מה עושים אצלכם בבי"ס בחלוקות התעודות?

noamsheron

New member
../images/Emo41.gifמה עושים אצלכם בבי"ס בחלוקות התעודות?../images/Emo41.gif

אז ככה.. למועצת התלמידים בתיכון של גדרה יש דילמה קשה... מה לעשות ביום של חלוקת התעודות
(לא קיבלנו עדיין תעודות בגלל המלחמאסס...) בקיצור... אנחנו רוצים לעשות פעילות נחמדה קלילה וכיפית לשלושת השכבות של התיכון, שירגישו שיש מועצת תלמידים שעושה משהו באמת בשביל התלמידים של התיכון ולא סתם מקשקשת בשכל...
אפשר כל שכבה בנפרד ואפשרי גם לצאת מביה"ס אבל רק בתוך גדרה... אז נסיעות לים וכאלה לא באות בחשבון לצערנו..
יאללה אנחנו חייבים את עזרתכם
תיהיו יצירתיים כמו שרק מכביסטים יודעים להיות...
תוווודה, נעם

ממ אצלנו יש מופעים כאלו... וסתם פעילות כיתתית

לקחת את כל בית הספר לאנשהו? מלחיץ. מממ.. אצלנו מביאים איזה זמר ויש הופעה חמודה... ^^ מנסה לחשוב על פעילות לקבוצה כזו גדולה...מממ.. אולי איזה חידון על המורים? יכול להיות חמוד. להקרין סרט באיזה אודיטריום עם תמונות של התלמידים? לעשות מערכון על מורים? שחברי מועצת התלמידים יעשו.. מממ בכיוון?!

noamsheron

New member
בינתיים לא עשיתי כלום...

כי עוד לא קיבלנו תעודות
אנחנו מקבלים ביום חמישי הבא... ה-26. אבל יכול להיות שלא נעשה כלום כי הרכזת המתוקה שלנו החליטה שיש לנו מבחן באותו יום של חלוקת התעודות...
טיפשוּת שכזו!!! בכל אופן נראה כבר מה יהיה... אבל תודה על ההצעות

האמת שזה גאוני!!!!!! הלוואי יהיה אצלנו..חחח

בעצם נראה לי שהיה פעם... חחח.. תלוי בסטנדאפיסט. ^^

זה מזכיר לי הייתי בטיול לשלושה ימים בדרום

עם תיכון ברמת גן זה היה לאילת לינת שטח הביאו סטנדאפיסט שרק צחק מהבדיחות של עצמו דבר עזה לא ראיתם אדם דפוק ביותר והתלמידים רק מסתלבטים עליו. חן מה שלום הפרח ההוא בצפון? איך קראת לו<?

כן אלו הלמלמים 0 לא מועילים לא מזיקים) שלא

להצחיק- וואלה מאיפה הבאת את היציאה הזאת? הרגת אותי אותו יום והילדים האלו תמימים עוד האמינו לך- אני מקווה שאיזה שהוא יום שישי תהיה לי משמרת במשטרה ואני יבור לראות מה מצב איתכם שם. מתי הטיול הבא שלכםן?

למעלה