S a m B o o k i
New member
../images/Emo41.gif מודיעין - קונקס ../images/Emo41.gif
מודיעין - קונקס
קו 1 - קו סיבובי- מהעיריה / מסוף תחבורה קונקס- חזרה לעיריה / מסוף תחבורה קונקס . קו 2 - קו מעגלי - ממסוף תחבורה קונקס ל- רח' לוי פינת יצחק רבין . קו 4 - קו סיבובי מהעיריה דרך מכבים רעות חזרה לעיריה . קו 5 - ממסוף תחבורה קונקס למודיעין ישפרו סנטר . קו 7 - ממסוף תחבורה קונקס - עיריה ל- חשמונאים . ( 5 פעמים ביום לכל כיוון ) קו 9 - ממסוף תחבורה קונקס - עיריה ל-מבוא חורון ( 3 פעמים ביום ) קו 15 - מרעות מכבים ( שדרות המכבים / ישראל פלד ) - לרכבת מודיעין (בשתי הכיונים יש בשעות מקבילות ב- 8:15 וב - 9:15) קו 100 - ממודיעין ( גם עיריה וגם מבריכת השחייה לת.מ תל אביב [ רשום גם לוינסקי 108 וגם ת.מ הקוים יעצרו בפנים או בחוץ
] ) וחזרה כמובן . קו 101 - ממודיעין מסוף תחבורה קונקס - תל אביב מסוף סבידור . קו 102 (
) - ממודיעין לאונברסיטת תל אביב מסוף קלצ'קין ( ממודיעין ב- 06:40 חזרה ב 15:15 זהו ) קו 103 - ממודיעין עמק זבולון/פינת לשם וגם מיצחק רבין ( נסיעה אחת ) למסוף 2000 בתל אביב . קו 104 - מבריכת השחיה במודיעין לת.מ תל אביב ( פעם אחת ב 8:45 בבוקר ) קו 105 - ממודיעין בריכת השחיה למסוף 2000 תל אביב . קו 110 - ממודיעין לירושלים ת.מ ( השאלה היא בתוך התחנה או מחוצה לה
) קו 111 - ממסוף קונקס מודיעין למסוף 2000 ויש גם חזרה
לבריכת השחיה ( לבריכת השחייה רק מתל אביב למודיעין ) קו 112 - תל אביב מסוף 2000 - מודיעין ( קו אקספרס
) קו 120 - ממודיעין לירושלים ת.מ ( וחזרה לבריכת השחיה רק בשעות הערב ) קו 150 - מודיעין לרמלה ת.מ . קו 152 - ממודיעין למסוף אבי האסירים בראשון ( לראשון 3 נסיעות ומראשון למודיעין 5 נסיעות ) קו 154 - מבריכת השחיה במודיעין למסוף אבי האסירים בראשון לציון .( 3 נסיעות ) קו 155 - מבריכת השחיה לרמלה ת.מ - וחזרה למסוף תחבורה קונקס . קו 200 - ממודיעין לפתח תקווה - בית החולים בלינסון . וחזרה . קו 202 - מבריכת השחיה במודיעין לבית החולים בלינסון בפתח תקווה . מה אתם אומרים על הקווים
כל הכבוד לקונקס על החידוש
בהצלחה לאנשי מודיעין
קו 1 - קו סיבובי- מהעיריה / מסוף תחבורה קונקס- חזרה לעיריה / מסוף תחבורה קונקס . קו 2 - קו מעגלי - ממסוף תחבורה קונקס ל- רח' לוי פינת יצחק רבין . קו 4 - קו סיבובי מהעיריה דרך מכבים רעות חזרה לעיריה . קו 5 - ממסוף תחבורה קונקס למודיעין ישפרו סנטר . קו 7 - ממסוף תחבורה קונקס - עיריה ל- חשמונאים . ( 5 פעמים ביום לכל כיוון ) קו 9 - ממסוף תחבורה קונקס - עיריה ל-מבוא חורון ( 3 פעמים ביום ) קו 15 - מרעות מכבים ( שדרות המכבים / ישראל פלד ) - לרכבת מודיעין (בשתי הכיונים יש בשעות מקבילות ב- 8:15 וב - 9:15) קו 100 - ממודיעין ( גם עיריה וגם מבריכת השחייה לת.מ תל אביב [ רשום גם לוינסקי 108 וגם ת.מ הקוים יעצרו בפנים או בחוץ