לוח זמנים לקווי סופרבוס

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
תודה רבה.

לוח זמנים לקווי סופרבוס
סריקת לוח הזמנים של קווי סופרבוס כפי שמחולק באוטובוסי החברה. עמוד 1
תודה רבה.
היות שהלו"ז לא נמצא בשום אתר זמין, לדעתי חשוב להעלות את השרשור הזה לאחד ממדורי הפורום (שאלות נפוצות, גלריות, או כל דבר אחר שהמנהלים יחליטו).

Pycnonotidaeon

New member
דווקא כן נמצא על הנט..

תודה רבה.
היות שהלו"ז לא נמצא בשום אתר זמין, לדעתי חשוב להעלות את השרשור הזה לאחד ממדורי הפורום (שאלות נפוצות, גלריות, או כל דבר אחר שהמנהלים יחליטו).
דווקא כן נמצא על הנט..
http://www.superbus.co.il

Image of me

New member
ולא רק זה: הלו"ז באתר מעודכן ל-2004

האמנם? בדקת את מה נמצא באתר שלהם
לעומת מה שהועלה כאן? שים לב טוב לקווים "החדשים" שמצויינים כאן שהועברו לסופרבוס לפני חודש ואינם נמצאים באתר.
ולא רק זה: הלו"ז באתר מעודכן ל-2004

connex

Active member
תודה רבה על הסריקה

לוח זמנים לקווי סופרבוס
סריקת לוח הזמנים של קווי סופרבוס כפי שמחולק באוטובוסי החברה. עמוד 1
תודה רבה על הסריקה
כמה הערות: 1- מה זה לעזעזאל 461 רכבת לוד? רשום שם יום א 08:05 ואז שורה מתחת א-ה עם עוד 5 נסיעות. מה נוסעים אמורים להבין מזה? 2- לגבי 247 לא נראה לי שיש שינוים משמעותיים. מישהו יודע כמה עולה נסיעה בקו מלוד? באגד זה היה 8.5 3- היה לי ברור שאם יוסיפו קווים ללו"ז זה יהיה על חשבון קווים אחרים. מסכנים תושבי בן שמן, שוהם, פדיה, נווה שלום וכו' שלא יודעים מתי יש להם נסיעות מהמושבים לרמלה לוד בגלל שזה כבר לא מופיע בלו"ז

IntelliMe

New member
מרכבת לוד לצריפין עלה לי 6.70

תודה רבה על הסריקה
כמה הערות: 1- מה זה לעזעזאל 461 רכבת לוד? רשום שם יום א 08:05 ואז שורה מתחת א-ה עם עוד 5 נסיעות. מה נוסעים אמורים להבין מזה? 2- לגבי 247 לא נראה לי שיש שינוים משמעותיים. מישהו יודע כמה עולה נסיעה בקו מלוד? באגד זה היה 8.5 3- היה לי ברור שאם יוסיפו קווים ללו"ז זה יהיה על חשבון קווים אחרים. מסכנים תושבי בן שמן, שוהם, פדיה, נווה שלום וכו' שלא יודעים מתי יש להם נסיעות מהמושבים לרמלה לוד בגלל שזה כבר לא מופיע בלו"ז
מרכבת לוד לצריפין עלה לי 6.70
אפשר להסיק מזה על המחיר לתל אביב?

Image of me

New member
באמת לא ברור מה זה "461 רכבת לוד"

תודה רבה על הסריקה
באמת לא ברור מה זה "461 רכבת לוד"
האם אלה נסיעות מרכבת לוד ללוד, או נסיעות מרכבת לוד לת"א?

מצב
הנושא נעול.
למעלה