עדי אשכנזי מזכירה לכולנו -

omer719

New member
../images/Emo41.gif עדי אשכנזי מזכירה לכולנו -

למה אנחנו כל כך אוהבים אותה
2 הפרקים האחרונים - פרק המוסיקה ופרק הבריאות היו מעולים! ברמה של פרקים מאוד אהובים עליי כמו - טירונות, ילדים, כלבים, ירושלים ועוד. אולי זה היה בעצם בנושאים? כי זה לא שפתאום הכתיבה נהרסת, או שהיא פחות מצחיקה. ככה שלדעתי הנושא של אמריקה פחות נגע להרבה אנשים, והנושא של יום העצמאות פשוט לא נחשף טוב, אני ציפיתי להרבה דברים אחרים בפרק של יום העצמאות שלא ראיתי שם. פרק הנהיגה היה אחד החזקים גם כן. בכל מקרה, אני ממש נהנתי מהפרקים האלה, שהזכירו לי למה אני כל כך אוהב את עדי אשכנזי והתוכנית הזאת כבר 3 עונות, ועכשיו בוודאות - גם את הרביעית

shelly555

New member
אתה יודע למה אני שמתי לב....

שלא כמו בעונות הקודמות, יש פחות "במה" ויותר "בחוץ" על הבמה עדי חד פעמים ולא מחמיצה אף בדיחה. אבל בחוץ, המודגש יותר בעונה הזו, יש לה פחות אפשרויות "תמרון" פחות "מרחב הצחקה" (אם אני יכולה לקרוא לזה ככה), כיוון שיש גורמים נוספים, חיצוניים, שמקבלים מסך שהם הרבה פחות מצחיקים מעדי. וזה לדעתי, צעד מסוכן שעדי נקטה בו, סוג של הימור ואני מאד מקווה שזה לא יוריד לה את הרייטינג. כי עדי בפניי צמה, מופלאה על הבמה - כמו שהיא! היא לא צריכה יותר...

DBTK

New member
גם אני שמתי לב לזה.

ה"בחוץ" לא משרת את עדי כמו על הבמה, כי הסביבה שמקיפה אותה לא כזו מצחיקה ואפילו לא זורמת איתה טוב. בפרק הקודם זה היה נראה בבירור ולא עשה לעדי שירות טוב לתכנית ולרייטינג.

למעלה