sivan1237

New member
ממליצה לך להכנס לעמוד שלה במאקו

ולראות את התגובות שם... ובאותה הזדמנות להכנס לשל אלין ואלירז ולראות את ההבדלים...מה שהולך פה זה כלום לעומת שם.. מסתבר שיש בזה משהו..לא סתם היא מעוררת כזה אנטגוניזם..אמא שלי ואחותי למשל רואות רק את השידורים בערוץ 2 ומרגישות את אותו הדבר לגביה...

sivan1237

New member
אלין:גם אם מחר יש את ה"תקווה" אני קמה לרקוד

היא בטוחה שזה הלילה האחרון שלה:(

ayaliar

Well-known member
הנסיכה הקסומה../images/Emo9.gif

אסור שהיא תלך מחר סתיו גם ככה לא קיימת אז אם ממש מתעקשים להשאיר את המקדחה לוין, אפשר לפנות את סתיו

לא, היא לא עוזבת ../images/Emo10.gif

אני בדיוק סימסתי לה. היא חייבת להיות בגמר, ויהי מה!

למעלה