מי נגד מי

omer719

New member
../images/Emo41.gif מי נגד מי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

חשבתי על משחק נחמד, בו נציג שני שירים וכל אחד יבחר את השיר המועדף עליו מבין השניים, אבל תמיד בנושא מסויים, או שירים מאותו דיסק, או שני סינגלים מדיסקים שונים, שני שירים שהגיעו למקום ראשון במצעד מסויים, שירים שריהאנה מארחת אמנים ועוד. והפעם נתחיל בקל... ריהאנה מתארחת: Run This Town VS If I Never See Your Face Again אז קצת מידע:
Maroon 5 - If I Never See Your Face Again ft. Rihanna השיר נכתב על ידי אדם לווין, הסולן של מארון 5 יחד עם אחד מחבריי הלהקה בשנת 2006. במקור הוא עלה בגרסא רגילה, ללא ריהאנה. אבל ב-2007 הוא שוחרר כסינגל רביעי לאלבום של הלהקה יחד עם ריהאנה. השיר היה מועמד לפרס גראמי בקטגוריית Best Pop Collaboration with Vocals אבל לא זכה בו. מיקום גבוה ביותר במצעדים - 11 במצעד ARIA האוסטרלי. מיקום במצעד הבילבורד - 51. http://www.youtube.com/watch?v=MbtajuiuLMU
Jay-Z - Run This Town ft. Rihanna & Kanye West שיר של הראפר ג'יי זי משנת 2009, הוא מארח בו חוץ מריהאנה גם את קניה ווסט, והוא שוחרר כסינגל שני של האלבום ה-11 (!!!) של ג'יי זי. השיר זכה בפרס People's Choice Award בקטגוריית השיתוף האהוב ביותר לשנת 2010. בנוסף הוא זכה לשני פרסי גראמי בקטגוריות - שיר הראפ הטוב ביותר ובשיר ראפ המשלב אירוח הטוב ביותר. מיקום גבוה במצעדים, שהוא גם במצעד הבילבורד - 2. http://www.youtube.com/watch?v=yVA-xTBeHyM אז איזה שיר אתם אוהבים יותר
אפשר גם לפרט וכאלה, שתפו פעולה.

NelO5

New member
כל כך run this town ../images/Emo23.gif

את האמת שאת השני ממש כבר שכחתי. הייתי צריכה להיזכר בו עכשיו ביוטיוב

BornThisWay

New member
If I Never See Your Face Again

זה דווקא לא התחלה קלה בכלל, זה דווקא דיי קשה, כי אני מאוד אוהבת את שני השירים. אבל בשיר של ג'יי זי אני אוהבת רק את ריהאנה, מבחינתי כל החלקים שלו הוא סתם חופר באופן ארוך ומייגע. ואדם לווין
, אני חולה על מארון 5, אז יחד עם ריהאנה, זה אחד השיתופים האהובים עליי.

Music Man XD

New member
יופי! תודה :)

לא הייתי בטוח כי פורומים שנותנים רק לחברים קבועים להצביע.

RTT הגיע למק' ה1 בבריטי.

RTT. לריהאנה יש בו קטע מדהים,השאר באמת חופר. IINSYFA חמוד,הקליפ יפה אבל טיפה מציק ונדוש.

למעלה