כאבי ראש/מיגרנות

Mamimi

New member
שלום,יש לי בעיה...

יש לי מיגרנות איומות,ואין לי מושג איך להיתמודד איתן... הן מתחילות מעיוורון חלקי באחת העיניים (אז עוד לא מתחיל כאב ראש) ונגמרות בכאב...(אם מישהו מכיר) ניסיתי כל דבר אפשרי,הדבר היחיד שעוזר לי זה לישון כשהכאב מתחיל...וזה מבזבז המון זמן! בבקשה,אם למישהו יש תרופה למיגרנות,תעזרו לי...אפילו אם זה קצת מקל על הכאב...

smady a

New member
כאב ראש רגיל או מגרנה?יש הבדל.

אם יש כאב ראש חזק אפשר להניח טבעות בצל על המצח ולעצום עיניים. אומרים שזה עוזר פלאים. שתייה מרובה של מים. אם זה מגרנה לא להתקרב לשוקולד תפוז או גבינה צהובה. יש שממליצים לשתות תה עם מרווה הרבה. ורוגע.

אAבB

New member
מיגרנה

תבשלי את קליפת עץ הערבה במים תסנני ותשתי.ניתן גם להכין קומפרסים מהמרקחת אני מאמינה שבקומפרס זה יעזור יותר לא בטוח אבל תנסי ואם לא יעזור תכתבי פה שוב מעבר לזה תשימי לב אם את לא אוכלת שוקולד גבינה צהובה אלכוהול בצורה מופרזת כי הדברים הללו באמת עלולים ליצור מגרנה אם את רואה שאחרי חודש שלא התקרבת לדברים האלה בכלל והמצב הוא בדיוק כפי שהוא אז זה כנראה לא מזה ואם נהגת לצרוך אותם את יכולה להמשיך בשקט כי זה לא קשור גם קפאין ברשימה ועודף או חוסר בשינה רעש חזק לחץ מרובה תורמים אף הם להתפתחות מיגרנה תרגישי טוב ותעדכני אם עזר לך עם עץ הערבה כל טוב

smady a

New member
תשמעי יקירתי מיגרנה לא עוברת מרוח ה

הקודש האמיני לי. אני ניסיתי הכל מצמח כזה לתה כזה. צריך לתקוף אותה בהתחלה אבל מייד אך שמרגישים את הכאב לתקוף לא לחכות אולי יעבור . אז מאוחר מידי וכלי הדם מתרחבים. נכון העין כבדה כואבת ונעצמת,בחילה אולי הקאות,האור מעצבן ורוצים שקט. תקפידי לא לאכול תפוזים גבינה צהובה ושוקולד בזמן התקף. לשתות הרבה מים. במקרה של מגרנוה קשה שזה סיוט למי שיודע אני ממליצה באמת כן לשתות כדור אין מנוס אחרת זה סבל אמיתי שיכול להימשך שלושה ימים. לשתות הרבה תה עם מרווה. להקפיד על תזונה למי שסובל ממגרנות קבוע. ושינה קבועה ומסודרת חשובה.

0 אור 0

New member
ת]פוזים ומיגרנה

אני סבלתי כמה שנים ממיגרנות קשות מאד - והצלחתי לצאת מזה בעזרת שינוי של החיים (תנועה, תזונה, גישה לחיים). רציתי להעיר שבתקופה שסבלתי ממיגרנות - השתדלתי להפחית מכמות הכדורים, ואז לעתים מה שעזר לי, אם הייתי תופסת את ההתקף בתחילתו (כשעדיין אין כאב , אבל מתחילים להרגיש את הריצודים בעיניים ותחושות מקדימות), אז הייתי שותה מיץ תפוזים ונחה בחדר אפלולי ומוצל - וזה עזר. אני חושבת שצריך לתקן את העצה ולהגיד שמיגרנה אשר נובעת מאלרגיה לסוג מזון כלשו, ניתן למנוע על ידי אי אכילת אותו מזון. יש אנשים שאלרגיים למזונות שצויינו ויש שלא. אני לא סובלת ממיגרנות כבר שנים ואני אוכלת גם תפוזים, גם גבנ"צ ולפעמים אפילו שוקולד (לא שאני רגישה - כי אני שותה קקאו - פשוט אוהבת יותר מלוח)

טל שמאי

New member
עצתי היחידה - פנייה בדחיפות לרופא

כיום קיימים טיפולים יעילים ביותר לטיפול במיגרנות, על פי תיאורך, כאב הראש ממנו אתה סובל מסוג מיגרנה עם אורה. מידע נוסף תוכל לקבל באתר הבא: http://www.roshhelp.co.il/

אAבB

New member
כאבי ראש ומגרנות

לבשל את קליפת עץ הערבה במים,לסנן ולשתות.ניתן גם להכין קומפרסים מניחים על חתיכת בד את הקליפות המסוננות ומצמידים למקום הכואב זה יעיל לכאבי ראש ולמיגרנות.

nir p1

New member
בקשר למגרנה

כשיש מגרנה אסור להתקרב לשוקולד תפוזים וגבינה צהובה אבל שכחתם את הכי הכי חשוב! אסור גם לשתות קולה! קולה מגבירה מאוד כאבי ראש ומגרנות (אני סובל ממגרנות מגיל 3...)

תפוחי אדמה בתוך בנדנה

מהודקים חזק על הראש,המון שתיה ואם לא עוזר המפלט-כדור IMITREX

למעלה