עדכונים מהבית! יום 36- 20/12

בכנות בולי....

אני לא מסכימה שצריך להשאיר רק את מי שאוהבים, אלא להיפך. גם את מי שלא סובלים, אבל לא ברמה של אביב או מעיין, אלא כאלה שלא אוהבים אבל הם מכניסים עניין במשחק וצחוק. אסביר: למשל, ולדעתי בלבד כמובן, אם בנצי ילך, סתיו תלך - לא יפריע לי. גם אם איילה תלך. לא יפריע לי בכלל. לעומתם, אני לא סובלת את שרה, אבל לפעמים היא מצחיקה אותי עד דמעות, היא כמו דמות קריקטורה של תקופת הפלמ"ח, ואני בכלל לא מכירה פולניות אלא מבדיחות בלבד... ועם כל הרוע שלה, היא כמו המכשפות הללו שעומדות ליד הסיר הגדול, שמות תבלינים ובוחשות בקלחת..... בצחוק מרושע כזה שאם את במצב רוח טוב את מתפקעת מצחוק.... ארז, לא יודעת למה, לא נוגע לי ללב, גם לא הנאום שלו, אבל מבחינתי הוא דמות מצחיקה כי הוא כל כך הזוי, שאם לא היה היו צריכים להמציא אותו.... הדברים שלו שלא קשורים לכלום... משעשעים..... אלין... חמודה.... יוסף. בחור נחמד... הזוי קצת אבל בהחלט מחובר להוויה/הזיה שלו. סבבה. עושה רושם של אדם טוב. לא מתאים למשחק הזה. גואל - קורא אנשים היטב, בהתחלה זה היה מרתק, כעת פחות, הוא כמו זקן השבט, אנשים עולים אליו לרגל לקבל עצה טובה או לשחרר מה שעל הלב. אבל בזמן האחרון לא אהבתי את התשובות שלו, כי הן לא נקיות כמו בהתחלה, הוא לא דמות דומיננטית, לא מצחיק, מבחינתי סיים את תפקידו. אלירז ואלין מבחינתי פייבוריטים ואני עדיין ממתינה שסער יתעשת על עצמו...ופוטנה עדיין באה לי טוב....

s7m42

New member
הערה לגבי מה שכתבת על שרה

יכול להיות שהיא מוציאה שם רע לכל הפולניות? כמו שטענו שבובליל מוציא שם רע למזרחים? אני שואלת בגלל שההתנהגות הזאת ממש לא כוללת את כל הפולנים, זה אופי כביכול "פולני" אבל היא נוראית לכשלעצמה. את כתבת שאת לא מכירה פולניות אז זה נראה כאילו את מסיקה שהיא מייצגת את כל הפולניות... וזה ממש לא ככה, למשל מיקי לוין הייתה בדיוק עם אותו אופי, ואין לי מושג מה העדה שלה, אבל היא לא הייתה על תקן ה"פולניה", היא הייתה על תקן הביצ'ית. ואם את זוכרת היא גם הייתה מקטרת בלי סוף כמו שרה.

לדעתי לא,

שרה לא מוציאה שם רע לפולניות.... זה סתם בהומור. תיקון טעות - לא התכוונתי שאני מסיקה על כל הפולניות... פשוט שרה בעצמה אמרה שהיא פולניה אמיתית.. או משהו כזה... משהו בסגנון של 'אין מה לעשות אני פולניה' והיא בעצם כל מה שהבדיחות על פולניות אומרות זה אצלה אמיתי.... זו הסיבה היחידה שציינתי את זה. נכון, אני לא מכירה 'פולניות'. אני בהחלט מכירה בחורות/נשים, שמוצאן מפולין. בובליל מבחינתי ממש לא ייצג את המזרחים כמו שליאון או גואל לא מייצגים את קהילת ההומואים.... וכן הלאה. אגב- את מיקי לוין לא 'זכיתי' לראות בתכנית היא עפה מהר, הבנתי שלא הפסדתי הרבה....

s7m42

New member
מקווה שאתן צודקות...

הבנתי אותך, עכשיו המשפט שכתבת נשמע יותר טוב
גם בעיניי בובליל וכל השאר לא ייצגו אף אחד חוץ מאת עצמו, אני אישית בכלל לא מבינה למה היו כאלה שאמרו את זה, כאילו שהוא האדם המזרחי הראשון שהצופים פוגשים ולפי זה הם יסיקו מסקנות... אבל יכול להיות שיש אנשים שהדברים האלה משפיעים עליהם, לא יודעת...

ליטליקSD

New member
לדעתי היא לא מספיק מרכזית כמו

בובליל כדי שזה יודבק בה. אגב, רק לי מיקי לוין מזכירה שילוב ה\בזוי בין שרה לאיילה?

s7m42

New member
חח יש משהו בדברייך...

וכמו שכתבתי לעוברת, אני מקווה שזה נכון, כמו שאני מקווה שגם בובליל לא הוציא שם רע למזרחים...

