מבצע פרסום הפורום ~ שבועות

Damn Regret

New member
../images/Emo41.gifמבצע פרסום הפורום ~ שבועות../images/Emo172.gif

טוב, בגלל שהפורום ישב בטירוף ויום ראשון זה שבועות
חשבתי שנפרסם קצת את הפורום. יש מלא גולשים שאוהבים את Happy Tree Friends ופשוט לא יודעים על הפורום, אז אנחנו נפרסם את הפורום
מה צריך?
צריך לוגו שיכלול את הדברים הבאים:
את שם הפורום, ואת מספר הפורום
ברכה קטנה לחג
תמונה של אחת הדמויות
מה נעשה?
נצטרך לפרסם בכלמני פורומים [נגיד, גולש אחד לאות א', גולש אחר לאות ב' וכו'..] ככה גולשים יראו שהפורום קיים ויצטרפו
חשוב מאוד!
אסור לפתוח שרשור חדש לפרסום הפורום, אלא לנצלש שרשור שלא חשוב. אפשר לנצלש לשרשורי הודעות של תפוז או לשרשורי פורומים חדשים או לשרשורי ברכות אחרים. אז בינתיים צריך שמישהו יכין איזה לוגו יפה, אפשר אפילו כמה. אחר כך נחשוב על תוכן ההודעה ונתחיל לחלק את העבודה בין כולנו.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאם רק היית משקיע ככה בקומונה../images/Emo11.gif

*דרור, לכי להכין לוגוD:*

Damn Regret

New member
אפצ'י צנון וחומוס../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

עוד שבועיים - שלוש יש שנה לקומונה, נראה אם לא יהיה איזה ספיישל ענקי עם עוד איזה 500 הודעות

MispIaced

New member
הו, תבורך. אבל תיקון קטן

לשאול את המנהלים של אותו פורום אם אפשר לפרסם בו ואם כן באיזה שרשור. תודה.

mafakit

New member
D: |אלפקה|../images/Emo218.gif

טוב אני הולכת להכין איזה לוגו בתקווה שיצא משו נורמלי

Damn Regret

New member
הו יופי!~../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

חפיף, אז איחרנו ביומיים
נפרסם קצת פה ושם, לפחות אולי יבואו קצת גולשים

mafakit

New member
הכנתי תמונה <: |אלפקה|../images/Emo218.gif

המ.. כדי לשלוח אותה בגודל הזה צריך להשתמש במערכת הפורומים החדשה [כי שם אפשר לשלוח קבצים גדולים יותר..] אז מי שרוצה שישתמש במערכת החדשה ומי שלא אז שיקטין [או אם אתם לא יודעים אני תבקשו אני אקטין לכם ^^ ] וישלח במערכת הרגילה <:

PerfectSP

New member
חיחיחייי דרור^^ ../images/Emo190.gif

כה, את יכולה לפרסם בפורומים שלי^_^ את כבר לא אדומה רק פה^^ משעמם לי. תעסיקי אותי!! - תראי מה קרה!חחחח

mafakit

New member
XDD |אלפקה|../images/Emo218.gif

כן עכשיו אני אדומה בשני פורומים!!@# D:
~בינתיים את הלכת לאכול סלט כרוב או משו XD ~

Damn Regret

New member
אוקיי,נשאר לנו לפרסם../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

אומנם זה היום האחרון, אבל עדיין זה גם חלק משבועות {טוב,חלק מהחופש לתלמידים
}. אז ככה, דרור הכינה לוגו ממש יפה ~ צירפתי אותו פה
צריך להתחיל לפרסם בלכמני פורומים, אפשר לעשות את זה לפי הא', ב'.. או שאפשר לעשות שפשוט כל גולש יפרסם בפורומים שהוא גולש וככה זה יהיה מעורבב. המ, צריך שתוכן ההודעה יכיל: [לדוגמה] פורום הפי טרי פרינדס מאחל לכם חג שבועות שמח וחופש מהנה! מספר הפורום: 1830. חג שבועות שמח לכולכם!
משהו כזה. כותרת יכולה להיות: "חג שבועות מפורום 1830". וכמובן תוסיפו את הלוגו! דרור אמרה שבשביל להוסיף אותו צריך להיכנס למערכת החדשה, במערת הזאת יש יותר מקום ככה שלא צריך להקטין. אם אתם עובדים עם הישנה - אתם צריכים להקטין.
חשוב מאוד: לפני שמפרסמים באותו פורום, תבקשו אישור מהמנהלים. ככה זה יחסוך בעיות ונוכל לפרסם בשקט. אם יש לכם מנהלים במסנג'ר זה יהיה יותר קל
גם שלושה גולשים שמפרסמים זה מספיק, רק מי שמוכן להתחיל שיסמן
ואיזה רעיון או מעדיף. ~לפרסם לפי אותיות או כל גולש בפורום שלו~

yoorinet

New member
../images/Emo55.gifאגב.. [כנסו]

ראיתי שמסתובבים באינטרנט כמה באנרים מהסוג של "גמאני" של הפיטריפרינדס... אני לא יודעת אם זה יעזור במשו אבל בכל זאת.. אולי.. [ראיתי אחד של פליפי ואחד של פלייקי ועוד אחד עם הפרק של המדורה] אני יכולה להעלות לפה בהודעה אם אתם רוצים אלא אם כן עוד מישו מכיר את הבאנרים האלה וגם הוא יעלה אותם

למעלה