מסרים שבועיים

m i k e l a

New member
../images/Emo7.gifגמני רוצה מסר ממך בבקשה

בנושא עבודה - האם צפוי לי קידום אני מאוד מקווה שתסכימי לתת לי מסר תודה ושבת נעימה

m i k e l a ../images/Emo20.gif

יש אופציה לשינוי חיובי אך לא במהלך השבוע הקרוב. חשוב לא להיכנס לחרדות וחששות מה יהיה ואיך יהיה כי זה מקרין על התחושה החיובית שביכולתך לחוש בנושא. חישבי חיובי

m i k e l a

New member
תודה../images/Emo140.gif

אני מאוד מעריכה את הנכונות שלך לתת לי מסר למרות שהגעתי מאוחר וכמובן תודה על המסר עצמו - מבטיחה לחשוב חיובי
תודה

מגי../images/Emo24.gif

ישנה התנהלות של אנשים שאינה נראית לך ולוקה בערמומיות ובחוסר יושר. את צופה בהם מהצד ומבינה כי הם רוצים נתח מהעוגה ובעיקר מוכנים לממש כל אפשרות ואפילו לדרוך על אנשים בדרך. זה יוצר בך תחושה של אין על מי לסמוך והבנה כי הפגיעה לא תאחר לבוא. חשוב מאוד שלמרות שהכל תוסס מסביב והאנשים נראים לפעמים כאחוזי תזזית, שאת לא תהיי חלק מהנושא הזה ותשמרי על שלווה ושקט פנימי שמאפיינים אותך. נינוחות בצד מה שאת מכירה ויודעת. הגנות כפי שאת עושה ובעיקר הנאמנות הבלתי מתפשרת שלך לעקרונות ולאדם. השינוי יתרחש והוא יצור יציבות עבורך בהמשך, למרות שכעת הדברים נראים לא בדיוק כך. |בהצלחה

מגי 336

New member
אורלי ../images/Emo124.gif

רוצה לומר לך שאת כל כך צדקת! אני אחרי השיחה, ואכן... ערמומיות וכל המתלווה. מקוה שגם המשך המסר יהיה כפי שאמרת

ד ל י ה 34

New member
אשמח למסר ../images/Emo92.gif

אני מחכה לדיון ראשוני בתביעה שאני תובעת כבר משנת 2001, היה צריך להיות הדיון הראשוני בחודש יוני 2006 והוא נדחה לתאריך 16.11.06 וגם זה באותו היום נדחה ליום חמישי הקרוב 23.11.06...רצתי לדעת האם הוא סוף סוף יתקיים ואם כן איך יהיה...

ד ל י ה 34 ../images/Emo20.gif

אהבתי את החתימה שלך
לצערי, אין תשובה חד משמעית בנושא ששאלת. נראה שמתרחש טשטוש מכוון של הדברים. פקחי עיניים.

tereza2 - שימי לב מדובר במסר לשבוע

הקרוב. את מבקשת משהו לעתיד לבוא וזה לא מתאים לשרשור הזה.

מאוחר??

האם אפשר לקבל מסר? אם לא.. אני אבין.... ואם כן.. אשמח ואודה למסר שבועי כללי.. שבת שלום

רקדניתפנויה ../images/Emo20.gif

שבוע בו עלייך לפעול בזהירות רבה, להימנע מסערות רגשיות, להשתדל לא להיפגע והכי פחות לצפות ממי שלא ניתן לצפות ממנו. צר לי

p i a

New member
יאאא פיספסתי מסר מאורלי../images/Emo10.gif

אורלי יקרה רק אם תסכימי, אשמח לקבל מסר בתחום הזוגיות (ליווית אותי דרך ארוכה בנושא) ואם לא תוכלי מפאת העומס כאן אמתין בסבלנות לפעם הבאה ללא זוגיות כרגע שבת נפלאה לך יקירה

p i a../images/Emo20.gif

להזכירך, מדובר במסר לשבוע הקרוב. שבוע מעניין ומבטיח בו תוכלי לצאת להתחלה חדשה בתחום, אילו תעיזי. אז... צאי לדרך!

p i a

New member
ידעתי שלא תאכזבי אותי../images/Emo13.gifתודה../images/Emo140.gif

תודה ושוב תודה לך אורלי את תמיד מצליחה להעלות חיוך על פני שיהיה לך שבוע מקסים

קמוש1

New member
אורלי.. שאלה קטנה

לפי איזה נתונים את נותנת מסרים? הרי לא התבצעו פה פריסות או משהו...
ואם פשר אשמח בבקשה לקבל מסר שבועי לגבי זוגיות.. איך עליי להתנהג אליו (לחבר לשעבר) בשבוע הקרוב.. פרידה טרייה.. אני יודעת שאי אפשר יעוד לקבל מסרים אבל אם זה אפשרי עדיין אני מאוד אשמח.. תודה

קמוש1 ../images/Emo20.gif

המסרים מתקבלים באמצעות תקשור בקלפים הצועניים. לגבי שאלתך-להבין שאין הוא ראוי לאמונך ושעלייך להיות נוקשה ובלתי מתפשרת. מומלץ להתרחק ממנו.

קמוש1

New member
תודה!!

זה רק מחזק את הרגשתי.. ואת מה שכל הזמן הזה חשבתי עליו אבל סירבתי להאמין.. אבל זהו זה הפעם זה באמת נגמר!

צ ל י ל 8

New member
אורלי ../images/Emo24.gif

אשמח למסר כללי, איך יהיה הכי נכון בשבילי לנהוג כדי להשיג שלווה.

שרון../images/Emo24.gif

יש צורך לשנות כיוון ולהתמקד בבית ובתחושת הביטחון והגאווה שהסביבה הביתית מקנה לך. שבעת מלאסוף הצלחות מקצועיות ואת די לוקחת ללב את ההתרחשויות השונות גם אם הן לא נוגעות בך ישירות. הכח שלך הוא בבית, במנוחה, בשקט, בהתכנסות פנימית ועבודה רבה עם הידיים בכל מה שקשור לחום רב שזורם מהם וזה לא קשור לרייקי יש חיבור להילינג. לא יודעת למה ראיתי את הקלף ההילינג של אושו מול עיני בדיוק כשכתבתי לך את המילה. אוהבת אותך
אל תתני להם לפצוע אותך.

למעלה