משחק התפקידים

A CharmedOne

New member
../images/Emo41.gifמשחק התפקידים../images/Emo41.gif

אם תהיה היענות גבוהה נמשיך את המשחק. בינתיים אני אצרף לכאן שאלון שכל אחד צריך למלא בהתאם לדמות שהוא רוצה שתהיה לו.
הערות: * כל הדמויות גרות בישראל ודוברות עברית. * כוחות מעבר (מצמוץ, אורבינג וכו' ייקבעו בהתאם לשיוך). * הכוחות: אם אתם צעירים (בני עשרה - לא מתחת!) או שאתם יותר מבוגרים (20+ - 30) ורק לא מזמן קיבלתם את כוחותיכם - יש לכם כוח אחד. עם הזמן, תקבלו כוחות נוספים להשלמת 3. את הכוחות הנוספים אתם יכולים לבקש ממני במסר עם פרטי הדמות. בני 20+ שיש להם כוחות מגיל צעיר מקבלים 2 כוחות ואת השלישי במהלך המשחק. * אף אחד לא בוחר דמות מהסדרה. * מאירים לבנים תפקידם כמו בסדרה - להנחות את המכשפות שעליהם הם אחראיים!
פרטים כללים: שם: כינוי (לא חובה): מין: גיל: קשר לדמויות אחרות במשחק:
תיוארים: תיאור חיצוני (ניתן לצרף תמונה): תיאור אופי: היסטוריה (להרחיב בבקשה- על העבר, משפחה, חברים וכו'):
עולם הקסם: שיוך (מכשפ/ה, מאיר/ה לבנ/ה, שד/ה, חצי-חצי): כוח ראשוני (לא כוח חזק מידי בבקשה):
דברים נוספים:

A CharmedOne

New member
תיקון טעות ../images/Emo26.gif

המשפט הזה - "את הכוחות הנוספים אתם יכולים לבקש ממני במסר עם פרטי הדמות." לא אמור להיות. תתעלמו ממנו.

