עביר קובטי-הדיון נמשך

האמת הכואבת שלכם !!!!

עביר אל תשימי לב לכל הדברני והסתם קנאים והקלי דעת שמדברים פה הרי כולם יודעים כולל אותכם דברנים שההמנון לא מייצג מאומה את הערבים בארץ הזאת אז איך בדיוק אתם רוצים שנהיה חלק מדבר שלא שייך בכלל לנו ?? שאלה ליהודים אם אפשר ... אתם מרגישים שייכות לסמלי הדת הנוצרית? או לסמלי דת האיסלאם ? זה בדיוק מה שאתם מבקשים מאיתנו אז אנא תפעילו קצת שכל ודי כבר די התפישה שלכם לגבי הערבי חייבת מוכרחת להשתנות!! אני לא מבין דבר אחד מתעלמים מקיומנו מחקו את כל המורשת שלנו כל המנהגים וכל זכר לעבר שלנו וגם מבקשים שנרגיש שייכות זה ותסלחו לי זה שיא הטמטום והבורות ... עביר אנחנו פה ושיחיו ויסבלו הקנאים אנחנו נמשיך לדרוך עליכם ונמשיך להופיע לכם בפנים ואם למישהו זה לא יאה אז איך שאמר פעם מישהו שעיצבן אותכם וממשיך לעצבן אפילו במנוחתו " תשתו מהים של עזה!" ******** בהצלחה עביר .. ********

ה דרומי

New member
ולא לשכוח לבקש מסרי מהמוחרב

שו אסמו מוחמד אבס יענו אבו מזאן. כי אתם תמשיכו להיות מיעוט לא מתאים לכם מסביב יש ים של מדינות אם אתם כאן תכבדו את מי ששולט בכם זו המדינה שיש לה
והמנון. לא טוב מסביב יש אחלה מדינות. סאלמט ותהנו רק לא כאן.

הדבר היחידי שאני יכולה להגיד עליך

זה שאתה טמבל אתה תקפוץ לים אנחנו נשארים על אדמתינו בלי שום התחייבות לכבד אותך

nosh15

New member
עביר לא קשורה לתכנית

אני חושבת שהגיע הזמן להוציא אותה מתכנית מאוד נפגעתי שלא נתנה כבוד ללאום שלי ומאוד נפגעתי שהיא מרשה לעצמה להיות חלק מאיתנו אני חייבת לציין שככה לא מתנהגים וכל מה שנרשם כדי לעצבן או לא לעצבן אנחנו מדינה של יהודים וישראלים ולא של ערבים נוצרים מוסלמים ולא ישראלים (פלסטינאים) מתביישת שיש דבר כזה בתכנית הלוואי וההצבעה תעבור לצופים בבית אני מבטיחה לכם לפחות 40000 קולות מהיישוב שלי נגד עביר

סקריץ

New member
קישקוש

בחרנו לנו הימנון שיהיה רק בשבילנו. במודע בחרנו הימנון שיהיה לנו ורק לנו ולא לעביר. אז מה אתם רוצים? מישהו חשב שאולי חוסר הכבוד מגיע דווקא מצידנו כלפי המיעוטים שחיים בקירבנו? יתרה מזאת. כשעביר אומרת שהימנון הזה לא מדבר אליה אני יודע שהיא כנה ושאפשר לסמוך על יושרה. לו אמרה לנו כמה ההימנון הזה נוגע לליבה הייתי מתחיל לחשוד בה. עביר ובני מיעוטים רבים אחרים לא מזדהים עם ההימנון משום שאנחנו לא רצינו שההימנון יהיה מזוהה איתם. בחרנו במכוון הימנון שאומר זה שלנו ורק שלנו ולכם אין מקום בקירבינו. כל מי שמתכחש לכך ומאשים את עביר בחוסר נאמנות בגלל היתחסותה להימנון טועה ,מטעה וגם צבוע חסר תקנה. תאלצו למצוא סימנים אמיתיים יותר כדי להוכיח חוסר נאמנות או חוסר כבוד מצד עביר.

