עדכונים מהבית- יום 26 ה2/1

poli88

New member
../images/Emo45.gif מאוד מרתק לקרוא את זה

יש שם דיבורים על הדיירים שלנו, על הישראלים בכלל..

sivan1237

New member
יש שם מלא שרשורים

וכל שרשור עם לפחות 1000 תגובות. הלכתי לאיבוד :-S

Tapudy

New member
מגניב

הם ממש כמונו עוקבים אחרי העניינים בזמן אמיתי ומגיבים
תודה על הלינק. נראה שהפורום הזה הרבה יותר פעיל מהפורום הרשמי של התוכנית. דרך אגב, יש היום תוכנית כלשהי לאח הגדול ספרד בטלסינקו. זו תוכנית משנית לאח הגדול, משהו כמו "שלום האח הגדול" רק קצת מעורב בתוכנית. יש למישהו כח לראות את זה למקרה שג'קי יופיע?

amysh

New member
אני היחידה שחושבת שעתי דומה לבראד פיט?

הוא כזה יפיוף וחתיך

בילבי51

New member
מענין אותי לו היה נבחר דייר אחר,גם היינו

מרותקים לספרד כך?מה דעתכם?

poli88

New member
אני ממש לא בטוח. ג'קי התחבר אליהם מאוד..

ממש לכולם, לבנים,לבנות, אפשר ממש לראות איך הם מבינים אחד את השני בלי לדעת את השפה, ולעומת זאת בבית שלנו כל כך קשה להם לתקשר עם לידיה. זה הכל האישיות של הבן אדם.

amysh

New member
../images/Emo178.gifוכשהוא מוריד חולצה- מראות קשים....

ExsoTic Cop

New member
די כבר עם הצנזורה המסריחה הזאת

כל הדיריים נשפכים מצחוק מליעוז ומאלעד ואנחנו לא רואים כלום. מה שדפוק שבמשדר המרכזי יראו בקושי 2 דקות מזה. עלובים.

tecinv

New member
מעצבנים למה הם לא מראים את האודישנים

מראים רק את הדיירים צופים בפלזמה באודישן, אבל לא מראים את האודישן עצמו. גם אם רוצים לשמור למשדר המרכזי, לפחות שיראו חלק מהאודישן , לא את כולו.

tecinv

New member
אין הגיון להפקה: מי שרואה ב-20 יראה גם ב-22

ממה הם דואגים, הרי גם מי שרואה כמעט כל השבוע ערוץ 20 ויראה את האודישנים והמשימות במלואן, עדיין יראה את השידור המרכזי בערוץ 2 , מהחשש שיפסיד קטעים. כל הסיבה שלהם לצנזר, מחשש שאם יראו בערוץ 20 , לא יהיו צופים בערוץ 2, היא מופרכת . הגיון עקום, והפקה מטומטמת... מה יהיה? מי מקושר, ויכול להרים אליהם טלפון, ולהעמידם על הטעות שלהם? ומצד שני, אם הם מצנזרים מסיבות נכונות, מהי הסיבה?

זה רק אצלי שוב פעם לא עובד האח הגדול ספרד

זה רק אצלי שוב פעם לא עובד האח הגדול ספרד לייב?? תענו דחוף.. ואגב יש היום תוכנית באח הגדול ספרד?

גם אצלי לא עובד...

זה מרגיז אי אפשר לצפות בכלל, או שזה נתקע כל הזמן או שזה נופל

למעלה