מ-ל-ח-ה

מצב
הנושא נעול.

JayZed

New member
יופי. הגיעה הזמן שהרכבת הטובה בארץ

תודה רבה לכולם

כיף לקבל כאלו תגובות. ל JayZed - לפי מה שקראתי באינטרנט, רוב הרכבות שיופעלו בקו יהיו IC3 אחלה רכבת.. ובכן, נתחיל בתמונה של המצב העגום של מסילת הברזל לכיוון החאן (האמת היא שכיוון התמונה פונה דווקא למלחה, אבל זו המסילה לכיוון החאן..). התמונה צולמה באיזור תלפיות-עמק רפאים. ממש חבל שזה נראה ככה.
יופי. הגיעה הזמן שהרכבת הטובה בארץ
תחזור לקו שלי. כבר נהיה לי אדום בעייניים מכל הדאבל-דראק המעצבנים האלה מאז שהקו לנתב"ג נפתח.

ארזS

New member
יופי../images/Emo45.gif

מ-ל-ח-ה

ובכן חברים וחברות.. אבייתר כנראה החליט שהוא נשאר חולה בזמן הקרוב אז החלטתי לעשות את העבודה בעצמי, וניגשתי לתחנת מלחה לעסוק במלאכה... נתחיל בזה שהגעתי למקום ופגשתי מישהו, שראה הולך ליד תחנת רכבת בבניה עם מצלמה תלויה מהצוואר, והוא ניחש שאני אחד מהפסיכים שבפורום תחבורה ציבורית. אז פגשתי את גדעון, והתחלתי לצלם. קודם כל, אני רוצה להתנצל על האיכות של חלק מהתמונות - השמש היית כ"כ חזקה והסתירה לי את המסך ככה שלא ראיתי לגמרי מה צילמתי. אז הנה הבניין.
יופי

alpu

New member
שונא את התחנה הזאת

ובנושא אחר
לפני כמה ימים נסעתי מתל אביב מרכז לחיפה. רוב התמונות לא יצאו משהו, אבל הטובות יותר נמצאות פה. הרציפים החדשים - 5 ו 6 בתל אביב מרכז.
שונא את התחנה הזאת
למה לא שינו אותה??? זה אחד המבנים המכוערים במדינה לדעתי, היה צריך לבנות תחנה חדשה - במיוחד לכבוד החיבור לנתב"ג 2000, תיירים שמגיעים לארץ ומשתמשים ברכבת לא צריכים להתקל במבנה הזה..

A r i e T

New member
שאלה:

ובנושא אחר
לפני כמה ימים נסעתי מתל אביב מרכז לחיפה. רוב התמונות לא יצאו משהו, אבל הטובות יותר נמצאות פה. הרציפים החדשים - 5 ו 6 בתל אביב מרכז.
שאלה:
אם כבר החליטו ליישר קו עם העיצוב המכוער של התחנה משנת 86', אז מדוע לא לצבוע את השילוט גם כן בצהוב, כמו בשאר הרציפים?

scooby5

Member
אני חושב שיקרה ההפך

שאלה:
אם כבר החליטו ליישר קו עם העיצוב המכוער של התחנה משנת 86', אז מדוע לא לצבוע את השילוט גם כן בצהוב, כמו בשאר הרציפים?
אני חושב שיקרה ההפך
לאחר שיסיימו את בנית הרציפים החדשים, והם יפתחו, יסגרו בכל פעם זוג של רציפים, לצורך התאמתם לשניים החדשים, שהרי החדשים בנויים בהתאם לצורה שבה נבנות כל התחנות החדשות של הרכבת, והשניים האחרים - כמו שאמרת, לא!

scooby5

Member
זה משהו שתופס תאוצה עכשיו

ובחוף הכרמל
לפנות ערב. אגב, יש עוד תחנות שבהן הכרוז הוא מוקלט
בהרבה תחנות. רק חבל שזו לא אותה הבחורה ואותה ההקלטה בכל התחנות, ושיש עדיין מקומות שזה לא עובד ככה.