Paprrika

New member
איזו מנהיגה ??

אני מעריכה את עביר כאדם אינטיליגנטי כישורים ויכולות גבוהים וכמובן כמו כל אחד עם רצון ורגש . זכותה לשבת כאשר ההמנון שלי מתנגן. זכותה לא להאמין ולהרגיש שזה מייצג אותה וכ'....הכל זכותה , אבל היא רוצה להיות מנהיגה ? בחיים לא! - כדאי לה שתתנהג כמנהיגה . לכבד את הדגל וההמנון של המדינה שהיא חיה בה, שהטלויזיה שלה נותנת לה במה , שהיא מדברת את השפה !!! שלא תשיר , שלא תרגיש אבל שתתנהג כמו מישהי מכובדת, מנהיגה עם טאקט . ולא כמו פלסתינאית מתוסכלת ומרירה בעלת עקרונת שלא יודעת מתי ואיך להציג אותם. היא היתה יוצאת גדולה אם היתה עומדת ומכבדת את ההמנון . מצידי - היא לא ראויה להמשיך . אני מקווה שהיא תעוף מהר ולו רק בגלל חוסר ההתחשבות, רגישות ותבונה .

עביר בחורה אמיצה

תגידי לי איך אני יכולה לכבד מדינה שלא מכבדת אותי איך אני מאושרת על הרעש שעביר עושה לעתים מאוד יוצא מישהוא אמיץ ומזכיר לכם שיש פה במדינה 20% מהתושבים "ערבי ישראל" מופלים לרעה חיים בצפיפות לא מקבלים יחס שווה בתנאי קבלה לאוניברסיטאות מלמדים אותם היסטוריה של היהודים מוחקים את המורשת שלהם איך אפשר לכבד מדינה שלא מכבדת אותי תפסיקו ללכלך ולעוות ולנפח דברים רק בשביל להשחיר את השם של עביר

לא אני לא מרגישה הזדהות

אבל אם אני יהיה בארצות הברית וישמע את ההמנון אני אקום כדי לכבדו.

וויכוח פוליטי?!

איך מתוכנית ריאליטי נהיו פה ויכוחים על הערבים, ומה הם כן או לא צריכים לעשות??? אתם עושים הכללות! עביר היא לא כלל המגזר הערבי! ובקשר להתנהגותה של עביר בהמנון- אני לא מצפה מערבייה שתשיר מילים שמבטאות את היהדות והציונות, אבל עצם הישיבה בעת שירת ההמנון הלאומי מבטאת זלזול ואי אכפתיות באחד הסמלים החשובים שלנו. מוסרית וגם אסטרטגית- אני לא חושבת שזה היה צעד חכם מצידה. קודם כל, למרות שזה לא ההמנון שמבטא אותה- היא חייבת לכבד אותו ואת חשיבותו לעם היהודי. אז נכון שהיא לא חייבת לשיר אותו, אבל היא בהחלט יכולה (וצריכה) לעמוד כאשר שרים אותו. שנית, הרי היה ברור שתגובה כשלה "תכה גלים", כמו שכולם פה הגיבו בחריפות על הצעד שלה, וגם מה שמיטל אמרה בתוכנית. אני מניחה שהיא קוממה עוד כמה משתתפים ואולי אפילו שופטים בתוכנית וזה יכול לפעול אך ורק לרעתה, והסיכויים שלה להדחה גוברים.

