עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

b s1

New member
הליכון כולם אמרו שהם רוצים רק לך על חשבון סיג

אני לא נגד ארז, אני נגד ההתנהגות שלו אלירז יותר אלים מימנו בצורה דיבור אז ואם כל הכבוד של המעשנים הם לא יותר טובים מהלא ושהם קיבלו השבוע 2 אסימונים לסגירות זה חצופה לבקש גם את אחרון במיוחד שהיום בערב יש תקציב שבועי שיכולו לקנות להם סגירות אז תפסיקו להגיד שארז אלים זה הצורה התנהגות של בנאדם לא שומע הוא מגיב בטון גבוה כי בכל מקרה הוא לא שומע מה אומרים לו וכל השבוע ארז תרם לקבוצה

אני לא מתכוונת לטון גבוה, את זה אני מבינה

אני מתכוונת לזה שהוא מנסה לכפות את דעתו. זה לא מקובל עלי. הכל תלוי בדרך שאדם פונה לשני. בדמוקרטיה מתייעצים, ואם הרוב רוצה סיגריות זה מה שצריך להיות. אם יהיה הליכון הרוב בכלל לא ישתמשו בו. זה בטוח. ארז פשוט רוצה הליכון בשבילו.

אני גם חושב שארז מגזים בהתנהגות שלו כראש הבית

אני מעשן ודי כבד.ולחשוב על האפשרות שהייתי צריך להתמודד שם ללא סיגריות היא קשה ביותר. ואם יש אסימון ואפשר לנצל אותו לטובת סיגריות במיוחד שהרוב רוצה את זה.והרוב תמיד קובע. צריך לאפשר להם לקבל ומיידית.

reiter5

New member
../images/Emo151.gifל1 bs סליחה אבל אסימון כותבים עם א ולא

ה אסימוןןןןןןןןןןןןןןןן

אני לא חושבת שארז בחור רשע, הוא לא מפותח

בגלל שהוא חי רוב חייו בבועה ואין לו אינטריאקציה חברתית מפותחת, מכיוון שרוב חייו כפי שהבנתי גדל בסביבת חרשים, ולכן יש לו יציאות מוזרות... והוא רגיש מדי בנוסף, הוא אמר לאלירז שאבא שלו נפטר מסרטן עקב עישון רב של סיגריות

ראיתם איך אלירז החלאה מדבר על ארז ?

צריך לתת לו כמה מילות עידוד בזלזול כזה. כזה כלב לא ראיתי הרבה זמן.

אלירז רוצה סיגריות ומתוסכל מזה שארז לא מבין.

אבל הוא ניגש אליו אח"כ ושאל אותו למה הוא יוצר בלאגן ולא חושב על הדברים לפני שהם מתלקחים.ארז עונה לו שזה בגלל אבא שלו נפטר מסרטן...עניין הסיגריות רגיש אצלו....אבל הודה שהבעיה אצלו ושהם יקבלו את הסיגריות שלהם

miracle8dl

New member
גם הודעות מגעילות כמו שלך לא קראתי הרבה זמן

כנראה חובה אצלך לשלב קללות

כן אני מאוד חושב שצריך לשלב קללות בהודעות

כמו שיש מחמאות ומשתמשים בהם נכון ? אז יש גם קללות והם נועדו לשימוש בואו לא נסתיר אותם. הם קיימות שנשתמש בהם

igor p1

New member
בנצי מעצבן אותי שילך הביתה שכולם ילכו הביתה

ויסגרו את העונה ,עונה זאת כישלון

צודק גם לי נמאס מבנצי הזה שמזיין תשכל על ללכת

הבית יאלה שיעפו את הליצן הזה עם הפרצופים שלו. הוא לא מעניין את הביצים עלק עושה פוזות. יאלה שיטיסו אותו עכשיו. הם מתנהגים כאילו הכניסו אותם לשם בכוח והם איזה מסכנים שמתעללים בהם.

reiter5

New member
../images/Emo151.gifבנצי ושרה שפת הגוף שלהם משדרת סבל ....

בתור אחת שלמדה שפת גוף והבעות פנים אני רואה את הסבל והעצבים ות המצוקה אצל שניהם ברמות קשות אז שילכו היום יחד ויתפסו את אותה מונית ..למרות שבנצי דוקא היה יותר נורמאלי ממנה ב100 אחוז הוא פשוט אדם עם מגבלה קשה וכל הכבוד שהסתדר עד עכשיו ושרה סתם טרחנית שלא יודעת לסתום ולא נאה לה שלא הכל מסתדר ונעשה כרצונה פולניה אמרתי

הנה סתיו ואיילה ממשיכות לטחון את המוח

עלה נושא. ועלק איילה זה לא יכול להיות שהוא יבחר לבד. כאילו איפה המפגרת הזאת חושבת שהיא נמצאת ?

רןרן4

New member
היא חושבת שהיא באח הגדול, אבל

מצד שני התחת שלה גדל למשהו ענק, ככה שנוצר לה דופלקס בתוך הוילה. אז היא חושבת שהיא היא ראש הבית בדופלקס שלה.

עבד כי ימלוך

למה מי הוא שיעשה להם חינוך מחדש? מבחינתו שיביאו כל דבר, העיקר שלא יביאו מה שהרוב רוצה. חצוף!! מקווה שיודח כמה שיותר מהר, אמן!!!

למעלה