עדכון מבאר שבע האוניברסיטה

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifעדכון מבאר שבע האוניברסיטה../images/Emo41.gif

כמו שבטח חלקכם יודעים התחלתי בשבוע שעבר ללמוד מה שמונע ממני לכתוב כאן יותר מידי והסיורים שלי נדחים לאחת לשבועיים ולימי שישי בלבד מסתבר... קודם כל אני מקווה שלאביתר נשארו עוד שיערות כי דיברתי איתו ב3 והבטחתי לו שתוך שעה מקסימום...אני מעלה את התמונה של.... השלט!!!!!!!!!!!!!!

fireman

New member
נמשיך עם היציקות של המנהרות

כמו שבטח חלקכם יודעים התחלתי בשבוע שעבר ללמוד מה שמונע ממני לכתוב כאן יותר מידי והסיורים שלי נדחים לאחת לשבועיים ולימי שישי בלבד מסתבר... קודם כל אני מקווה שלאביתר נשארו עוד שיערות כי דיברתי איתו ב3 והבטחתי לו שתוך שעה מקסימום...אני מעלה את התמונה של.... השלט!!!!!!!!!!!!!!
נמשיך עם היציקות של המנהרות
למעבר התת קרקעי, נראה כי בשבוע החולף לא נעשה יותר מידי ביציקה שלהם והעבודה התמקדה בעיקר בצד השני של המסילה (בהמשך) ובחפירת התעלה הענקית למעבר התת קרקעי...

fireman

New member
התעלה למעבר התת קרקעי

התעלה למעבר התת קרקעי
אביתר, אם אתה צריך את תמונת המקור של השלט תצרף כאן תגובה בשרשור

אני צריך תמונה של השלט: תמונה ...

התעלה למעבר התת קרקעי
אביתר, אם אתה צריך את תמונת המקור של השלט תצרף כאן תגובה בשרשור
ישרה כשרואים את השלט ישר מכל הזויות ! לוקחים מרחק ממנו ונותנים זום גבוה. זו השיטה לצלם אותו ישר. יש לך תמונה כזו ? אם אין, אתה מצלם לי מחר אחרת... בכל מקרה: אני אגיע לב"ש בשבוע הבא כי צריך להגיע לדימונה ואליך ואל השלט.

fireman

New member
צריכה להיות

ישרה כשרואים את השלט ישר מכל הזויות ! לוקחים מרחק ממנו ונותנים זום גבוה. זו השיטה לצלם אותו ישר. יש לך תמונה כזו ? אם אין, אתה מצלם לי מחר אחרת... בכל מקרה: אני אגיע לב"ש בשבוע הבא כי צריך להגיע לדימונה ואליך ואל השלט.
צריכה להיות
צילמתי אותו אולי 10 פעמים.

אז אנא ת'שלח לי את הכי טובה למייל

צריכה להיות
אז אנא ת'שלח לי את הכי טובה למייל
שלי הפרטי בגודל מקור אחוק המחוק מרוב פיזיקה ! אתה כבר כמעט ניוטון מהנגב !
איך תלמד על גלים בפיזיקה אם אין ים בנגב ? ואיך תלמד על חשמל בפיזיקה אם עדיין מאירים את הבתים בב"ש עם נרות ? ואיך תכתוב לי תשובה על כל מה ששאלתי אותך כרגע אם ידוע שאתה עדיין כותב עם דיו ונוצה לאור נר, רץ מהר לתפוס יונה והיא מביאה את ההודעות שלך למערכת תפוז בגוש דן ומיד מעלים את ההודעה למחשב ! אסמע יא אמי: צילמת לי תמונה פיקס והיא עדיין רק במחשב שלך ??? אני עף לישון. הציפור כבר כועס ואני הרי..........נכון !!!..... השפן של הציפור !