סקריץ

New member
ולו היית אזרחית אמריקאית

שצריכה לעמוד דום למשמע הימנון שמוציא אותך מהכלל היית מוחה אלא אם את פחדנית קטנה ומתרפסת. וההימנון האמריקאי מדבר אל כל האמריקאים כולל היהודים שבהם. לו היה ההימנון שלהם מדבר רק על נוצרים אף יהודי גאה לא היה עומד דום. אין קשר בין מתן כבוד להימנון זר לבין היזדהות עם ההימנון שלך עצמך.

shayac

New member
עביר

איך יכול להיות ש(אדם) שהמור להיות מנהיג ולקבל 5000000 ש"ח מארגון רש"י(רבי שלמה יצחקי)הירגון יהודי ולא ערבי (כי אין כל כך ארגונים ערבים )איך יכול להיות שאנחנו תורמים לארגון שמקדם חזון לאדם שלא עומד בהמנון שלנו מה זה תגידו???? כואב הלב הערבים משתלטים לנו על המדינה הם שכחו שבלעדנו לא היה לא חשמל ולא מים לשום כפר ערבי אז נראה לי שעדיף שתהיו בשקט ותעזבו לנו את המדינה בשקט.בקיצוק ש-ק-ט

adon250

New member
עביר יורקת לבאר ממנה היא שותה

ערבייה מטומטמת שרוצה להבליט את עצמה ואת העם שלה על ידי זה שהיא עושה כל מיני תרגילים מלוכלכים ולא מכבדת אחרים . איזה מנהיגה זאת שלא מכבדת דתות אחרות ומנהגים של אחרים אני רוצה לראות מנהיג או איש ציבור יהודי או כל אדם אחר שהוא בנאדם שלא מכבד מנהגים למרות שאינו מאמין בהם אנשים כמוהו שלא רוצים להשתייך אלינו אז בסדר לא נפסיד כלום . אבל רק שישללו ממנה את כל זכויותיה בתור אזרחית ישראלית ולאפשר לה לחיות ללא השכלה או חופש ביטוי במקום אחר של מוסלמים ושם אם היא תעז לא לעמוד במנהגים שלהם יערפו לה את הראש וכך צריך לנהוג בה חוצפנית יורקת לבאר שממנה היא שותה . בקיצור ימח שמה של הבת זונה השרמוטה המסריחה הזאת וכל דומיה אני מקווה שיפסיקו לנהוג בה ברחמנות בגלל שהיא ערבייה ולזרוק אותה חזרה לכפר להכין טבולה.

ליאור52

New member
חבל שהצופים לא השתתפו ולא השפיעו

חבל שלצופים לא ניתנה האפשרות להצביע ולהשפיע. זה היה מוסיף מתח ועיניין לתוכנית ומסיר כל השפעות פוליטיות. והשפעות מכוונות מראש.

אני מקווה שמר בני גאון לא יושפע מ..

אני מקווה שמר בני גאון לא יושפע מהדעות הגזעניות שלכם על עביר

לדעתי זאת צביעות

לדעתי עביר נמצאת בתוכנית הזאת קודם כל בשביל להשמיע את דעותיה וכמובן שבשביל להשיג את סכום הכסף הנכבד להגשים את החזון שלה. אני לא יודעת מהיכן מגיע הכסף ואם זה באמת נכון שהוא מגיע מגורם יהודי (דרך אגב, יש עמותות מוסלמיות שפועלות למען נזקקים מוסלמים ותורמים לקהילה המוסלמית בדיוק כמו עמותות יהודיות). אני לא מצפה מעביר שתעמוד דום בהמנון כי היא מזדהה איתו אלא לכבד את ההמנון של המדינה שהיא אזרחית בה. כל עוד זה ההמנון של המדינה, יש לתת מעט כבוד להמנון ולדגל בעיקר כשאת נמצאת מול המצלמות. אם הבנתי נכון החזון של עביר קשור לדו קיום ושיתוף פעולה בין העמים. איפה הסובלנות והסבלנות שלך, עביר?

לגבי עביר

ننאני מבינה את זה שאתם מבקשים שעביר לא תזדהה אבל לפחות תכבד את ההימנון אבל תחשבו ... אולי היא מנסה להעביר איזה מסר על דעתה על המדינה שמפלה את הערבים לרעה והיא מנסה להביע את זה ע"י אי כיבוד של ההימנון של המדינה

למעלה