flying eagle

New member
טוב מישהו חייב להיות ראשון, לא? ../images/Emo3.gif

נקווה שאני לא אסתבך עם ההסברים יותר מדי....
:
פרטים כללים: שם: אנאבל לי ווטרס כינוי (לא חובה): אן, אנה, אנא-דול (anna-doll) אבל אל תקראו לה ככה, היא לא סובלת את הכינוי ורק אבא שלה קורא לה ככה וגם אותו היא לא סובלת..... מין: נקבה גיל: 20 וחצי. (עוסקת בקסם מינקות. פירוט בחלק של "היסטוריה") קשר לדמויות אחרות במשחק: אממ כשיהיו עוד דמויות אני אוכל להגיד.. נכון לעכשיו אין. מישו רוצה להיות המאיר לבן המתוסבך שלי?
תיאורים: תיאור חיצוני (ניתן לצרף תמונה): אממממ לא חשבתי על זה... אפשר להיראות כמו פרו-עונה3?
תיאור אופי: אממ קצת מסובך.. מופנמת, מסתורית, צינית, כשיש לה מטרה חשובה יהיה כמעט בלתי אפשרי להניע אותה, אם תעשו (השדים) משהו ממש מרושע או חס וחסה תשתפו פעולה עם אבא שלה - היא תמצא את הדרכים הכי כואבות ואיטיות להרוג אתכם; כשנותנים לה משימה היא תקדיש את כל כולה אליה, תחקור הכי לעומק שאפשר, תבצע אותה על הצד הטוב ביותר וכמעט שום דבר לא יסיח אותה מהמשימה. [אם אני אחשוב על עוד, אני אוסיף.] היסטוריה (להרחיב בבקשה- על העבר, משפחה, חברים וכו'): טוב זה טיפה מסובך, אז תקראו טוב!
משפחת ווטרס היא משפחת קסם וותיקה ביותר אך לא רחבה בכלל. זה בגלל שבכל דור נולדה רק מכשפת ווטרס אחת, ורק נקבות. אבל יותר מזה, בנות ווטרס קוללו על ידי מכשפה רעה ורבת עוצמה כאשר אחת מאמות-אמותיה של אנאבל "גנבה" את הארוס של המכשפה הרעה. בתור עונש המכשפה הרעה גרמה למחלה מסתורית וקטלנית לאותו ארוס בוגד (לא לפני שהוא הספיק לעזור להפיק את הדור הבא של מכשפת ווטרס) וקיללה את קל בנות משפחת ווטרס בקללה נוראית שאומרת שכל מכשפת ווטרס תדע אהבה אמיתית חזקה ושורפת, אהבה מושלמת מהסרטים, אבל רק אחת כזאת בכל חייה וכל אהבה כזאת נידונה מראש לאבדון ותסתיים בלב שבור, והרבה פעמים אפילו תוביל למוות משברון לב של אותה מכשפה. כמו כן כל מכשפה תישא איתה את זכרון הלב השבור של כל המכשפות שקדמו לה. ועכשיו להיסטוריה הקרובה יותר לאנאבל: אמא שלה נפטרה (מסיבה שלא ידועה לאן) כשאנאבל הייתה בת 3 ומאז היא גודלה ע"י סבתה(מארי-אן) שהקדישה את כל מרצה ללמד את אן את כל סודות הקסם של משפחת ווטרס ולהפוך אותה למכשפה חזקה או "אומנית כישוף" כמו שהיא כינתה את זה. סבא שלה נפטר בבוקר שאחרי ירח הדבש שלו ושל סבתה, והסבתא מעולם לא התאוששה מכך - היא ברחה אל עולם הכסף וללהרוג כמה שיותר שדים שהיא תמצא. אמא של אן התאהבה, למרבה הצער והכאב, בשד. ולא סתם שד, בבארבס (
). בניגוד לדעה של סבתא של אן, בארבס כן אהב את אמא של אן (אנג'לה), אבל הוא עדיין היה שד. כשאנג'לה גילתה שהיא בהריון (בגיל 23), בעזרת אמא שלה (נו, הסבתא), היא הבינה שבארבס מסוכן לתינוקות ושהוא ישחית אותה ויהפוך אותה לרעה (וזה באמת הרצון שלו.. הוא רוצה שאן תשלוט לצידו בעולם התחתון). אז היא ניתקה איתו כל מגע והבהירה לו חד משמעית שהיא לא תהסס להרוג אותו אם הוא יתקרב אליה שוב. היא באמת הייתה הורגת אותו, אבל עדיין היה לה קשה בלעדיו. היא נפטרה אחרי שנתיים. ועכשיו אן נשארה רק עם סבתא חולה מאוד, ועם אבא שמנסה למצוא אותה ולהעביר אותה צד (והוא מסוגל), ועם פחד מסויים מגברים בעקבות מטען הלבבות השבורים מהעבר שהיא סוחבת איתה...
עולם הקסם: שיוך (מכשפ/ה, מאיר/ה לבנ/ה, שד/ה, חצי-חצי): כנאמר בהיסטוריה, חצי מכשפה וחצי שדה. החצי השולט הוא של המכשפה, ואני חושבת שכולם מקווים שזה החצי שישאר בשליטה... כוח ראשוני (לא כוח חזק מידי בבקשה): יש כוח מכשפה וכוח שד. כוח המכשפה הוא סוג של טלפתיה: יכולת לשתול מחשבות אבל לקרוא רק דברים שעל פני השטח. יכולה גם לזמן חפצים אבל זה כוח שעוד רק מתפתח ורק סכינים היא מצליחה לזמן בלי טעויות. הכוחות השדיים פעילים כשהחצי השדי שולט (וככה לגבי כוחות המכשפה) - כוח אש. יכולת לירות כדורי אש ולשרוף דברים (ואנשים) במגע. כמו כן, יכולת "תחבורה" של מעבר באש, שכחתי איך מתרגמים את הכוח הזה (flame in/out).

flying eagle

New member
תיקון טעויות:

קל=כל אמא שלה נפטרה כשהיא הייתה בת שנתיים. עולם הכסף = עולם הקסם (איך הגעתי לכסף??) והתיאור אופי המצויין הוא רק לאן בתור מכשפה. כשהחצי השדי משתלט עליה (אם הוא ישתלט), האופי משתנה בהתאם...

The Immortal Me

New member
אה, רק עכשיו חזרתי!../images/Emo210.gif

שם: מי אני שאוותר על מסורת? ג'סיקה סימס פירונס. כינוי (לא חובה): ג'ס, ג'סי, הרגילים. מין: נקבה. גיל: חמש עשרה. קשר לדמויות אחרות במשחק: אממ. לא אכפת לי אם אנאבל ניסתה להרוג אותי מדי פעם. תיאור חיצוני (ניתן לצרף תמונה): שיער שחור ארוך, עיני דבש-כתומות מאגניבות כאלו. גבוהה. תיאור אופי: צינית, עור עבה, מרשעת לעצם. היסטוריה (להרחיב בבקשה- על העבר, משפחה, חברים וכו'): ג'ס היא אחת מהממזרות הרבות של המקור (בהתחשב בזה שהוא זונה
), אך אימה הייתה שדה חזקה בעצמה והצד הזה של משפחתה לימד את ג'סי את הקסם מגיל צעיר. הרצח הראשון שלה התבצע כשהייתה רק בת תשע וחברהּ ללימודים עצבן אותה. הפשטות שבה כדור האש התפתח בידה ופגע בחברה הדהימה אותה ואפשר לומר שהטראומה הזאת גרמה לה לשקוע עוד יותר בקסם אפל. אמ, מואהאהאה? שיוך (מכשפ/ה, מאיר/ה לבנ/ה, שד/ה, חצי-חצי): שדה. כוח ראשוני (לא כוח חזק מידי בבקשה): פיירבולס ושימרינג.

yoad123

New member
אני

פרטים כללים: שם: אדם גלרט. כינוי (לא חובה): לפעמים חברים שלו קוראים לו פוקר פייס, וזה לא ממש אכפת לו. מין: זכר גיל: 16 קשר לדמויות אחרות במשחק: עדיין לא ממש... תיאורים: תיאור חיצוני (ניתן לצרף תמונה): גבוה, עיניים כחולות-ירוקות, אוהב ללבוש בגדים זרוקים של כמה מידות גדולות עליו, ופנים רציניות ברב הזמן. תיאור אופי: אדם הוא סגור ומופנם, ורק ליד החברים הקרובים שלו הוא באמת נפתח. יש לו אופי של מנהיג, והוא תמיד יכול להחדיר מוטיבציה בכל אחד ולדעת מתי יש זמן לצחוק ומתי הגיע הזמן לעבוד. הוא בדר"כ ישתוק, ולא ירבה בדיבורים, אבל כשמישהו מעצבן אותו- הוא יכול להתווכח ימים שלמים. הוא תמיד יחפש ריגושים בחיים וינסה להתרחק מהשיגרה המוכרת. הוא עדיין לא בטוח במה הוא רוצה לעסוק בחייו, אבל הוא יודע שזה יהיה משהו שקשור בעזרה לאנשים, וזה יכול להיות רופא, שוטר או אפילו משהו בממשלה. היסטוריה (להרחיב בבקשה- על העבר, משפחה, חברים וכו'): אין הרבה היסטוריה מיוחדת, אחרי הכל אדם הוא ילד רגיל. כמעט. הוא גילה את כוחותיו ביום הולדתו ה-13, בזמן שהוא חזר לביתו בשעת לילה מאוחרת, וכמה נערים שיכורים ניסו לשדוד אותו. הוא כל כך נלחץ כשהם התקרבו לעברו בצעקות שהוא בקושי הרגיש את גל ההדף שיוצא ממנו ומעיף אותם כמה מטרים אחורה. את מה שקרה אדם לא סיפר לאיש, עד שהוא תפס את אימו שוטפת כלים רק בעזרת הזזת ידה במרחק של כמה מטרים מהכיור. הוא ירש את כוחות הקסם מאימו, שהיא ירשה אותם מאביה, וכך הלאה. יסוד הטלקנזיס מתבטא חזק מאוד בכוחותיהם של בני המשפחה. עם הזמן אדם למד להפעיל בצורה רצונית את כוחותיו, והוא בנתיים מנסה ללמוד לכוון ולמקד את גלי ההדף שלו. אדם שומר על כוחותיו בסוד ורק חברו הטוב ביותר יודע עליהם. עולם הקסם: שיוך (מכשפ/ה, מאיר/ה לבנ/ה, שד/ה, חצי-חצי): מכשף, כמובן. כוח ראשוני (לא כוח חזק מידי בבקשה): גלי הדף, ולאט לאט הוא מפתח את היכולת לכוון אותם ולהשתמש בהם כטלקנזיס ממוקד יותר.

למעלה