בתל אביב מרכז זה ממש חובה

בהרבה תחנות. רק חבל שזו לא אותה הבחורה ואותה ההקלטה בכל התחנות, ושיש עדיין מקומות שזה לא עובד ככה.
הכרוז שם לא מספיק ברור - שזה בעצם מישהו שמדבר במהירות שיא כי בטח נמאס לומר כל היום איזו רכבת נכנסת לרציף, ויש כל כך הרבה רעש שנוסעים עושים וגם הכרוז לא מדבר ברור.. ואי אפשר לשמוע כלום

scooby5

Member
זה פשוט פחות נעים לאוזן

הכרוז שם לא מספיק ברור - שזה בעצם מישהו שמדבר במהירות שיא כי בטח נמאס לומר כל היום איזו רכבת נכנסת לרציף, ויש כל כך הרבה רעש שנוסעים עושים וגם הכרוז לא מדבר ברור.. ואי אפשר לשמוע כלום
זה פשוט פחות נעים לאוזן
ומקשה על ההתמצאות - איך שלא תסתכל על זה. העניין היחיד הוא, שדווקא שם, בגלל כמות הרציפים הגדולה בשימוש מתמיד, ישנם כל הזמן שינויים, מה שמקשה על כריזה קבועה.

נכון..

זה פשוט פחות נעים לאוזן
ומקשה על ההתמצאות - איך שלא תסתכל על זה. העניין היחיד הוא, שדווקא שם, בגלל כמות הרציפים הגדולה בשימוש מתמיד, ישנם כל הזמן שינויים, מה שמקשה על כריזה קבועה.
נכון..
ואני חושב שצריך להוסיף כריזה גם באנגלית בתחנות העיקריות - כמו חוף הכרמל ותל אביב סבידור. לפני כמה ימים, נסעה לידי תיירת שלא דיברה עברית ברכבת מחיפה לתל אביב, התיירת רצתה ליסוע להרצליה אבל זו היתה רכבת ישירה והיא נאלצה להחליף תחנה - היא לא הבינה כמובן את הכרוז בעברית שהכריז ש"רכבת זו הינה רכבת ישירה"... והיא הסתבכה קצת. לפחות קיבלתי שיעור קצר באנגלית בגלל זה..

scooby5

Member
בגלל זה אין כריזה באנגלית - כדי

נכון..
ואני חושב שצריך להוסיף כריזה גם באנגלית בתחנות העיקריות - כמו חוף הכרמל ותל אביב סבידור. לפני כמה ימים, נסעה לידי תיירת שלא דיברה עברית ברכבת מחיפה לתל אביב, התיירת רצתה ליסוע להרצליה אבל זו היתה רכבת ישירה והיא נאלצה להחליף תחנה - היא לא הבינה כמובן את הכרוז בעברית שהכריז ש"רכבת זו הינה רכבת ישירה"... והיא הסתבכה קצת. לפחות קיבלתי שיעור קצר באנגלית בגלל זה..
בגלל זה אין כריזה באנגלית - כדי
שה"ילידים" יוכלו לתרגל את האנגלית. זה לא חלילה מעצלות/חוסר מחשבה/חוסר איכפתיות

A r i e T

New member
תמונות יפות, רק שחבל על הנוף ../images/Emo4.gif

מ-ל-ח-ה

ובכן חברים וחברות.. אבייתר כנראה החליט שהוא נשאר חולה בזמן הקרוב אז החלטתי לעשות את העבודה בעצמי, וניגשתי לתחנת מלחה לעסוק במלאכה... נתחיל בזה שהגעתי למקום ופגשתי מישהו, שראה הולך ליד תחנת רכבת בבניה עם מצלמה תלויה מהצוואר, והוא ניחש שאני אחד מהפסיכים שבפורום תחבורה ציבורית. אז פגשתי את גדעון, והתחלתי לצלם. קודם כל, אני רוצה להתנצל על האיכות של חלק מהתמונות - השמש היית כ"כ חזקה והסתירה לי את המסך ככה שלא ראיתי לגמרי מה צילמתי. אז הנה הבניין.
תמונות יפות, רק שחבל על הנוף

כל הרכס שמדרום לרציפים - אללה ירחמו

../images/Emo51.gifתמונות מעולות!

מ-ל-ח-ה

תמונות מעולות!
נראה שנסיעת המבחן של הקו תהיה בקרוב. התחנה כבר די גמורה. כל הכבוד על המאמץ בשביל התמונות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה