עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

Tapudy

New member
מה זה החרא הזה?

אני לא מבין את המשימה הזאת בכלל. לידיה עושה אודישנים??!! איזה בולשיט. היא יכולה לבחור את הדיירים הכי גרועים ולדפוק לנו כל סיכוי לעבור את המשימה בהצלחה. כמו כן, הם אמורים לעשות את זה מושלם מול קהל חי בערב יום רביעי? הספרדים כבר יודעים את השיר שלהם וההופעה שלהם כמעט מושלמת כי הם מתאמנים מיום שישי. לדיירים שלנו יש יום ומשהו להתאמן על השיר. האור היחיד בקצה המנהרה זה שאם הספרדים יזכו לדיירים שלנו יהיה תקציב נמוך סופסוף ויהיה קצת אקשיין וריבים.

mey1235

New member
תאר לעצמך את הסיטואציה הבאה

ללידיה וג'קי יש בעצם משימה סודית, הם חייבים להשקיע בחזרות וללמד את הדיירים את השיר באופן מושלם ומי שהביצוע שלו מושלם הדייר המתחלף זוכה דהינו- אם ספרד זכתה אז ג'קי זכה = ישראל זכתה ולהיפך אנחנו זיכנו = לידיה זכתה = ספרד זכתה לא יותר מגניב?

Tapudy

New member
חשבתי על זה

אבל זה נראה לי דיי מטומטם שיעשו משהו כזה. חוץ מזה היו אומרים לנו שזו הסיטואציה אבל אמרו לנו בפירוש שזה יהיה הבית שהשיר שלו יזכה.

shai zzz

New member
הימים האחרונים הוכיחו

ששפות זרות זו המצאה מטופשת, מספיקה שפה אחת, העולם יהיה מקום יותר טוב.

../images/Emo45.gif מצידי שכולם היו מדברים אנגלית במיוחד

ערבית שפה מגעילה ולא חסר שפות מגעילות אבל אני יודע אנגלית כמו שפת אם ואני רוצה לדעת ספרדית ואיטלקית ואני יהיה רגוע

raznitzan2

New member
שאלה תפודי

האח הגדול בספרד זה כאילו תוכנית זניחה? ועוד שאלה, יש עוד מדינות שהאח בגדול הצליח כמו שהוא הצליח בישראל?

Jason2

New member
בבריטניה זה הצליח

בכמה עונות. בשאר המדינות זאת תוכנית ריאליטי מצליחה אבל בפרופרציות לתוכנית ריאליטי. כאן זה פשוט טירוף.

Tapudy

New member
לא יודע

אבל כללית האח הגדול הוא פורמט מצליח ביותר בכל העולם וכמובן אצלנו זה הגיע באיחור של משהו כעשור אחרי שאר העולם. אני מניח שפרמטר להצלחה תלוי בכמות האוכלוסיה במדינה ואיך רייטינג נמדד שם. אצלנו כמעט כל מה שמשודר בערוץ 2 בפריים טיים הופך להיות שיחת היום.

Jason2

New member
מה זה השעות האלה?

אין כזה הבדל שעות בין ספרד לישראל (שעה אחת) אז למה האכזריות הזאת?

jaycom

New member
ג'ייסון ממה שהבנתי

התוכנית בספרד משודרת בשעה מאוד מאוחרת כי לא רוצים לשדר את זה בפריים טיים שילדים צופים אלא כתוכנית לייט נייט ושם אפשר לשדר תכנים יותר מיניים כמו למשל את הסקס בין לאורה ומרסלו באמצע העונה.. השידור הקודם שראינו היה 4 שעות, ורוב הדברים המיניים היו לקראת סוף התוכנית בסביבות 2 בלילה.

shouldistay

Active member
למישהו במקרה יש הקלטה של כל האודישנים?

התחלתי לראות רק כששירן עלתה!

רונושי

New member
../images/Emo23.gifנראה לי עמיר מאוהב בעתי...

איך הוא אמר לו" בואנה אתה נראה מהפנט על המסך- כזה חתיך משהו מפחידד" נראה לי הוא נושט את סיוון לטובת עתי

למעלה