fireman

New member
זה הכי טוב שאפשר להשיג

צריכה להיות
זה הכי טוב שאפשר להשיג
יש במקום 2 שלטים אחד מהם מאוד מאוד מאוד גבוה כל שאין מצב לצלם אותו ממרחק כזה שאפשר יהיה לקבל אותו ישר כי מולו יש עצים עמוד חשמל וכביש השלט השני, זה שצילמתי, אפשר להתרחק ממנו והתרחקתי עד למקסימום האפשרי (עמוד חשמל וכביש שוב) ולכן זה הכי ישר שאפשר להוציא משם אני אנסה ליישר אותו בפוטושופ אם אתה רוצה

fireman

New member
אם זה מתאים לך אני שולח לך את

זה הכי טוב שאפשר להשיג
יש במקום 2 שלטים אחד מהם מאוד מאוד מאוד גבוה כל שאין מצב לצלם אותו ממרחק כזה שאפשר יהיה לקבל אותו ישר כי מולו יש עצים עמוד חשמל וכביש השלט השני, זה שצילמתי, אפשר להתרחק ממנו והתרחקתי עד למקסימום האפשרי (עמוד חשמל וכביש שוב) ולכן זה הכי ישר שאפשר להוציא משם אני אנסה ליישר אותו בפוטושופ אם אתה רוצה
אם זה מתאים לך אני שולח לך את
המקור (2 מגה) במייל....

עכשיו זה מעולה !!! דענקה-שיין !

זה הכי טוב שאפשר להשיג
עכשיו זה מעולה !!! דענקה-שיין !

fireman

New member
על פי התמונה של ההדמיה

על פי התמונה של ההדמיה
נראה כי מה שבונים הוא ממש הפינה של הבניין שנראה כי הוא הולך להיות מאוד מאוד גדול

fireman

New member
זה כנראה רוב השטח עליו ייבנה

זה כנראה רוב השטח עליו ייבנה
המבנה כולו.....

vitamin P

New member
תודה רבה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif דמיינתי אותה אחרת

תודה רבה
דמיינתי אותה אחרת
מה זה המבנה הענק שנראה כמו מחסן??? אבל לדעתי העבודת מחשב פשוט לא טובה ועם הזכוכית במציאות היא תראה הרבה יותר יפה מאשר כאן בהדמייה תודה על התמונות - מחכה לעדכונים נוספים מהשטח!! בהצלחה בלימודים

fireman

New member
זה באמת נראה כמו האנגר ענק

תודה רבה
דמיינתי אותה אחרת
מה זה המבנה הענק שנראה כמו מחסן??? אבל לדעתי העבודת מחשב פשוט לא טובה ועם הזכוכית במציאות היא תראה הרבה יותר יפה מאשר כאן בהדמייה תודה על התמונות - מחכה לעדכונים נוספים מהשטח!! בהצלחה בלימודים
או איזה חממה כל המבנה יהיה מפלדה וזכוכית לפי איך שזה נראה באילוסטרציה מעניין איך הם חושבים למזג את ה"חממה" הזו.... אחרי הכל...השמש הבאר שבעית לא כל כך סלחנית
ציפיתי למשהו מעניין יותר ארכיטקטונית אבל נקווה שבמציאות זה ייראה יותר טוב.... תודה איש!

mucool2

New member
לי זה מזכיר את הכנסת

או איזה חממה כל המבנה יהיה מפלדה וזכוכית לפי איך שזה נראה באילוסטרציה מעניין איך הם חושבים למזג את ה"חממה" הזו.... אחרי הכל...השמש הבאר שבעית לא כל כך סלחנית
ציפיתי למשהו מעניין יותר ארכיטקטונית אבל נקווה שבמציאות זה ייראה יותר טוב.... תודה איש!
לי זה מזכיר את הכנסת

ה דרומי

New member
נו בסוף מי שהיה צריך להגיע לצלם לא

נו בסוף מי שהיה צריך להגיע לצלם לא
הגיע בסוף
. באר-7 2004

ה דרומי

New member
ך אין בעיה רגע הפסקה ואתה רץ לצלם

ך אין בעיה רגע הפסקה ואתה רץ לצלם
אבל ההוא עכשיו כמו
צריך לקבל את האוקי מה
שלו. תתחיל להתכונן לזה איקון של צוחק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה