מפגש פורים- פרטים אחרונים

../images/Emo220.gif../images/Emo207.gif../images/Emo208.gif

נו מה אני חייבתXD טוב.. אז.. ממ עוד 4 ימים מפגש.. ואני עוד לא הייתי במפגשים של הפורום הזה..אז.. אז שרשרו לפה 2 תמונות שלכם מינימום!! מעודכנות..כזה אתם יודעים לא לפני חמש שניםP:אז.. אז בקשע[= שרשרו.. כי אני באה 100 אחוז... 3>דורע

dani t h e girl

New member
זו את? ../images/Emo12.gif

את נראית חמודה..
אבל דמיינתי אותך עם שיער חום יותר או שחור.

פתאום שמתי לב,

את בנוער העובד! את מגניבה! ואני מכירה אנשים מקן יבנה... את בח'?.. את מכירה אנשים מאונו..? -------> תמונות, אחרי שצבעתי את השיער בחופש..=]

../images/Emo220.gifשקט

מי שלא בנוער העובד הוא מעפן. הוא בנאדם ממש מעפן.. מאוד מאוד שלא יודע מה זאת באמת תנועת נוער עם עקרונות... וטיולים שווים[=

original mot

New member
יש אנשים שמבינים את זה מאוחר(?)

אני רוצה גם =[ בגיל 17 עוד אפשר להתערבב בקהילות האלו?

../images/Emo220.gifתמיד..

בנוע"ל.. אני יודעת שכן.. את יב'? או יא'? בדוגרי זה לא משנה.. כאילו.. יהיה סבבה.. חצי מהקבוצה של אחותי(עכשיו יב) הצטרפו רק באמצע שנה...

RJT

New member
חחחחחח

הנוער העובד, תנועה עם עקרונות. חחחח. חחחח.

../images/Emo220.gifמממ

היום.. היה לי יום עבודה לקראת הפורימון(מחר) גם לצופים היה יום עבודה לקראת הפורימון(ביום ראשון) ווואלה..לפי הצופים פה..ביבנה... כאילו..השבט של הצופים ליד הקן(טימטום של ראש העיר)אז ראיתי.. חוץ מקשירות.. אין להם עקרונות בשיט.. וגם רואים את זה עליהם... אני הייתי גם בצופים כמה פעמיים.. ווואלה..לא יצאתי עם שום דבר. רק עם ידע איך לעשות קפיטה(ככה כותבים?)מרובעת... והקטע היפה.. שבנוע"ל גם לומדים את זה... ואנחנו גם בונים..אבל לנו יש עקרונות.. זה ההבדל היותר גדול בין הנוע"ל לצופים

RJT

New member
את יכולה לפרט את העקרונות של הנוע"ל

ולהסביר אותם? (אני לא מזלזל. פשוט ממה שראיתי הנועל איבדו את הערכים שלהם לטובת מדריכים עם ראש בתחת)

למעלה