מסרים שבועיים

מילקי 99

New member
אשמח למסר..

בנוגע לעבודה., יש לי סכסוך עם הבוס , ובפתיחה שעשיתי השבוע הקלפים המליצו לא לעזוב אז אשאל אם אשאר המצב ישתנה לטובתי? תודה רבה שבת שלום מ'

מילקי 99 ../images/Emo20.gif

להזכירך מדובר במסר לשבוע הקרוב שבוע שקט שבו תהיה מתינות ואת תמצאי את השלווה אותה את מחפשת. יחד עם זאת, קצת קשה לשנות את המצב כשאת בתוכך מוכנה לעזוב ולמעשה עם רגל אחת כבר בחוץ. חשוב לא לפעול בפזיזות בשבוע הקרוב.

shu18

New member
../images/Emo140.gifאשמח לקבל מסר בנושא עבודה

שבת שלום ! ביום רביעי האחרון סיימתי את עבודתי לאחר 8 שנים עקב פיטורי צמצומים. במהלך החודש האחרון הייתי בראיון עבודה ואף במבחני מיון למקום עבודה חדש. התקשרו אליי ממקום העבודה החדש ומסרו לי שעברתי את מבחני המיון בהצלחה והאבחון שלי היה הטוב ביותר מבין כל המועמדים
. כמו כן, הזמינו אותי לראיון אישי עם מנכ"ל החברה ביום שני הקרוב (20/11). אשמח לקבל מסר בנוגע לראיון הנ"ל, כיצד לנהוג וכו'. תודה מראש, ושוב שבת שלום - שרון.

shu18 ../images/Emo20.gif

לפני הכל-כל הכבוד
עלייך להקפיד כי את מביאה עימך בשורה של חידוש ורעננות, משהו שייחודי רק לך. שימי לב לא להפגין חרדות והתלבטות. הימנעי מלציין אירועים שבהם נפגעת בעבר מקצועית ושדרי כי את חסינה לכל. משפט כמו אני אכפתית למקום העבודה יעשה הרבה. הדגישי כי את לא נרתעת מעומס ומעבודה קשה ואת מוכנה ללכת בנתיב שמייעדים לך. יתכן שהוא גם יציג בפנייך את האפשרות הזו.

shu18

New member
אשמח למסר בנושא עבודה ../images/Emo140.gif

שבת שלום ! ביום רביעי האחרון סיימתי את עבודתי לאחר 8 שנים עקב פיטורי צמצומים. במהלך החודש האחרון הייתי בראיון עבודה ואף במבחני מיון למקום עבודה חדש. התקשרו אליי ממקום העבודה החדש ומסרו לי שעברתי את מבחני המיון בהצלחה והאבחון שלי היה הטוב ביותר מבין כל המועמדים
. כמו כן, הזמינו אותי לראיון אישי עם מנכ"ל החברה ביום שני הקרוב (20/11). אשמח לקבל מסר בנוגע לראיון הנ"ל, כיצד לנהוג וכו'. תודה מראש, ושוב שבת שלום - שרון.

dafi54

New member
אם אפשרי עדיין גם אני אשמח

השבוע אני מגישה בקשה לשינוי הגדרת התפקיד שלי שבתוכו מגולם תוספות שכר משמעותיות. ולאור כך אשמח לקבל מסר בתחום העבודה. תודה אורלי

דפנה../images/Emo24.gif

את הולכת על כיוון שעליו חשבת ביתר שאת בשלושת החודשים האחרונים. נראה שזמן רב הראית כי את שבעת רצון מהקיים בעוד שהספקות קיננו בך ובמובן מסויים התעלמת מהם והעלמת אותם. מי שלא יודע- אז לא יודע באמת מה מתרחש בראשך. בהתאם לכך הייתה לך התנהלות איטית ובכל זאת, בשורות טובות במיוחד בפתח בשבוע הקרוב. בדצמבר מתרחש השינוי וזה קורה לאור הערכת מצב שהייתה על הנאמנות הבלתי מתפשרת שלך. החידוש בוא יבוא.

dafi54

New member
יוווו, מקסים איזה כייף לי../images/Emo24.gif

תודה אורלי על האור
בקצה המנהרה, זה מדוייק להפליא
אכן התנהלתי באיטיות בעניין והתמהמהתי עם הגשת הבקשה. חיזקת את תחושתי שזה הזמן להכות על הברזל שהוא חם
אעשה זאת כבר מחר ואעדכן בהתפתחויות. שוב תודה על המסר הנהדר

עגיל ורוד../images/Emo20.gif

הקשר מתקדם בקצב בו הצד השני מסוגל להתקדם. מה שלך נראה כמשהו שאי אפשר לפענח, עבורו זה עולם ומלואו. ניתן לעשות תיאום ציפיות אך לא בשבוע הקרוב. את עדיין לא מוכנה לשיחה כזו.

השארת אותי ספיצ'לס

זה כל כך מתאים למצב שאני המומה מהדיוק בקריאה שלך. רציתי לקיים שיחה - ואדחה זאת עד שהמצב יהיה מתאים. בינתיים הכל באיזי. המון המון תודה!

ענתי 10

New member
שלום ../images/Emo140.gif הייתי רוצה מסר בנושא

העבודה. אני אמורה להתחיל התמחות בפרקליטות ת"א. כבר קיבלתי אישור (לקח המון המון זמן) וכל פעם מבטיחים לי ש"או-טו-טו תתחילי לעבוד". כל שבוע אני מחכה שאולי זה "בשבוע הבא" וכך הלאה. כבר כ-3 חודשים. לא יודעת אם אפשר לשאול את הקלפים, אבל רציתי לדעת האם יזוז משהו בעניין.

ענתי 10 ../images/Emo20.gif

בהחלט עומד לזוז משהו בנושא לחיוב. אם לא השבוע, תוך השבועיים הקרובים. ענייני ניירת ועניינים ביורקרטים ילוו אותך.

ענתי 10

New member
יאאאא תודה, אורלי!! ../images/Emo24.gif

אגב, זה בהחלט "תקוע" בענייני ניירת

למעלה