ליטליקSD

New member
ואני אענה בכנות

שריבים זה לא דבר מעניין מבחינתי. אני סולדת מזה, זה עושה לי פריחה וגורם לי לרדת ברמה מלקלל ועד לזרוק נעליים על המסך. אני אפילו סוגרת את הלייב או מעבירה ערוץ כשבריאליטי יש תככים, שקרים וריבים.. אני ממש לא פוחדת או בורחת מרוע, הצבע האהוב עליי זה שחור והשירים שאהובים עליי הם כאלה עם כמה שפחות מסרים בקשר לאהבה.. אני מבינה למה את מתכוונת ומה יותר אצלך עניין, מבחינתי העניין מושהה ותקוע כל עוד האנשים האלה שם. אני לא באמת מכירה אנשים אחרים שם שאני מעדיפה להכיר בגלל שאיילה משחקת בהם בשביל צומי, כנ"ל סער מבחינה מסוימת, גואל משחק אותה חבר של כולם ומדבר על כולם, שרה סתם לא מעניינת ומתנהגת בילדותיות... כל ההסתה שלה מונעת מאיתנו להכיר את יוסף כמו שצריך. אני מעדיפה להכיר את הנפשות הפועלות ולראות מה יצא מקשר ביניהם, לא מעניין אותי יתירת העניין הזו בכוח.. אני רצינית כשאני אומרת שאם הרביעייה הזאת תישאר שם עוד הרבה זמן אני אפסיק לצפות כפי שאני צופה היום, כי זה פשוט לא יעניין אותי. למה האינטריגות ברמה הזו זה מה שאוטומטית נחשב ל"עניין"? את לא רטאה איך ההתנהגות שלהם מתחילה למחזר את עצמה? לא נראה לך שזה חוזר על עצמו פעם אחר פעם אחר פעם וסתם תוקע את כל מה שיכול להתפתל בין כמה אנשים שנחשבים כרגע לשוליים? אני מעדיפה "חפירות". אני אוהבת "חפירות", אותי זה מעניין. ריבים וטיזינג ברמה של יסודי ובמקרה הטוב חט"ב לא מעניין אותי לא במציאות ולא על המסך.. אני רק בת 22, אבל מהרבה בחינות אני כבר בשלב אחר לגמרי.

ליטלק

אני מבינה את מה שאת אומרת אבל באמת את לא אוהבת לראות את זה בטלווזיה ובפורום זה בסדר? אני לא חושבת שכולנו צריכים לאהוב את אותם דיירים וזה להפך יפה לראות מה כל אחד רואה מכל אחד מהם ולמה הוא מתחבר. אבל אני חושבת שקוראים לדייר מסויים שטן זונה שרמוטה חולת נפש וזה לא רק על איילה היה על עוד דיירים זה כבר מעליב ולא מכבד את זה שכתב את ההודעה הזאת. אפשר לרצות שיעזוב ולצרוח את זה חבל שיש כאלה שמגזימים עם הקללות שלהם

ליטליקSD

New member
שוב, זה בסדר לקרוא לי כאן רק ליטל

וברצינות, מתי ראית אותי מקללת בפורום? ראית אותי קוראת לאיילה שרמוטה? אולי הגבתי או הסכמתי עם דעה כללית של מישהו שאמר את זה, אבל אני לא כתבתי מילה כזאת למיטב זכרוני. נכון, לא כולם צריכים להיות אותה הדעה, אבל יש דרך להביע דעות. אני מוכנה לנסות לנמק את דעתי בצורה רצינית, אבל בעיניי להגיד כסיבה "הוא לא בא לי טוב" או "ליוסף יש פרצוף של עקרבות והוא שקרן צבוע" עם משיכת אותיות.. זה לא ממש נימוק רציני.. ולכם אני יורדת או מתעלמת מתגובות כאלה.. יש פה רק 2-3 עם דעה נוגדת לשלי שאני מוכנה לנהל איתם דיון, כי הם יודעים להתבטא.

cunilemel

New member
../images/Emo45.gif גם אני כזה

קונפליקטים יכולים להיות מעניינים אבל ריבים קולניים ברמה נמוכה לא מעניינים אותי. גם אני אוהב חפירות אבל לצערי זה לא מה שישדרו במשדר בערוץ 2 .

ליטליקSD

New member
ממממ

דווקאא הם עורכים את זה לא רע בכלל. למעט כל השטות סביב איילה וסער התכנית ערוכה בצורה עניינית בעיניי. הרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מרותקת למסך (ומופתעת מהפרסומות המרגיזות) למרות שאת הרוב כבר ראיתי בלייב.. היום הולכת להיות תכנית מעניינת כשאת רובה לא ראיתי בלייה בכלל או שראיתי בלי קול. אני כבר חסרת סבלנות לקראת 9 ולא ממש מצליחה ללמוד אנגלית להשלמת בגרויות שלי
יאכזב אותי מאוד אם בסוף כל התכנית הפורייה שצריכה להיות היום יתברר שבסה"כ בנצי עוזב..

cunilemel

New member
לדעתי העריכה לא טובה

ראיתי שיחות מעניינות שלא שודרו בין בנצי וסתיו ובין יוסף וגואל וגם החיקויים של ג'י לא שודרו.

ליטליקSD

New member
קל בחשבון שאי אפשר

לערוך לתכנית בת שעתיים (כולל פרסומות, קטעים של ארז ואסי, הדחות וראיונות) 24 שעות מתוך 3 או 4 ימים... לדעתי התוצר דווקא לא כל כך גרוע. רואים שיש שם מאמץ.

sivan1237

New member
גואל לאלין: את רוצה שנחליף צד?

איילה מתערבת: לא את לא יכולה להשאיר את פותנה לבד היא כל כך מקנאה בה שזה עיוור מי שלא רואה את זה....

דחוף!!!באיזה ימים ישודר האח הגדול???

יהיה שינוי בקרוב...אנחנו חייבים לדעת לא להתחייב(-: לאיזה ימים יעבור השידור? מישהו יודע?

למעלה