עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

hofit1980

New member
וכששרה מחליטה להעניק את האסימון לאביב על דעת

עצמה? זה בסדר?!?!

hofit1980

New member
הדבר היחידי בהתנהגות שלו שזיעזע אותי הוא

היחס שלו לסתיו. אך לצערי ההתנהגות של הדיירים כלפיו (לא כולם) מוכיחה שוב ושוב שאנחנו (למרות השוני של כל אחד מאיתנו) לא מקבלים או מסוגלים להכיל את השונה. אני לא מצדיקה את כל ההתנהגויות שלו, הוא אכן עוף מוזר, אבל כך גם אנחנו אם נביט בעצמנו דרך זכוכית מגדלת. אני חושבת שאלירז קולט סופסוף איך הוא דיבר ומבין שזה לא לעניין, אבל עדיין קשה לי לראות את האופן בו משוחחים עם ארז, על כמה שזה נתפס כמאמץ, על כמה שלא מפנימים את העובדה שיש לו לקות שמיעה (כמרימים את הקול בכל פעם ולא מפנימים שכדי למשוך את תשומת ליבו צריך שהוא יראה את זה בעיניו).... בקיצור קצרה היריעה מלפרט...אבל יש כאן התנהלות הזויה אני תמיד שואלת את עצמי איך אני וחבריי היינו נראים בבית האח הגדול......

webguy

New member
גם למיעוט יש זכויות ..

הדמוקרטיה דווקא היופי בה שהיא מגינה על המיעוט .... לדוגמא זכויות לגאים .... גם אם אחד רוצה משהו אחר יש להתחשב בו .... לא יתכן שכל האסמונים ילכו לסיגריות .... יש שם גם לא מעשנים שזכאים להנות מהאסימון שניתן לכל דירי הבית ... ולכן צריך לבקש סיגריות ומשהו אחר לאחרים .... אז פחות סיגריות שיהיה גם משהו אחר לאחרים ..

moshavnikit

New member
בעיקרון אני לא חושבת שזה בסדר להזמין כל הזמן

סיגריות כי יש גם אנשים שלא מעשנים. אבל כשהרוב רוצה סיגריות, יש להם מספיק אוכל ומחר הם יקבלו דברים מהתקציב.. תן להם מה שהם רוצים! הוא לא יכול להביא הליכון שישמש רק אותו אם זה לא בא מהם, כמו שזה לא היה בסדר ששרה נתנה את האסימון בשביל שאביב ילך לשירותים.

הסיגריות זה לא העיניין פה אלה ארז איך הוא

משגע אותם עם השגעון שלו. מצידי שיביאו להם את פיליפ מוריס ממש לא מפריע לי.

melmel

New member
זה רק מחזק את מה שכתבתי בדף הקודם

על הסאדיזם של ארז.. למי שפספס את מה שכתבתי, אני מזכירה את השאלה של ארז לאלין אם היא נהנית כשמכאיבים לה.. הוא לא סתם שאל...

jud88us

New member
מישהו יכול להסביר למה שרה בעד סיגריות

באחד התוכניות שהשתתפה מיקי כששרה עמדה להיות אם הבית היא אמרה שדבר ראשון היא לא תתן סיגריות למעשנים אם לא יהיה תקציב. מה פתאום היא כל כך בעד סיגריות ? פחד מהדחה ? חנופה לצעירים ?

הגואל הזה מעצבן עלק אומר ארז הזה נהיה

מגוחך חושב האסימן שלו. גואל הזה מעלה בי חלחלה בא לי להקיא עליו.

ליאורי13

New member
גואל מרדים את כולם וסולל את הדרך שלו לגמר

הוא טיפוס בלתי נסבל מכל האנשים שם למרות המגרעות, איילה ואלין הכי נורמליות היתר דפוקים

ליאורי13

New member
לא יודעת אם הוא מפחד מסער,לא ממש עקבתי

מה שכן, כמעט אף אחד שם לא עלה על הדרך של המשחק שלו הוא אומר לכולם מה שהם אוהבים לשמוע,מה שנוח לעיקול - דברים יפים וטובים, הגועל עדיין לא מתעקל אצלם

bamba38

New member
שרה מתחילה עם ההרעלה שלה והצחוק המזוייף

הקול הצורם שלה והצחוק הצבוע חשבתי שיהייה קצת שקט אבל היא מתחילה לחפור לפני ההעמדה להדחה

למעלה